Menu

Smrtící Utečenec

Diskuse a hodnocení komiksů.

Hodnocení komixu

1 (nejlepší)
42
81%
2
9
17%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5 (nejhorší)
1
2%

Celkem hlasů : 52

Příspěvekod Wilhelm » stř 15. říj 2014 15:48:45 » Re: Smrtící Utečenec
Bude asi třeba zavést cenu za nejdelší díl komiksu a pak ji zpětně přidělit :-D Screeny jsem nepočítal, ale hádám, že je jich hodně přes 100. Čili čekání se asi určitě vyplatilo. Screen se skřetím výsadkem je starý jak Metuzalém, je vidět, že práce probíhala v několika vlnách. Ovšem absurdního humoru zde bylo opět notná dávka a díky za ni! Jsem moc rád, že tu máme další kompletně dokončený komiks, a že jste s tím nakonec nesekli. Co se týče příběhu dílu, jak říkám, to, co je pro tento komiks tak typické - absurdita za absurditou :-D Skvělá práce. A plus za efekty krve.
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod sleeper » stř 15. říj 2014 16:34:36 » Re: Smrtící Utečenec
GREJT! Nie, fakt, organizovaný chaos privedený k dokonalosti, veľké finále! Mali by ste označiť screeny, aby som zajtra vedel kde som skončil s čítaním. Však ich je aspoň dvakrát toľko ako vo všetkýc mojich komiksoch dokopy! :D
Naposledy upravil sleeper dne stř 15. říj 2014 16:45:07, celkově upraveno 1
sleeper
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » stř 15. říj 2014 16:38:14 » Re: Smrtící Utečenec
Tááákže...
... :D :D líbiolo se mi to. I když mi bylo líto některých lidí co tam zemřeli. (hlavně růtína)
Počet screenů byl... no.. mě by z toho hráblo :D
Mrzí mě, že už je konec :( :(
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » stř 15. říj 2014 16:55:42 » Re: Smrtící Utečenec
Vy jste nikdo nečetli ten můj příspěvek, že? Já jsem psal, že ještě bude jeden finální speciál.. :D Každopádně díky za ohlasy.. :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod sleeper » stř 15. říj 2014 17:01:18 » Re: Smrtící Utečenec
Však ja viem, posledný posledný diel a potom ešte určite najposlednejší a poposledný diel, čo? Predpokladám, že sa Guttord zobudí a všetko to pôjde odznova! :lol:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » čtv 16. říj 2014 16:45:18 » Re: Smrtící Utečenec
Asi by som mohol napísať extrémne dlhý koment, so všetkým čo ma rozosmialo, pridať tam nejaké smaile, plus tú časť že som absolútne zabudol predošlý dej a nemám ani páru čo sa dialo a tiež spomenúť to, že najzabitejšie bolo to na konci s ryžou, Guttordom a tým poslom, ale nakoniec som sa rozhodol že celý diel a predošlé diely vystihne najlepšie len toto: :lol:
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » čtv 16. říj 2014 20:34:52 » Re: Smrtící Utečenec
Takže celých +-240 screenů (tedy šest až osm dílů kratšího komiksu) se dá vlastně shrnout takhle:

Začátek dílu.
Ruttord zemřel/nezemřel/zemřel/nezemřel/zemřel
Gůtín nezemřel/zemřel/nezemřel/zemřel
Patoškrab tři tisíce nezemřel
Jendík nezemřel/tedy zemřel, ale/nezemřel
Dylinosozemos zemřel/odbožsštil se
Ždžémák se dostal do svých rukou/rukou španělské inkvizice/rukou inkvizitora Mendozy/do vlastní ohnivé koule
Štěstí zpanikařilo/mělo smůlu/zemřelo
Il Legalisti porazili Dylinose/byli snězeni Gůtínovým mazlíčkem/neožili
Pejsík nezemřel/hodil setfejs/hodil setfejs2/zahafkal/zahafkal/zahafkal/zahafkal/zahafkal/zahafkal/zahafkal
Gorndar všechno vychlastal/podlehl akutní dehydrataci/dostal se mimo kameru/kdoví, jestli zemřel
NeTerezka shodila Gůtína/dostala se mimo kameru/další osud také neznámý
Sõnumitooja ztečkovatěl/odztečkovatěl/ztečkovatěl
Konec dílu.

Verdikt: závěrečný speciál je absolutní nutností.

