Menu

Lov Stínu

Diskuse a hodnocení komiksů.

Jak ohodnotíte komiks?

1
34
97%
2
1
3%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 35

Příspěvekod DasaDek » sob 07. črc 2012 10:38:11 » Re: Lov Stínu
Díl se mi líbil, zezačátku tam na můj vkus bylo moc kecání a mně to otupuje mozek a nemůžu se potom soustředit. Ale konec to dorovnal, ubylo textu a..chudák mág. :(
Bubliny se mi více líbily v předchozích dílech, takže je klidně dělej původním stylem. ;)
Za 1.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Gothic12 » sob 07. črc 2012 11:16:22 » Re: Lov Stínu
Tak diel bol celkom zaujímavý. Grafika je rovnaká ako v minulom dieli, ale v tomto si si to riadne pokašlal. A to bublinami. Ostaň pri bublinách verzia 1. Sú omnoho krajšie a estetickejšie, keď majú ich okraje rovnakú farbu text v nich. Inak všetko ako po starom.
Príbeh je čoraz zaujímavejší a určite sa budem tešiť na ďalšie dieli, pokračovania. nestrácaj chuť do tvorby, ale pokračuj ;)
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Scorpio » sob 07. črc 2012 13:25:08 » Re: Lov Stínu
Dost pěkné. Opět se mi líbila slohová vyspělost a nerušivá grafika. Dialogy jsou podle mě hodně reálné, což je velké plus. Jinak byl díl víceméně kecací, takže jsi nedostal příležitost předvést v nějaké akci práci s marvinem, ale nevadí. Teď bubliny, no tak jsou to klasické photofiltrácké, jaké tady užívá 90% stále činných komiksáků a vypadají dobře a decentně, a nemyslím si, že by zas zabíraly tolik času, prostě si to označím, dám výplň a obrys, nastavím, OK a hotovo.
Scorpio
Trvalý ban

Příspěvekod Dicht » sob 07. črc 2012 14:16:12 » Re: Lov Stínu
Tak skvěůá práce Lordane Grafika sic trochu slabší, ale příběh pro mě Eňo ňůňo :D

Chtělo by to jen trochu poladit pozadí a rámečky, vlepšit záhlaví a je to cajk :) Screen jsou samy o sobě dobře upravené :)
Gear secondo
Obrázek
Dicht
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » sob 07. črc 2012 14:53:15 » Re: Lov Stínu
Ďalší diel bol opäť kvalitný. Síce graficky by sa to ešte dalo zlepšiť, ale príbeh to dosť vyzdvihuje. Ako už poznamenal Scorpio dialógy sú veľmi reálne a to je plus. Dej je zaujímavý, som zvedavý čo vymyslí, ten paladin na chytenie stína, alebo poprípade na nejakú dohodu. Nemám ty veľmi nič čo vytknúť, za 1.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Lordan » sob 07. črc 2012 17:59:16 » Re: Lov Stínu
Děkuji za komentáře.
No, příběh je zatím samý dialog a zatím také samý dialog bude, právě proto že na tom se dá založit pořádný příběh a já tam nechci cpát jednu akci za druhou, když do toho zatím prostě nepasují. :)
U těch bublin jde o to, že photofiltre nemá vrstvy, takže musím nejdřív napsat text, pak mu velikostně přizpůsobit výběr bubliny, následně text smazat a pak teprve dotvořit bublinu. Navíc musím obarvovat každou bublinu a zobáček zvlášť, kdežto v gympu jsem řešil najednou třeba i tři screeny. Víc jsem si netroufl, abych to potom blbým kliknutím nezkazil. :D Takže mi to trvalo opravdu o dost déle, ten poslední díl jsem textoval snad přes dvě hodiny, což už je poměrně dost.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Gothic12 » sob 07. črc 2012 18:03:14 » Re: Lov Stínu
Bublinovanie a textovanie, ak máš už pripravený scenár, netrvá viac ako 10 minút. Jednoducho napíšeš tam ten text. Ale obublinuješ všetky screeny naraz a to tak, že si označíš pole na VŠETKÝCH a vytvoríš onu vrstvu a to je dosti ušetrená robota :)
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Lordan » sob 07. črc 2012 18:21:34 » Re: Lov Stínu
To jsem jaksi nepochopil, možná mám jinou verzi photofiltru, já tam vrstvy vůbec nemám. :D Ale zkus to trochu rozvést v PM.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Vojta1122 » sob 07. črc 2012 18:31:03 » Re: Lov Stínu
Jak začít? Jedině takto:
lordan píše:v Gympu.

:cry:
Co říct jinak? Grafická úroveň je slušná, neměl bych problém, kdybys jí už neměnil. Příběh se rozvíjí slušně, objevuje se nám tu více postav, jejichž osudy se mohou zajímavou cestou propojit. Zároveň pěkně využíváš dobrých momentů k vytvoření atmosféry, například zabití mága bylo provedeno výtečně.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Taria » stř 18. črc 2012 13:42:12 » Re: Lov Stínu
Mě nevadí, že tam je hodně dialogů, přijdou mi zajímavé a alespoň se rychle dovím hodně informací o tomto fantasy světě. Děj má spád a člověk se nenudí, navíc je to celkem originální pojetí, za což ode mě sklízíš další body plus.
Grafika je hodně průměrná, chtělo by to zapracovat na záhlaví a pozměnit pozadí - roztažené screeny nemám rád. A také jak už bylo řečeno, zkus zvýraznit název komiksu v záhlaví.
Celkově to vypadá na slušný komiks, ale hodně záleží jak se to dál vyvine. Vidím tu velký potenciál na zajímavý příběh a já věřím, že ho proměníš a já přidám na hodnocení. Prozatím bych dal 82/100, což je horší 1-. Budu se těšit na další díly.
Obrázek
Taria
Komiksový diamant

Příspěvekod Senki » pát 27. črc 2012 8:57:27 » Re: Lov Stínu
Líbí se mi texty, dialogy a děj, ve kterém je docela slušné množství zvratů (tedy zatím :)), a taky
docela originální pojetí.
Jen nevím, jestli by nebylo lepší název komiksu v záhlaví zmenšit, stejně tak název autora, je to
všechno strašně obrovské a myslím že zbytečné. Grafika jinak OK.
Celkově za 2. :)
Senki
Uživatel

Příspěvekod Lordan » sob 04. srp 2012 11:27:44 » Re: Lov Stínu
Tak ttrošku opožděně reaguji na komentáře. Jsem rád, že se vám komiks převážně líbí. Grafiku asi teď už nahoru tahat nebudu, pokusím se o nějaké zlepšení v druhé sérii. Nebojte se, že bych na komiks zapomněl, jen teď potřebuji co nejlépe vymyslet scénář pro další díl. Příběh mám v hlavě, ale chci aby vše proběhlo co nejlogičtější a nejreálnější cestou, tudíž trošku nevím, jak to udělat, každopádně v komiksu se pokračování dočkáte. Jinak komiks je nyní i na webu. :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Brambaraj » ned 05. srp 2012 12:11:35 » Re: Lov Stínu
Grafika neni zpočátku nic moc ale v každym díle je lepší, příběh se mi hodně líbí určitě pokračuj a doufám že to nenecháš rozdělaný v tom nejlepším jak to nácí lidé mají ve zvyku...vid Scorpio :D
Hledám spoluhráče do hry Alien Swarm
odkaz na hru: http://store.steampowered.com/app/630
Brambaraj
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » pát 10. srp 2012 16:35:41 » Re: Lov Stínu
Milý Lordane, jdu ti zhodnotit tvé dílko :twisted:
1. Díl: Možná je to moje chyba, ale píšeš tam, že vražda byla 13. března, ale ten týpek řiká, že byla 14. listopadu...
Dále ti párkrát vyjíždí bubliny ze screenu. Jinak příběh zde je celkem takový nudný, ale dostatečně popíše spoustu příběhů, které nastartují druhým dílem.
2. Díl: Stejně jako v prvním je zde strašné záhlaví. Grafika beztak už není špičková, ba někdy dokonce nehezká, ale takto ošklivé záhlaví jsem už dlouho neviděl. Jinak příběh druhého dílu je již rozjetější, schůze absolutně excelentně podaná, sám vím, že to není nic lehkého. Masakr v pevnosti průměrný, přijde mi to takové divné, že Stínové řekli jenom: "Dnes v takovém počtu?" a vůbec je nezajímalo proč, jak a ani jsme se prakticky nedozvěděli jestli to bylo oprávněné. Ale i tak, příběh výtečně graduje a to je to teprve druhý díl
3./4. Díl: Změna záhlaví v alespoň smysluplný obrázek a čitelný font. Ale kritika se nemírní, barvy k sobě neladí, font je moc velký a nevkusný.
Příběh se opět zlepšuje a moc se mi líbí. Ať už je to rozmanitost světa, osob či charakterů
5. Díl: Tak tady příběh opět změnil směr a začíná být ještě více zajímavý.

Musím říct, lordane, že dlouho jsem nečetl lépe udělaný komiks. Grafická stránka je horší, záhlaví strašné, ale jinak paráda... Škoda jen, že s tou vydávaností nejsi už tolik aktivní, protože to je fakt super. Mimochodem, dost mi to připomíná můj připravovaný komiks, sakra :D
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 14. srp 2012 15:55:29 » Re: Lov Stínu
Milý Vrabče, děkuji ti za tvůj komentář. Co se týče grafiky, zvláště pak záhlaví, tak jsem opravdu nedobrý grafik a na komiksu to je vidět. Pokusím se něco nového vymyslet do druhé série, což jako že se blíží, ta úvodní bude poměrně krátká a přejde v druhou v první zlom.
Co se týče těch dat, zde oceňuji tvůj postřeh. Jde o to, že ty listopady, to bylo původní datum, pak jsem si ale uvědomil, že čas půjde dál a pohybovat se v příběhu nějakým prosincem, lednem a únorem beze změny počasí by bylo divné, tak jsem ty data upravil, jak je vidět, tak ne všude. :D
Pokračování teď nebylo skutečně dlouho, nicméně bude. Šestý díl zbývá otextovat.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

PředchozíDalší