Menu

Sběratelská edice

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod Jémák » čtv 07. srp 2014 10:10:41 » Re: Sběratelská edice
Jo hochu, tak to hodně štěstí, v obchodech je snad všechna vyprodána, a ti, kteří už za ni ty dva klacky dali, mají asi dobrý důvod se ji jen tak nezbavovat (byť teda hlavně pod cenou) :D :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Gustik 5 » ned 17. srp 2014 22:38:45 » Re: Sběratelská edice
Tak já bych už ji neměl kompletní, ztratil jsem přívěšek a Jaffar už má trvalé místo na poličce (nejhezčí věc ze sběratelky :D). Sud má ulomenou nohu, kterou jsem se neobtěžoval přilepovat- není to vidět, a taky si nejsem jistý zda jsem správně složil tu vlajku a nevylepil nálepky. Co tam ještě je? Plakát, nějaký kartičky s artworky, hra, making of a soundtrack (přičemž obojí je na youtube)... :D Né hele sháněj radši něco kloudnějšího. Tohle je jediná sběratelka co jsem zatím kupoval a trošku toho zpětně lituju. Sice jen trošku, ale přece. :D
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Liflaen » pon 18. srp 2014 8:07:10 » Re: Sběratelská edice
Já mám jen tu vlajku a to bylo gratis ke hře. Nevím, dva klacky je na mě moc za pár věcí, které pro mě nemají moc význam .. Co je v tom sudu gusto ? :D
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Gustik 5 » pon 18. srp 2014 11:23:30 » Re: Sběratelská edice
Však jsem to psal, byl tam přívěsek ve tvaru té lebky s kostmi, co nápadně připomínala Spáče- ten už nemám; pak tam byla ručně malovaná soška Jaffara s pírkem na klobouku (ta je fakt pěkná); karty s artworky; oboustranný plakát (na jedné straně mapa, na druhé hrdina s partou pirátů na lodi); nálepky; pirátská vlajka; karty s artworky; asi tři nálepky, hra bez jakýchkoli DLC či bonusů (což mě celkem naštvalo :) ), a pak ještě soundtrack a making of. No a celý to bylo v takovém jakoby sudu s logem a číslem...
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Příspěvekod Liflaen » pon 18. srp 2014 12:46:00 » Re: Sběratelská edice
A teď si dáváš do sudu co ? :D Za 2 klacky takovýhle harampádí ? To si koupil bordel za klacek, hra stojí litr.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Gustik 5 » pon 18. srp 2014 20:29:13 » Re: Sběratelská edice
V tom sudu všechny ty věci mám, krom Jaffara a od dne, co jsem R2 dohrál, jsem ho otevřel jen asi dvakrát, abych mrknul na artworky...
Já vím. :D Taky už je to nějakej ten pátek co jsem to kupoval. Na R2 jsem se hodně těšil a vážně jsem věřil tomu, že bude super. I přes nelichotivé prostředí... Dneska už bych znova jednal jinak.
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Předchozí