Menu

Voodoo magie

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod Sirius » stř 13. dub 2011 19:11:50 » Re: Voodoo magie
Celkem se na piráty a pušky těším.Voodoo magie mi tam ale nějak moc nesedí.Jak už tu bylo zmíněno, někomu ¸¸brát´´ části těla mě moc neláká.V ukázce ta magie sice hezká je ale ukázka je bohužel jen ukázka.Jinak se na R2 těším hodně.
Omlouvám se že odbočím od tématu ale neví prosím někdo přibližné datum kdy by R2 mohlo vyjít i v ČR?Dík za odpověď.
Obrázek
Sirius
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » stř 13. dub 2011 19:18:05 » Re: Voodoo magie
Fini píše:Tovyrábění panenek bude ale masivní pokud je potřeba 1 panenka na 1 člověka :)

Už to vidim, jak yb to bylo v reál, takovej master pirát bude za sebou tahat pytel panenek a teďko bude hledat tu panenku k tomu určitýmu člověku a bude vyhazovat postupně jednu po druhý...:D
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 13. dub 2011 19:42:52 » Re: Voodoo magie
No když s sebou může nosit metrák kytek, tunu mečů a šestery hadry, pár barbín už bude maličkost. Mimochodem tohle voodoo by mohlo být docela hodně zajímavé, když nad tím tak přemýšlím. Mohli by si docela vyhrát se vzhledem panenek atp. No jsem zvědavý, jak to bude v reálu zasazené... :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Kofi » stř 13. dub 2011 20:26:37 » Re: Voodoo magie
Osobně si myslím, že pokud už tam budou panenky, tak jedna pro všechny kouzla nebo panenka pro jedno kouzlo (něco jako runy)... určitě ne jedna panenka na jednoho člověka. :)
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » stř 13. dub 2011 20:58:35 » Re: Voodoo magie
No to ano, to by bylo nehratelné, respektive pak by to muselo být nějak odůvodněné a já si nedovedu momentálně představit jak, aby to bylo i po herní stránce opravdu logické. Co si ale dovedu představit, že mohou být různé levely těch panenek, ostatně jako runy. Lepší panenka, větší damage oběti :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Treon » stř 13. dub 2011 21:08:54 » Re: Voodoo magie
Mě jen tak napadlo, je vůbec někde "potvrzeno" že tu Voodoo magii bude moci používat přímo hráč? Já si pamatuji jen to, že ve hře bude Voodoo... ale to je jen taková moje myšlenka :wink:

Každopádně jsem zvědavý, jak poladí ostatní magii v poměru s tou Voodoo.. aby nakonec ve hře nebyl jen Voodoo klášter :lol:
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod vrabčanda » stř 13. dub 2011 21:14:19 » Re: Voodoo magie
Ne klášter, ale nějaký sekty v nějakejch jejich kaplích, ne...? Třebas...:D
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 13. dub 2011 21:16:22 » Re: Voodoo magie
No proč by do hry dávali dávali něco takového, kdyby to sám hráč nemohl dělat? To mi nedává smysl :)... voodoo kláštěr zní zajímavě, že by tam nějací mniši šili panenky :D... ale obávám se, že na nějaký klášter, na jaký jsme zvyklí (mágové), už v Risen 2 nenarazíme, ale možná se pletu :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Treon » stř 13. dub 2011 21:22:58 » Re: Voodoo magie
Tak asi ji bude moci používat i hráč, ale napadlo mě, že by ji třeba mohli umět jen NPCčka. Např. když s sebou potáhnu do akce kámošku, tak místo toho, aby se vedle mě motala s mečem a nechala do sebe sekat, by mohla být někde v pozadí, a pomocí Voodoo přinutit oponenty, aby se stříleli navzájem :) (jako v traileru)... třeba... přece se PB chlubí tím, že tentokrát budou klást důraz na hráčovi přátele.
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod jax90 » stř 13. dub 2011 23:20:13 » Re: Voodoo magie
no nakolko bude v risen 2 voodoo,ktore praktikovali a praktikuju nejaki domorodci ,nemyslite že sa tam obajvi aj nejaka frakcia domorodcov,ktori by hrdinu naučili voodoo-niečo ako klaštor v R1 alebo Magovia v Gothicu,lebo aby tam bolo voodoo len tak bez domorodcov,nakolko to patri ku ich kulture to mi potom nejak nesedi,by to nejak museli odovodnit.Inač som rad že PB menia koncept novych hier a nebudu robit vsetko iba zo stredoveku ale posuvaju latku dalej,uvidime či sa im to podari,R1 bolo chytlave,som s nim spokojny :wink:
jax90
Nováček

