Menu

Cesta temnotou

Diskuse a hodnocení komiksů.
Příspěvekod Wilhelm » sob 27. pro 2014 0:33:20 » Re: Cesta temnotou
Jé, jé, jé, DÝMKA!!! Já se snad zblázním, díky, Vojto!

Ne vážně, udělalo mi to skoro takovou radost, jako bych ji skutečně dostal. A stejně tak mám radost z pokračování tohoto výborného netradičního komiksu. Škoda, že bylo trochu krátké, ale nevadí. Jinak tady ty potřeby běžné denní potřeby spolu s chrámem ve mě opět probudily nadšení z atmosféry staré dobré jedničky... No snad mi to pomůže v dokončení komiksu :-D
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod Pivl » sob 27. pro 2014 0:43:32 » Re: Cesta temnotou
Já ti taktéž děkuji. :)
Díl bych ani nijak výrazně nehodnotil, protože šlo prakticky jen o další z pravidelné dílny Cesty Temnotou, jen s tí mrozdílem, že to byl ovyloženě zaměřené jako Vánoční překvapení, dokonce byl díl i o trochu kratší. :) Ale určitě fajn překvapení a třeba je to začátek rychejšího vydávání dílů, což by bylo určitě super. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod sleeper » ned 18. říj 2015 20:00:26 » Re: Cesta temnotou
Ale ale, ďalší diel, a ja už so sa bál že to tu umiera. Predsalen šlo len o klam, toto by mohlo byť svetielko nádeje. :) Som rád že pokračuješ, diel jeopeť tradične "filozofický". Prečo vybral hrdina tak, ako vybral? Chýbali mu snáď ľudia? Nechcel byť opustemý? Alebo ho zlákala cesta vedúca hore? Netuším, ale viem že diel je opeť skvelý a sľubuje pokračovanie. :)
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 19. říj 2015 18:32:23 » Re: Cesta temnotou
Mám pocit, že tento komiks bude nekonečný stejně jako jsou muka hlavní postavy. :D Cílem je zřejmě udělat z nás onu hlavní postavu komiksu a nechat nás trpět tím, jak je komiks napínavý, zajímavý a všechno okolo a stejně nebere konce. :D Je až pozoruhodné, jak se v Cestě temnotou Vojta vyzpovídává ze svých filozofických myšlenek a jak si cvičí své študácké myšlení. :D Každopádně opět velmi nadpředmětný díl, za kterým se schovává jistá hloubka, jako u všech dílů předchozích. Škoda jen, že byl díl hodně krátký.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Vojta1122 » stř 21. říj 2015 9:09:02 » Re: Cesta temnotou
Ahoj, díky za oba komentáře (a taky za všechny ostatní, na které jsem asi zapomněl posledně poděkovat). Osobně doufám, mám alespoň v plánu to tak uskutečnit, že další díly budou zajímavější: a hlavně doufám, že budou. Jsem v poslední době poněkud vytížený, navíc zanedlouho snad přijde Zlatý Diego a pak Komiksový král - čímž budou mé fanartové možnosti do konce roku asi plně vyčerpány.
Vojta1122
Kronikář

Předchozí