Menu

Modifikace tváří hlavního hrdiny

Tato část fóra je určena pro témata o módech, modifikacích a možnostech změn hry Risen.
Příspěvekod Jémák » ned 15. srp 2010 7:05:45 » Modifikace tváří hlavního hrdiny
Pokračování v sérii modifikací, nyní Modifikace tváří hlavního hrdiny..
Co vy na to, líbí se vám?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » pon 16. srp 2010 19:22:56 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Nejzajímavější asi změna xichtu na bývalého hera, ačkoli vypadá trochu zvláštně. Jinak vše jen tak na vyzkoušení, nejsme v simsech, že :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Gustik 5 » úte 26. dub 2011 20:04:40 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Zkoušel jsem skoro všechny a musím říct, že se mi rozhodně nejvíc líbil ten "gothicovský" hrdina, v kombinaci s dalšími vybranými módy se dá hra tak trochu zkrášlit, člověk si víc připadá jako by se vrátil zpět do těžařské kolonie... :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod El RoMe » ned 28. říj 2012 21:01:44 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Čo bolo to bolo...nejlepší je podle mého tvář Gothického hrdiny i když je taková...no... :)
El RoMe
Uživatel

Příspěvekod Riordlan » čtv 15. lis 2012 15:31:03 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Já jsem vždycky měl nejraději hera z gothica takže je jasné že se mi nejvíc líbil jeho ksicht ale stejně se k tomu hlasu moc nehodil :)
Riordlan
Nováček

Příspěvekod Alvares » pát 23. lis 2012 18:07:43 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Riordlan píše:Já jsem vždycky měl nejraději hera z gothica takže je jasné že se mi nejvíc líbil jeho ksicht ale stejně se k tomu hlasu moc nehodil :)
¨
To se ti jen zná protože hrdinu znáš s gothicu ale kdyby jsi ho dřív znal z risen tak by ti to nepřipadalo :wink:
Alvares
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » pát 23. lis 2012 23:22:30 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
No nevím, hrdina z gothica vypadá lépe, charismatičtěji a je fuk, zda ho znám déle, je mnohem sympatičtější než ten zamračený "mouchy snězte si mě" obličej. Ten z Risenu mi prostě připadá, že vypadá jak prošlápnutá papírová krabice, proto jsem za úpravy vzhledu celkem vděčen. :)...
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Příspěvekod Jémák » sob 24. lis 2012 6:20:21 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
hrdinové ze série Risen 2 se mi nelíbí vůbec, když už bych měl vybrat z nějakého zdroje, tak by mi přišel nejsympatičtější asi tento:

http://www.risen.cz/images/risen/walls/19_1600x1200.jpg

který mi hodně připomíná hrdinu ze souboje titánů:

http://fandimefilmu.cz/gal/Filmy/Souboj ... itulka.jpg

takže u mě vítězí G2, kdyby pak byl tento výše uvedený v sérii Risen, byl by na mém pořadí jako druhý (záleželo by na tom, jak dobře by byl zpracovaný, kdyby opravdu perfektně, možná by i vyhrál) :D :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Gustik 5 » sob 24. lis 2012 12:12:40 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Ono ten v R2 se mi náhodou docela líbil. Jenom si oproti jedničce nebyl moc podobnej, což ostatně platí o celém druhém dílu... :roll:
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Příspěvekod Alvares » sob 24. lis 2012 12:30:26 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Gustik 5 píše:No nevím, hrdina z gothica vypadá lépe, charismatičtěji a je fuk, zda ho znám déle, je mnohem sympatičtější než ten zamračený "mouchy snězte si mě" obličej. Ten z Risenu mi prostě připadá, že vypadá jak prošlápnutá papírová krabice, proto jsem za úpravy vzhledu celkem vděčen. :)...

Také myslím že hrdina z gothica vypadá lépe a je sympatičtější....Tenhle z Risen je takovej zamračenej a vážnej...Cose týče Risen 2 tak tam už je na tom hrdina trochu lépe ale stejně se mi nejvíc líbí hero z gothica .
Alvares
Uživatel

Příspěvekod Powerfull » pon 25. úno 2013 16:34:24 » Re: Modifikace tváří hlavního hrdiny
Gothicovský hero je prostě nej.....toho si tam možná i nechám ale všechny jsou hezké ....rozhodně sympatičtější než původní hero :)
Powerfull
Nováček