Příspěvekod El Kamil » čtv 14. dub 2011 6:06:35 » Re: Voodoo magie
Celá frakce domorodců tam podle mě nebude, spíš jen jednotlivci, kteří tě to za nějakou úplatu / pomoc naučí. Alespoň tak bych si to já představoval :)... uvidíme...

Treon píše:...napadlo mě, že by ji třeba mohli umět jen NPCčka. Např. když s sebou potáhnu do akce kámošku, tak místo toho, aby se vedle mě motala s mečem a nechala do sebe sekat, by mohla být někde v pozadí, a pomocí Voodoo přinutit oponenty, aby se stříleli navzájem :)

NPC by to taky mohly umět, zvlášt takové pozoruhodné slečny :)... Ale přišlo by mi to jako obrovská škoda, kdyby si to nemohl vyzkoušet i sám hráč :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Sirius » čtv 14. dub 2011 8:45:41 » Re: Voodoo magie
Zajímalo by mě jak by se tam ta voodoo magie ovládala.
Obrázek
Sirius
Uživatel

Příspěvekod Jémák » čtv 14. dub 2011 10:41:22 » Re: Voodoo magie
nejspíše asi nějaké zaměření postavy a pak třeba to použití onoho panáčka - nic převratného u tohoto nečekám - asi to bude to samé, jako použití nějakých svitků - s tím, že to bude mít nějaké xxx vlastnosti, co pak oenn zaměřený udělá, nevím :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » čtv 14. dub 2011 12:53:37 » Re: Voodoo magie
Taky bych to tak viděl. Podle schopností hrdiny s tím pak půjde něco dělat. Teoreticky je možné, že vlastně 1 panenka = 1 runa/svitek... čili každá panenka bude mít svůj unikátní účinek, prostě jako kouzla atp. Ale třeba ne :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod pecha nuda » čtv 14. dub 2011 15:59:20 » Re: Voodoo magie
Jako že bude jedna panenka na ovladání nervové soustavy, druhá na smysly třetí na mozek atd. A pak se taky panenky budou dělit na panenky z horší látky, které vydrží jen jedno píchnutí špendlíkem (svitky) a pak budou permanentní panenky, které vydrží více píchání špendlíkem(runy) a pak přihazováním VB do dané dovednosti budete moci do panenky píchat špendlíkem rychleji a u obchodníků se budete moci kupovat lepší špendlíky které budou mít dodatečné účinky :D :D :D
Ne teď už vážně, celkem se mi voodoo magie líbí a těším se jak si s ní piraně poradí, ale hlavně doufám že se bude ve hře vyskytovat jen jako nějaká vedlejší magie a ne že někdo bude hrát čistě jen za voodoo mága a pak když na něj v lese vyběhne smečka vlků, tak si vyndá 10 panenek a postupně všechny píchne a nebo proti mořské obludě si vytáhne jednu velkou panenu a píchne do ní šavlí. Takový 100% voodoo mág bych řekl že se nedá zpracovat pro nás evropany tak aby se to dalo pochopit a nebyla to úplná kravina.
pecha nuda
Uživatel

PředchozíDalší