PS: Uvažovali jste o Vánočním NeTerezkiném speciálu?
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Lordan » pát 17. říj 2014 18:45:35 » Re: Smrtící Utečenec
Dočteno a dočetl jsem i První zrnka. :) Další dokončený komiks, i když Guttordova odměna by mě ještě zajímala. Docela mě překvapil né moc dobrý konec, skoro mi přijde že se ke komiksu nehodí. Ale i tak to neskončilo špatně. Humor to mělo a hlavně parádní screeny. Bylo by super dočkat se od vás v budoucnu ještě něčeho. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Trelis324 » pát 17. říj 2014 21:49:52 » Re: Smrtící Utečenec
Mohli by ste spraviť do záverečného špeciálu aj taký dotazník, kde sa budú skalný fanúšikovia medzi ktorých síce nepatrím ani ja, a zrejme ani Vojta, pýtať čo a ako a hlavne prečo.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » pát 24. říj 2014 22:29:39 » Re: Smrtící Utečenec
No, přednostně chceme udělat ten poslední díl, kde se snad vše vysvětlí.. Pak, pokud bude něco nejasné, tak můžeme udělat nějaké vysvětlující segmenty... A uvažoval jsem i nad takovejma minisériema, teď mě třeba napadá o vlkovi Pejskovi a hlídačovi v hlavní roli, Hledání ztraceného pádla.. :) Pokud by byl zájem, tak by možná bylo možno spáchat i něco takového.
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Sir Raven » úte 09. pro 2014 20:54:36 » Re: Smrtící Utečenec
Tak i po Konci Konců přichází ještě jeden opravdu poslední díl SU. Ano, je to tak a určitě si dokážete představit, že pro nás byla velká nostalgie, když jsme si před nějakou dobou sedli a mluvili o tom, jak dlouho už děláme SU, jak dlouho jsme na fóru, první momentky, vymýšlení jmen a spoustu dalších událostí, které nám uvízly v paměti. A proto náš Suminatoojův(to jméno prostě dokáže napsat správně jednom Dasadek, a ten to má uložený :D ) boží speciál zahrne někoho komu nebyl dán moc velký prostor. Když se pořádně zamyslíte, uvědomíte si, že Sooja(je to tak jednoduší :D ) tu byl skrz všechny série, snad jen krom té úplně první. Vždycky se někde objevil z čista jasna a zase zmizel, něco jako Doctor Who(link dole pro ty co neznají). Přišel oznámil a odešel, nicméně je nedílnou součástí a pokud jde oboží rozsudek a správu boží hospody, božích portálů a dalších božích věcí, je určitě tou nejlepší osobou pro tuto práci. A proto jsme mu věnovali tento závěrečný speciál, který by mohl některým i zodpovědět otázky, které ještě zodpovězeny nebyly, anebo jste jenom nedávali pozor a nic nebude :P :D
Ultimátum, které jsme si s Dasadkem dali je, že díl bude hotov do 23.12 letošního roku :D Takže do té doby se můžete těšit a můžete to brát i jako hezký vánoční dárek ;)

link na Doctora Who(Pána času) 3 minutový vysvětlení :D a česky jsem to nenašel takže ... hodně štěští :D
https://www.youtube.com/watch?v=5j7fouE4f_k
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 23. pro 2014 0:40:13 » Re: Smrtící Utečenec
Tak, přátelé, poslední, opravdu poslední, díl, Smrtícího Utečence vydán... :)
Původně to měl být krátký ukončující díl, ale... Já prostě krátké díly asi dělat neumím a všechno musím rozkecat... Tak snad se vám poslední díl bude líbit a najdete si v záplavě Zlatých Diegů čas na jeho okomentování... :) Časem se ještě můžete těšit na nějaké menší bonusy a pokud budete mít nějaké dotazy ke komiksu, tak neváhejte a ptejte se.. :)
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Sirius » úte 23. pro 2014 11:58:08 » Re: Smrtící Utečenec
No, byla to dlouhá cesta, ale vyplatilo se to. Bavil jsem se od začátku až do konce ;) Snad zas vytasíte nějaký další dvouletý projekt :D
Obrázek
Sirius
Uživatel

Příspěvekod Pivl » úte 23. pro 2014 12:07:41 » Re: Smrtící Utečenec
Zatraceně dlouhý díl, ale pobavil jsme se a myslím, že za celou tu cestu jsem se bavil opravdu dost a asi nemůžou být pochyby o tom, že to má být na webu. Jen si myslím, že už je opravdu dojít někam dál, zkusit něco nového, přece jen ten humor už se občas opakoval a celkově už jsem "přesutečencovanej", rád bych od třeba zrovna od tebe DasaDeku viděl i něco nového, co zaujme stejně nebo ještě více. :)
Díky za tuhle sérii, podrobný komentář s celkovou recenzí snad už brzy. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod sleeper » pon 29. pro 2014 0:39:45 » Re: Smrtící Utečenec
Ďalší skvelý diel! :D Ako bolo povedané, niektoré vtípky už sú trochu otrepané, ale zas som sa zasmial. Navyše, tento diel bol venovaný mojej oblúbnej postave, takže o to viac sa mi páčil. :wink: :) Pridávam sa k Pivlovi - vďaka za túto skvelú sériu!

Dúfam že budeš s fanartom pokračovať! :wink: :)
sleeper
Uživatel

PředchozíDalší