Menu

Země mrtvých

Novinky, které nejsou k vidění na webu.

Vaše hodnocení?

1
3
100%
2
0
Žádná hlasování
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 3

Příspěvekod Faust » pát 17. říj 2014 10:44:49 » Země mrtvých
Rád bych vám nabídl k přečtení mojí povídku Země mrtvých ze světa Gothicu. Ocením každý komentář a názor. Její konec je otevřený a mám v plánu napsat další kapitoly, pokud se vám to bude líbit. Proto, pokud máte zájem o pokračování a povídka vás bavila, dejte to najevo a já rád budu pokračovat.

Povídka je ke stažení jako PDF tady:

Prolog + Kapitola 1,2,3
Naposledy upravil Faust dne čtv 27. lis 2014 16:27:00, celkově upraveno 1
Faust
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 17. říj 2014 11:10:50 » Re: Země mrtvých
Musím říct, že mě tvoje povídka zaujala a to hned od začátku, je to čtivé, poutavé, akční, příběh má strukturu a odsýpá, bez větších stylistických chyb, zapojil jsi známé postavy ze hry do děje, tudíž je člověk při čtení má jakoby před očima ... jo, jen tak dál, určitě pokračuj ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Howky » sob 08. lis 2014 16:24:28 » Re: Země mrtvých
Povídka bude uložena ve formátu .doc, případně .docx a bude nahrána na některém serveru pro sdílení dat (http://www.edisk.cz - http://www.ulozto.cz atd).
Font textu volte jeden z dvojce Calibri (velikost 11-11,5) nebo Times New Roman (velikost 12). Nadpisy volte dle svého uvážení.

Přečti si pravidla pro vkládání povídek prosím.

Nicméně povídka je hezká, rozhodně doporučuji pokračovat. Teda musím říct, že na ty farmě to byl celkem krvák :D
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Faust » čtv 27. lis 2014 16:29:53 » Re: Země mrtvých
Díky za komentáře. Potěšilo mě, že někdo komentoval a líbilo se mu to. Tudíž, postuju třetí kapitolu. Najdete ji v prvním postu. Spojil jsem to celé dohromady, aby noví čtenáři nemuseli stahovat více souborů. Připojil jsem i obsah pro lepší orientaci. Na obsah jde klikat a transportuje do vybrané kapitoly.

Pokud se vám to bude líbit, komentujte. Pokud budou komentáře, sednu a napíšu zase další kapitolu. 8-)
Faust
Uživatel