Menu

Ostatní nezařazené modifikace

Tato část fóra je určena pro témata o módech, modifikacích a možnostech změn hry Risen.
Příspěvekod Jémák » ned 15. srp 2010 7:07:56 » Ostatní nezařazené modifikace
Další pokračování v sérii modifikací hry Risen, nyní ostatní nezařazené modifikace.. Co vy na ně, zkusíte nějakou?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » pon 16. srp 2010 19:24:54 » Re: Ostatní nezařazené modifikace
Myslím, že v této kategorii je jedna z nejlepších modifikací k Risen :D...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Jémák » pon 16. srp 2010 19:40:37 » Re: Ostatní nezařazené modifikace
Hned ta první, že??
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » pon 16. srp 2010 19:49:00 » Re: Ostatní nezařazené modifikace
No, myslel jsem odstranění... těch šipek z mapy :D... ne, dělám si srandu... ano, samozřejmě Naked mod... alespon přidává atmosféru do toho nevěstince :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Milhaus » čtv 14. úno 2013 21:53:37 » Re: Ostatní nezařazené modifikace
já se teď rozhodl vyzkoušet všechny módy, přidávající vysoké textury (snad se to mezi sebou nebude prát) a pak módy přidávající zvuky různých věcí, stvůr a hudbu. Také mód přidávající nějaké animace. Tydle módy dle mě mají smysl, jelikož mohou zlepšit atmosféru hry. Ale nevím, zatím je stahuji :)

Zajímalo by mě, co dělají ty rebalance módy, tedy zřejmě hru přenastavují, aby byla těžší, ale nevím to jistě a nechce se mi to překládat.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » ned 05. led 2014 17:42:11 » Re: Ostatní nezařazené modifikace
Milhaus píše:já se teď rozhodl vyzkoušet všechny módy, přidávající vysoké textury (snad se to mezi sebou nebude prát) a pak módy přidávající zvuky různých věcí, stvůr a hudbu. Také mód přidávající nějaké animace. Tydle módy dle mě mají smysl, jelikož mohou zlepšit atmosféru hry. Ale nevím, zatím je stahuji :)

Zajímalo by mě, co dělají ty rebalance módy, tedy zřejmě hru přenastavují, aby byla těžší, ale nevím to jistě a nechce se mi to překládat.

A zkoušel si nějaké.... ? :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel