Menu

Lov Stínu

Diskuse a hodnocení komiksů.

Jak ohodnotíte komiks?

1
34
97%
2
1
3%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 35

Příspěvekod Sheed » čtv 26. čer 2014 19:19:31 » Re: Lov Stínu
Myšlenka je dobrá, ale v textu je strašná spousta chyb. Věřte mi, vyloženě mě z toho bolej oči a pokaždý, když vidím další hrubku ztrácím chuť pokračovat ve čtení.
gothic2>zbytek
Sheed
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 26. čer 2014 19:22:43 » Re: Lov Stínu
Sheed píše:Myšlenka je dobrá, ale v textu je strašná spousta chyb. Věřte mi, vyloženě mě z toho bolej oči a pokaždý, když vidím další hrubku, ztrácím chuť pokračovat ve čtení.

Těžké je býti kritikem...
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Lordan » pát 27. čer 2014 6:58:00 » Re: Lov Stínu
O svém pravopisu vím, snažím se to korigovat tím, že text nejdříve dávám do wordu. Myslím, že jsem psával i hůř. Asi nikdy nebudu mít text bez chyb, ale snažím se.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Wilhelm » pon 30. čer 2014 10:17:22 » Re: Lov Stínu
Tak jsem komiks konečně celý pročetl. Vynikající práce! Chytlavý a velmi napínavý příběh se spoustou zvratů se mi hrozně líbí. Můj jednoznačný favorit je sprostý mistr mágů :-D I Garfika se mi zamlouvá, ačkoli třeba u té poslední verze se v záhlaví nedalo téměř nic přečíst, ale kdo ví, možná to byl záměr. Je to fakt super, přestože příběh je dost složitý, nikde se nesukuje ani nepozbývá smyslu, asi opravdu jeden z nejlepších komiksů, co jsem četl, a mrzí mě, že jeho přečtení jsem odkládal tak dlouho. A to musím přečíst ještě bonusy :-D Fakt vynikající a doufám v pokračování. Tímto jsem vlastně splnil své resty a přečetl všechny komiksy, které se v současnosti vyvíjejí, takže jsem konečně v obraze.
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 01. črc 2014 15:32:44 » Re: Lov Stínu
Děkuji moc za vzácný komentář, vynasnažím se pokračovat v laťce, kterou jsem si stanovil. :)
A drobná omluva pro všechny, co opět čekají na díl déle než je zdrávo. Mám toho teď docela dost a navíc mě vždy zpomalí, když před sebou mám náročný díl na screenování. Pak jsem někdy opravdu líný spustit hru, když vím, co mě čeká.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Wilhelm » úte 01. črc 2014 15:35:28 » Re: Lov Stínu
To je v pohodě, přesně to teď řeším já :-D Mám před sebou velikou bitvu a strašně se mi do toho nechce, ale snad se donutím :-D
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » sob 19. črc 2014 20:40:11 » Re: Lov Stínu
No, divím se, že dosud nikdo neokomentoval nový díl - takže bych se toho ujal.
Díl byl moc pěkný, dějové zvraty jsou parádní. Jen bitva mě možná maličko zklamala - byla monumentální co do počtu vložených postav. Ale když už jich tam bylo tolik vloženo, tak mi přijde jako nesmírná škoda ji rozvést jen na tak málo screenů.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Pivl » sob 19. črc 2014 20:53:57 » Re: Lov Stínu
Tak divím se, že nikdo ještě neokomentoval.
Tak jako vždy výborný díl, jen pár malých chybiček při bitvě, kterých je rozhodně potřeba se (dle mého) vyvarovat. Opakují se ti tam totiž xichty. :) Výrazně je to vidětjen na jednom screenu, ale je prostě těžké to udělat s tím omezeným počtem postav, proto je důležité je dobře naklonit, nebo screen nějak upravit, aby to nebylo tak znatelné a ikdyž je to škoda, kazit si renomé takovými drobnými chybičkami, celkový dojem se absolutně nemění.

