Menu

Sběratelská edice

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod El Kamil » ned 04. bře 2012 19:17:43 » Re: Sběratelská edice
Myslím, že tvoje zášť vůči nim je místy až nespravedlivá. Bohužel to není tak jednoduché, oni jsou jen lokální distributor, oni si nediktují podmínky. Mohou mít své návrhy atp, ale pokud a dokud jim to neschválí Deep Silver potažmo Koch Media, tak můžou jedině šoupat nohama.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Jémák » ned 04. bře 2012 19:27:22 » Re: Sběratelská edice
Věc názzoru - ale tři týdny mi přijdou jako dlouhá doba na to, aby napsali jednu větu, zvlášť když je jejich admin na fóru každý den několikrát.. to + jejich zájem o spolupráci na češtině mě přesvědčil o tom, že jsou zkrátka někde jinde, tedy nad námi.. proto takovýto můj postoj k nim.. ale to je hodně ot, proto mi to promiňte..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Treon » ned 04. bře 2012 19:35:09 » Re: Sběratelská edice
Podle mě pokud ta edice bude opravdu odlišná od té "celosvětové", tak je to zásluha Cenegy. Myslím, že vydavatel nikdy neříká, že tahle země bude mít jinou sběratelskou edici, a klidně i lepší. Ten maximálně zakáže návrh místního vydavatele, a nakáže tu svoji universal. A podle té sošky Jaffara to vypadá, že opravdu ta edice bude jiná, proto se asi opravdu činila Cenega, a Koch media to schválila.
Ale na druhou stranu souhlasím s Jémákem v tom, že ten přístup Cenegy k nám by opravdu mohl být na přátelštější úrovni.
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » ned 04. bře 2012 19:36:59 » Re: Sběratelská edice
Je to o lidech. Můj kontakt, Chalid, většinou odepíše do jednoho pracovního dne. Já třeba věřím, že Cenega se snaží přijít opravdu s něčím zajímavým, origiálním... tu sošku, kterou ukázali na facebooku, jsem třeba jinde nevidel zatím.
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Jémák » ned 04. bře 2012 19:45:36 » Re: Sběratelská edice
Ano, je to o lidech - Chalida neznám, je to tvůj kontakt, ale co jsem zkoušel "Cobru", tak tam to dopadlo fiaskem, až když jsem po třech týdnech napsal, aby to téma zrušili, že nemá smysl (ani čeština nedopadla a ani screeny s češtinou), tak teprve pak se začal dotazovat proč.. a co se týče té sošky - ok, kdyby to vyšlo, bylo by to super, ale když se podíváte do ostatních zemí, tak vždy se najde něco, co je čistě pro tu či onu zemi + znát to bude nejspíše i na ceně. Když vezmu Xzone, tak tam to bylo u minulého dílu tak, že si to sami objednali, do své edice přidali a vše za cenu originálu odeslali - bylo to sice omezené, ale takto mi to přišlo jak onejlepší způsob, jak si udržet své zákazníky a udělat něco pro ně. Cenega byla hned od dob R1 vůči nám "odmeřená" - když mohli, tak se snažili, aby se to zahrálo nějako do autu, což mi přišlo, že to pokračuje i teď, ikdyž se alespoň zlepšila jedna věc a to rychlost odepisování.. ale jak jsem psal - je to o lidech..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Milhaus » ned 04. bře 2012 21:32:41 » Re: Sběratelská edice
soška je pěkná, zdá se, že má i nějakou pomyslnou hodnotu, minimálně materiální. Dalo by se uvažovat, že by se dala i někam vystavit na poličku, pokud by byl člověk fanoušek hry. Otázka zůstává, co tam bude dále a jaká bude cena. Předpokládám, že tam pak už bude jen taková ta klasika, jako mapa, cd s hudbou videa atd, tedy to co bývá vždy. Ale soška je prostě přidaná hodnota, no. Sice bych já osobně sběratelku nekoupil ani kvůli ní, tak věřím, že by to mohlo stát za to pro někoho, kdo tyto věci sbírá.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Treon » pon 05. bře 2012 20:37:57 » Re: Sběratelská edice
Tak ta soška Jaffara nebude exklusivně pouze pro českou sběratelskou edici. Dnes byl odhalen obsah speciální edice "Steelbeards Treasure Edition", a v ní se právě soška nachází také. Je to vlastně sběratelská edice, ale navíc je zde soška, něco ve tvaru kostí - nevím co to je, herní příručka, nějaký dopis, a vše je zabaleno do dřevěné truhličky. Jedná se o přísně limitovanou edici... tipuji, že pouze pro německý trh. Tak schválně jak bude vypadat ta naše oproti téhle :)

Obrázek
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » pon 05. bře 2012 20:54:28 » Re: Sběratelská edice
aha, tak soška bude i jinde, zajímavé :P
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » pon 05. bře 2012 21:29:26 » Re: Sběratelská edice
Ta kost je propiska... ještě tam jsou nějak karty s artworky, škoda že nejsou herní... Jinak v hi-res tu: http://www.worldofrisen.de/images/imgmanager/737.jpg

Tak co Treone, kupuješ? :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Treon » pon 05. bře 2012 22:02:38 » Re: Sběratelská edice
Tak beta mě celkem oslovila, takže ta hra v některých věcech mě určitě bavit bude. Tudíž CE kupuju asi určitě :wink:
Sice nevím, jak bude vypadat ta česká, ale asi už jen kvůli Jaffarovi ji musím mít :lol:... taky záleží na ceně :wink:
Dneska mě pobavil jeden příspěvek u Diabla III, kde někdo psal, že by i obyčejnou verzi napařil snad za 2100,- když vidí, kolika srdíčkářům je úplně jedno rozhazovat prachy :D
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod sara » pon 05. bře 2012 22:14:32 » Re: Sběratelská edice
Taky kupuji bez debat 8-)
Gothic 6x, Gothic 2 4x, Gothic 2:NOTR 4x, Gothic 3 2x, Gothic 3:FG 1x, Risen 4x
Obrázek
sara
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 05. bře 2012 22:18:37 » Re: Sběratelská edice
Tak stojí to (zatím) 1000 Eček, což je dost. Navíc manuál bude německej, navíc jestli bude jako ten co jsem si koupil k jedničce, tak nic moc. S poštovným by to mohl vyjít tak pod tři litry, což je už opravdu hodně. Nicméně jsem zvědavý, s čím přijde cenega :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Treon » pon 05. bře 2012 22:28:54 » Re: Sběratelská edice
Tak přímo tuhle edici určitě ne :wink: . Pokud splní ty keci ohledně toho přísného limitování (všichni dobře víme jak to chodí), tak by už měla být nejspíš dávno rozebrána... já maximálně tu českou. Ta by taky měla být bohatá, tak třeba to bude přesná kopie, nebo dokonce ještě lepší... uvidíme :)
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Milhaus » stř 07. bře 2012 12:35:48 » Re: Sběratelská edice
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod sara » stř 07. bře 2012 12:56:32 » Re: Sběratelská edice
objednáno :lol: 8-)
Gothic 6x, Gothic 2 4x, Gothic 2:NOTR 4x, Gothic 3 2x, Gothic 3:FG 1x, Risen 4x
Obrázek
sara
Uživatel

PředchozíDalší