Menu

Snafovy džouky 2018 - nekoreKKKtní edice - SOUTĚŽNÍ DÍLA

Diskuse a hodnocení komiksů.
SOUTĚŽNÍ DÍLA

Dámy a pánové, tento ročník měl vážně skromnou účast, máme tu tedy díla od dvou tvůrců, já jsem původně plánoval, že zkusím něco vytvořit taky, ovšem moje momentální časová vytíženost tomu zabránila. Každopádně, doufám, že si i těchto pár stripů, co tu máme, užijete:

Lordan:
Antifa
Prázdniny

Vojta:
Dědek VI
Komický Sans 4

-------------------------------------------------původní post-------------------------------------------------

Naposledy upravil Howky dne stř 02. led 2019 15:32:01, celkově upraveno 1
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 29. lis 2018 9:29:39 » Re: Snafovy džouky 2018 - nekoreKKKtní edice
No, podle všeho na jejich vytvoření asi budu mít jen ten 14. prosinec. Ale rád bych to aspoň zkusil, kdo do toho ještě půjde?
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Howky » ned 16. pro 2018 21:09:14 » Re: Snafovy džouky 2018 - nekoreKKKtní edice
Trochu jsem na Snafa zapomněl, ale vypadá to, že jsem nebyl jediný - přišlo mi (zatím :D) jenom jedno dílo. Otázka teda je: Zúčastní se někdo, pokud ještě o pár dní posuneme deadline?
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » stř 19. pro 2018 17:36:51 » Re: Snafovy džouky 2018 - nekoreKKKtní edice
Tak když ho posuneš někdy do Štědrého dne, půjdu do toho. A ty se taky můžeš zúčastnit!
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Howky » čtv 20. pro 2018 17:11:34 » Re: Snafovy džouky 2018 - nekoreKKKtní edice
Hele, můžeš na tom pracovat klidně do Silvestra! :) Já jsem teď bohužel ve stavu, kdy přijdu ze školy unavenej, najím se, čtyři hodiny ještě pracuju a v podstatě končím úplně vyčerpanej, jdu spát a znova, takže v tuhle chvíli nevím, jestli budu mít čas a energii se sám zúčastnit, ale možná mezi svátkama už budu trochu zregenerovaný a zkusím něco spatlat :D
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 20. pro 2018 19:15:23 » Re: Snafovy džouky 2018 - nekoreKKKtní edice
Chtělo by to! Mimochodem, ten silvestrovský den (třeba někdy dopoledne), by mohl být vhodný pro zveřejnění těch děl.
Vojta1122
Kronikář

Soutěžní díla byla zveřejněna, pokud je tu ještě vůbec někdo, kdo by rád hlasoval o vítěze tohoto duelu, můžete o tom přemýšlet tak týden - prosím, napište v tom případě až budete mít jasno do tohoto topicu zprávu ve stylu "Hlasuji pro tohoatoho", hlasujeme tedy pro autora, ne jednotlivý strip. V každém případě bych rád poděkoval už teď Lortdanovi a Vojtovi, že svoje komiksy vytvořili a odeslali, cením si toho.
Emaři sux
Howky
Uživatel

Jasný. Howky, mám udělat i hlasování na facebooku?
Vojta1122
Kronikář

Tak okomentuji Vojtovi stripy...

Graficky není moc co hodnotit. Screeny jsou celkem pěkné, z blízka. Vtipy pobavily.
První je opravdu ostrý. Nevím zda úplně chtěně pobaví dědkova druhá promluva, kdy téměř z poetické chvály v první části bubliny přechází hned k dost vulgární mluvě. Každopádně, mě se to líbí. :D
Druhej strip působí jak nepoužitý do minulého ročníku, kdy byl Comic sans tuším tématem. Otázkou je, zda tam téma nebylo vyčerpáno už dost. Ale neni to špatný.

Toť vše.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Dědek byl dobrej ale ten zaver mohl podle mne byt lepsi. Tam mohla byt holka z G1 to by dedkovi padla huba z te obstarozni grafiky kdyz ho ty arty tak navnadili. Usmal jsem se.
ComiksSans je ok usmal jsem se ovsem uz proto ze bylo jasne rozuzleni.

Antifa byla super. Tam to bylo opravdu necekane rozuzleni a tam uz jsem se zasmal. Hihihi.
Dovolena na to jde od lesa, teda od hnizda. Povedlo se to. Hodne jsem se usmal.

Tohle vyhrala Antifa... nu to nezni moc dobre. Tak teda vyhral lordan.
Ale i Vojtovo bylo faj.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

ty stripy najdu kde?
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Nahore v prvnim postu jsou pod jmeny schovany odkazy.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

ď ... já viděl jen ten velkej plakát ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Vojta1122 píše:Jasný. Howky, mám udělat i hlasování na facebooku?

Hoď to tam, alespoň se k tomu dostane víc lidí.

BTW Já svoje hodnocení zveřejním někdy ke konci hlasování, můžete se těšit! :D
Emaři sux
Howky
Uživatel

Trochu jsem pozapomněl, každopádně teď je to už i na FB :)
Vojta1122
Kronikář

Další