Menu

Stmívá se

Diskuse a hodnocení povídek.

Hodnocení:

Pět hvězdiček (za 1)
28
85%
Čtyři hvězdičky (za 2)
4
12%
Tři hvězdičky (za 3)
1
3%
Dvě hvězdičky (za 4)
0
Žádná hlasování
Jedna hvězdička (za 5)
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 33

Příspěvekod Vojta1122 » pát 08. čer 2012 20:07:42 » Re: Stmívá se
Co říci k tomuto dílu, Lucanusi?
No, pár malých chybiček by se našlo, ale jedná se opravdu jen o detaily, jako například:
Mezitím co odpočívali, Paladinové začali po jednom ručkovat přes příkop. Šlo jim to ztěžka, protože jejich zbroje byly těžké, ale zvládali to celkem dobře.

Ale jinak již tradiční výborný výkon :wink:
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Lucanus » ned 10. čer 2012 13:30:16 » Re: Stmívá se
Nu, občas tam někde něco ulítne, ale tohle uznávám, je opravdu hnus, velebnosti. :D
Asi bych se vážně měl těm opravám a úpravám začít věnovat více.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Senki » čtv 02. srp 2012 19:45:58 » Re: Stmívá se
Přečetl jsem zatím pouhých prvních pět dílů a povídka mě rozhodně zaujala. Líbí se mi některé
popisky. Hlavní hrdina je sympatický, a vymyšlené jméno "Eldar" se mi k němu překvapivě
hodně hodí. Děj se mi zatím líbil. Se známkou ale ještě počkám. :wink:
Senki
Uživatel

Příspěvekod Senki » úte 28. srp 2012 12:36:31 » Re: Stmívá se
Tak jsem dočetl první sérii a musím říct, že i přes všechny ty tradiční klišé o vyvoleném a tak, tak tvoje
postavy, především ELDAR A AYSHA, ty si navždycky zamapatuji. Je vidět, že během psaní si se
zlepšoval, sem tam nějaká chyba, díly jsou delší a delší, díky zlepšení v psaní mám tvoji povídku díl
od dílu radši a radši, stejně jako postavy a okamžiky s nimi. Za první sérii bych ti celkově dal tak 1-/2,
a ted už se jen těším na druhou sérii, protože konec první vypadá dost zajímavě. :wink:
Senki
Uživatel

Příspěvekod Senki » ned 28. dub 2013 22:20:41 » Re: Stmívá se
Hodnotím znovu.
Mě se opět po přečtení prvního dílu líbí popisky boje. Když si vybavím vzhled hrdiny Gothic 3,
opravdu se mi k němu jméno Eldar nemálo hodí. Prostě sedne a působí tak jako zkušeně, moudře
a jako jméno pro velkého válečníka. Já jen nechápu, jak mohl být Zuben zabit tak rychle a hlavně
jak se mohl zachovat v boji tak neinteligentně a hloupě, jako by to byl začáteční bojovník, co
vyběhne nepříteli na ránu...tohle je asi jen taková jediná výhrada proti prvnímu dílu tvé povídky. :wink:
Ale asi ses musel rychle posunout v ději, no, je to docela škoda, první díl tohle pro mě docela
ruinuje, ale jinak fajn. :) :wink:
Senki
Uživatel

Předchozí