Menu

Vládce nad smrtí

Moderátor: Pivl

Zde jsou soutěže, které čekají na schválení a uvedení do provozu.
Pravidla fóra
  • Do této sekce je možné zakládat nová témata s návrhy na nové hry. Není zde možnost diskutovat.
  • Hra bude zařazena do fronty a posuzována moderátory offtopicu a soutěží. Pokud projde jejich výběrem a pokud bude ve hrách volné místo, bude autor hry kontaktován, jestli ještě stojí o její zahájení a pokud ano, bude přesunuta do sekce se hry a bude zahájena. V případě, že autor nebude již chtít soutěž pořádat, bude topic smazán.
  • Moderátoři starající se o výběr her budou mít absolutní pravomoce udělat jakékoliv rozhodnutí a pokud některý návrh na hru zamítnou, jako špatný, smažou jej a nebudou dále o tom diskutovat.
  • Pokud bude soutěž zahájena, budou se na ní vztahovat veškerá pravidla o soutěžích, která jsou napsána v dané sekci. V případě, že některý z uživatelů poruší tato pravidla při provozování své soutěže, bude založení a zahájení soutěže další automaticky zamítnuto.
  • Důvodem pro toto posuzování je potřeba udělat v hrách přehled a vytáhnout pokud možno ty lepší a neumožnit vznik horších.
  • Proti smazání návrhu na hru, nebo zrušení již existující soutěže není odvolání.
Příspěvekod Howky » pát 12. úno 2016 16:53:26 » Vládce nad smrtí
Vládce nad Smrtí
Ve městě Ralie zuří smrtelná nemoc. To by nebylo v těchto dobách válek mezi městskými státy zas tak neobvyklé, ale záhadou je nemoc sama. Ještě než člověk zemře, promění se na několik dní až týdnů v monstrum, které netouží po ničem jiném než po lidském mase. Tím se nakažení stávají nebezpečnějšími a nemoc si tak připisuje mnohem více obětí.

Obrázek

Lidé ze slumů se stěhují do města, měšťané a všichni, kteří mohou se snaží dostat z města, které je ale v karanténě.
Zástupci šlechtických rodů a lidé co mají moc, kteří neuprchli, se pokoušejí znovu nastolit pořádek, ovládnout město a přečkat tento čas utrpení...
Ty jsi jedním z nich. Podaří se ti město zachránit, nebo zhyneš společně s ním?


Obrázek

Pravidla a nejdůležitější body:
:arrow: Za jednotlivé nákupy a akce budete získávat body Oblíbenosti (určuje nakolik jste oblíbení a jakou máte šanci na znovunastolení pořádku) a body Zdraví (ty brání tomu, abyste se sami nakazili)
:arrow: Zároveň tyto body ztrácíte
:arrow: Budou před vás předkládána morální rozhodnutí, která budou mít zásadní vliv na to jak se bude vaše kariéra pokračovat.
:arrow: Vaše moc bude sahat skrz třídy obyvatelstva. Setkáte se jak se šlechtici a nejbohatšími obyvateli, tak s žebráky a zloději
:arrow: Hráči mezi sebou mohou spolupracovat, ale i házet si navzájem klacky pod nohy
:arrow: Vítěz není jen ten, kdo ovládne město, nejdůležitější je přežít
Hratelné postavy a území:
Král Leonard II. Moudrý
Území: Královský palác
Životopis: Narodil se jako syn nově jmenovaného krále Eduarda VI. a vévodkyně z Hogsteinu. Jeho matka zemřela při porodu, což přimělo jeho otce k ještě větší péči o něj. Už od raného dětství byl vychováván v umění boje muže proti muži, v strategii a v historii válečného řemesla. Jak Leonard stárl, začal zjišťovat, že boj není činnost, jenž ho plně uspokojí. Pravděpodobně se o to zapříčinil i tehdejší dvorní alchymista Tegin, který mladému Leonardovi ukázal kouzla vědy a umění a začal ho vzdělávat ve všech oborech, které sám znal. To se králi nejdříve nelíbilo, ale kvůli prosbám svého syna ho nakonec uvolnil z učení boje, a nechal ho studovat u alchymisty. Studium bylo těžké, ale díky němu se z Leonarda stal moudrý muž jakým je dnes.
Po konci studentských let si našel manželku a zplodil s ní syna a dceru.
Byl jmenován králem krátce před vypuknutím epidemie, a právě když procházel jakožto nový vládce mezi svými poddanými zaútočil první z nakažených. Překvapení strážci nestačili zareagovat a monstrum se vrhlo přímo na Leonarda. Když už se ho, nebo jak to alespoň všem namluvil, monstrum chystalo kousnout, jeden z jeho strážců mu setnul hlavu. Ve skutečnosti se tak stalo až o pár sekund později a nakaženému se podařilo do panovníka kousnout.
Po propuknutí nemoci poslal svou manželku a dvě děti na venkov společně s několika členy Královské gardy. Nyní se snaží získat znovu moc nad městem.