Edit: Díky Vojto, žes mě předběhl. :D A má pravdu ten chlapec - Kraťoučké to bylo. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Lordan » ned 20. črc 2014 9:36:48 » Re: Lov Stínu
8. Ať žije král

Děkuji za komentáře, chybek jsem si vědom, s těma xichtama příště zapracuju lépe. S délkou bitvy se hájím leností. Ono poposouvat ty armády o stovce postav stále tak, aby to nevypadalo na každém screenu stejně je hrozně časově náročné. A spustit hru by vyvolalo gothicovskou šílenou bitvu, kterou jsem do dílu dávat nechtěl. I tak se ale příště zasnažím v bitvě ještě o trochu více. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Wilhelm » ned 20. črc 2014 9:37:15 » Re: Lov Stínu
No, víte co, já se ani až tak nedivím, že lidé nekomentovali - nový díl sice je na webu, ale jelikož autor a) nedal nový díl do seznamu dílů a za b) na něj neupozornil v komentářích, tak to hodně lidem prostě ušlo. Díl musím pochválit, líbilo se mi, že bitva probíhala ve formacích, nebyl to takový ten neorganizovaný mišmaš. Dva ksichty jsem viděl asi na jednom screenu -což se může stát. Při tvorbě BR mám nachystaných celkem 7 NPC (rytir1-rytir7) vyvolávaných přes hero import, a je tedy jasné, že ksichty se opakují. A když skládám formaci třeba o 20ti, 30ti mužích, je jasné že ty xichty se tam několikrát objeví. Proto je potřeba skládat postavy na přeskáčku, třeba je v řadě rytir1, pak rytir7 a pak rytir 3 atd, aby stejné xichty nebyly ani přímo za sebou, a ani nijak jinak moc blízko sebe. A pak se to ztratí. Jinak ještě k bitvě jako takové, chápu velmi dobře, že je to vždy o nervy. Ale ta řež byla ukrutně krátká. Než jsem se stačil do boje vžít, bylo to pryč. A to si myslím, že je velká škoda. Pro příště bych byl rád, aby byla bitva delší a propracovanější, i kdyby to mělo pozdržet vydání nového dílu. Ale jinak jako vždy velmi pěkná práce, těším se na pokračování!
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod Lordan » ned 20. črc 2014 9:43:12 » Re: Lov Stínu
Děkuji za komentář i od tebe, Wilhelme. Na fóru jsem neupozornil protože jsem od čtvrtka mimo net, vrátil jsem se až dnes, jinak to běžně děláš. To co říkáš s těma postavama dělám vesměs taky, i když jich málokdy používám sedm, většinou čtyři, což je někdy málo. Spíš jsem pak v té řeži blbě vybral screen, měl jsem se na to zaměřit, nebo udělat screenů víc, abych měl lepší výběr.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod sleeper » ned 20. črc 2014 11:46:13 » Re: Lov Stínu
Čo na to povedať? :) Bitka vyzeralo dobre, ako povedal Wilhelm, mohla byť trošku dlhšia, ale ináč to bolo super. :wink:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Dragon75 » ned 20. črc 2014 19:55:21 » Re: Lov Stínu
Bitva docela rychlá, ale dobrá :) Další povedený díl, má to opravdu dobrý příběh, jen tak dál :)
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod dragonranger » ned 20. črc 2014 20:50:09 » Re: Lov Stínu
Já mám tenhle komiks prostě rád. :) Protože... já ani nevím od čeho začít. :D Postavy na mě působí reálně. Každá má nějaké cíle, důvody, různě se jejich osudy proplétají a jak vidím i zde udělal strejda Martin svoje :D. Akorát by bylo super, kdyby Tilierd osobně udělal nějakou nechuťnárnu a my pak měli ještě větší důvod ho nenávidět, ale to snad ještě příjde.

Jinak té bitvě. Podle mě by bylo lepší kdybys to příště screenoval s menším počtem postav. Na začátek pohled na obří vojsko a pak menší, ale propracovanější šarvátky.

Toť vše. :wink:
dragonranger
Uživatel

Příspěvekod Wilhelm » ned 20. črc 2014 20:58:51 » Re: Lov Stínu
Ale tak zas na druhou stranu, bylo by dobře vyhnout se té schématičnosti ve stylu "to je ten zlý a tady to ten hodný." Já bych z nového krále zas nedělal úplnou zrůdu.
Wilhelm
Uživatel

PředchozíDalší