Obrázek

Synu, musím ti to říct. Nakazil jsem se. Kdybych nemusel, nikomu bych se s tím nesvěřil, ale... Jeden z nich mne kousl. Jevím známky toho, že jsem nakažen. Nevím za jak dlouho se proměním, zatím to naštěstí vypadá, že jsem odolný, nebo do mne útočník tolik viru nepřenesl. Takže neklesej na mysli, je možné, že se vůbec neproměním.
Chci abys zůstal na venkově dokud naše krize neskončí. Postarej se o matku a sestru. Po týdnu tuto zprávu pŕedej i matce a generálovi Dennisovi, on dokáže zjistit, kdy se budete moci vrátit zpět do města. Neboj, Postarám se o to, aby bylo kam se vrátit. Budu se na vás těšit.
Král dopsal dopis a zazvonil na sluhu. Ten po zaklepání otevřel dveře. Převzal dopis a když viděl, že se jeho panovník chystá k spánku zeptal se: "Chcete pomoc při svlékání?" Leonard ho odbyl. Sundal si svršek, svlékl halénu a pohlédl na své zranění. Znechuceně odvrátil pohled a uložil se ke spánku.


Vojenský vůdce a velvyslanec Regilus
Území: Ra'arská ambasáda
Životopis: Jako každy chlapec narozený v Ra'arské říši na severu i on byl už jako malý poslán do vojenské akademie, kde zaznamenával velké úspěchy a už velmi brzy se stal důstojníkem. Někteří sice tvrdí, že k tomu značeně přispěla vysoká hodnost Regilova otce, ale to on sám to nikdy nepřiznal, jelikož svého otce kvůli brzkému odchodu z domova téměŕ neznal. Právě o svého otce přišel při jedné z mnoha potyček, které Ra'arská říše podnikala. Nebrečel tehdy. Nebrečí nikdy.
Nebrečel ani, když mu po vypuknutí epidemie zemřela jedna z dcer. Tak se stalo několik dní po tom, co se svou rodinou přijel do Ralie jakožto velvyslanec z Raaru, ze země se kterou právě městský stát Ralie uzavŕel mírovou smlouvu.

Byl hlupák, že tu práci vůbec přijal. Teď už to věděl. Zjistil to po tom, co mu zemřela dcera a zjistil to teď, když mu Najvyšší vojenský vůdce napsal, že musí v Ralii zůstat. Důvodem prý je, že se má pokusit získat město pro Ra'ar, když je takto oslabené. On ale věděl, že se ti slaboši spíše bojí, že je nakazí onou nemocí. Vyšel ze své pracovny do dvora za ambasádou. Ra'arští vojáci a sluhové společně s jeho rodinou se s úsměvy chystali na jimi vytoužený a do té doby předpokládaný odjezd.
"Zůstáváme tady," řekl. Všem přítomným zamrzl úsměv na rtech a přeměnil se ve výraz zmatku a strachu. Podíval se na svou ženu. Měla navlhlé oči a slzy se jí koulely po tvářích. Tiskla k sobě své dcery, nechtěla o ně přijít. Brečela. On chtěl taky brečet. Ale on nikdy nebrečí.


Alexandra královna zlodějů
Území: Slumy
Životopis: Raná část jejího života není zcela jasná. Pravděpodobně se narodila nějaké z prostitutek a vyrostla na ulici. Aby přežila musela krást. Při tom si jí všiml tehdejší vůdce jednoho z cechů zlodějů Horg. Odvedl ji do svého útočiště a naučil ji vše co uměl. Společně s její pomocí ovládl většinu ostatních gangů a stal se samozvaným Králem zlodějů. Jeho společnost prosperovala, ale jak stárl administrativa ho začínala čím dál více nudit a pár dnů před vypuknutím epidemie se své pozice vzdal ve prospěch právě Alexandry. Chtěl si užít trochu akce, než půjde do důchodu. I když v tomto řemesle se do důchodu nechodí. Po začátku krize nepŕestal gang podnikat a snaží se zachránit alespoň nějaké obyvatelstvo ze slumů.

Obrázek


Kde asi je? Horg se vypravil do města na akci už před dlouhou dobou. Měl už by být zpátky. Alexandru vytrhlo z myšlenek bouchnutí otevíraných dveří.Už chtěla zářvat, že pŕed vcházením se klepe, když poznala postavu klopýtající dovnitř.
"Horgu, co se stalo? Kde jste byli tak dlouho? A proč jsi sakra celý od krve?" Zeptala se zděšeně. Dostal se až k ní a dostal ze sebe: "Bylo jich tam moc, jeden mě kousnul. Pomoz mi."
"Pomůžu, neboj," řekla a přítiskla ho k sobě. Chvíli strvali v objetí, když se začal měnit. Jeho dřív modré oči získali krvavou, mrtvolnou barvu. Chtěl využít šanci a zakousnout se ji do krku. Nepodařilo se mu to, Alexandra byla rychlejší. Nůž z rukávu ji vklouzl do ruky a ona mu rozpárala bŕicho. Spadl na zem a kolem něj se rozšířila Kaluž krve.
"V tomhle řemesle se do důchodu nechodí," pronesla Alexandra a otřela si nůž do kapesníku.
Emaři sux
Uživatelský avatar
Howky
Uživatel
 
Příspěvky: 564
Registrován: pát 11. črc 2014 11:04:50
Bydliště: To ani nechtějte vědět...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé