Menu

Smrtící Utečenec

Diskuse a hodnocení komiksů.

Hodnocení komixu

1 (nejlepší)
42
81%
2
9
17%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5 (nejhorší)
1
2%

Celkem hlasů : 52

Příspěvekod DasaDek » úte 26. čer 2012 9:47:33 » Re: Smrtící Utečenec
Děkujeme za bleskovou odpověď.
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Co se Táničky týče, ta tam být musela a svou roli ještě sehraje, ikdyž už je mrtvá. :D Zahraje si ještě minimálně v jednom díle. ;)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Dragon75 » úte 26. čer 2012 11:22:42 » Re: Smrtící Utečenec
Tak tenhle díl se vám zase povedl. Růtín je opravdu úplný vůl(pardon), to bulo jasné od začátku, ale tohle jsem nečekal.
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod Gothic12 » úte 26. čer 2012 11:23:00 » Re: Smrtící Utečenec
Fúha :)

Grafika
Vidím obrovské zlepšenie! Na záhlavie je požitý v skutku dobrý filter, ale je príliš veľké. Čierne pozadie nikdy nič neskazí. Kvalita screenov je perfektná a k bublinám nemám nič iné povedať, ako bravo. Aspoň vidím, že si si z našej hodiny niečo zapamätal ;)

Príbeh
Budem sa stále opakovať...vtipné a zaujímavé :)

Za 1* ;)
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod DasaDek » úte 26. čer 2012 12:13:39 » Re: Smrtící Utečenec
Otázka do pranice, pokud někdo odpoví, budu fakt překvapenej. :D
Kdo myslíte, že zabil Táničku?
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Algirion » úte 26. čer 2012 14:08:23 » Re: Smrtící Utečenec
Tak jsem si konečně našel čas na tu slibovanou recenzi, Dasadku. Vypadá to hezky propracovaně, určitě si brzy přečtu další díly, ale nyní jsem bohužel stihl jen ten první :???:
Vtáhlo mě to pěkně, takže jen co budu mít více času, tak večer, tak si to projdu pěkně důkladně ;) Určitě jste si s tím hezky vyhráli. Můžu vědět, co kdo dělal? Nebo oba obojí? myslím příběh/grafika ;) Dobrý nápad, s pokračováním těžby, ale nestačí jim to, tak ta expanze. Jediné, co se mi nelíbí je, že jaksi je malý dohled v tem komixu. Kdyby jste dali větší, vypadalo by to impozantněji.

Jop, na tu tvou povídku, Dasadku, jsem nezapomněl, ale fakt nemám tolik času, takže snad tento týden ;)
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 26. čer 2012 14:13:10 » Re: Smrtící Utečenec
Díky, kostěji. ;)
První díl byl ještě takový zkušební a synchronizační, ještě tam jde vidět, že jsme nebyli úplně sehraní a snad v následujících dílech uvidíš zlepšení. Máme to rozděleno tak, že Vlček dělá screeny a já to slepuju dohromady. Takže kdyby se ti zdálo, že ty rámečky jsou příliš škaredé nebo že ty texty jsou příliš stupidní, tak to jsem byl já. :D
Ale nemáme to tak, že bychom se toho striktně drželi, takže když potřebuju, tak si prostě něco dofotím. To ovšem moc často nebývá, protože Raven mi vždycky posílá minimálně sto padesát screenů. :D
A napiš mi do PM, kterou povídku. Trošku se bojím, že jsem vyžvanil, co jsem neměl. :D

EDIT: příběh je z Ravenovy hlavy, tedy částečně. :D Já mu napsal návrh na společný komix, on souhlasil, dodal kostru příběhu a já ho rozvětvuju. ;) Ovšem Vlček taky přispívá svými nápady. ;)
Naposledy upravil DasaDek dne stř 27. čer 2012 11:54:16, celkově upraveno 1
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Kapos » úte 26. čer 2012 17:51:50 » Re: Smrtící Utečenec
Takže, ehm- ehm- ech.
Grafika se mi stále líbí. Oceňuji to, že děláte menší screeny a je jich tam více. Jinak = Klasika 10/10
Příběh je též taky velice dobrý. Hodně se zlepšil a s ním i vtípky. (díkybohu) takže... 9/10
Líbí se mi také bonusy které jsem si milerád prohlédl. (Nápad s tím "nasvětlováním" je boží.) 8/10
Celkově jsem vám dal 27/30 (hihi), samozřejmě ocením další pokračování. :wink:
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » stř 27. čer 2012 16:00:58 » Re: Smrtící Utečenec
No tak diel bol zaujímavý. Grafika sa veľmi nezmenila od precházdajúceho dielu, rovnako tak bubliny a podobne. Čo sa týka záhlavia, celkom sa mi páčilo ako si tam zvýraznil Rutína s Táničkou. A s tým vtipom no najviac sa mi páčili asi vtipy s tým kostlivcom, nevravím, že ostatné boli zlé to nie, ale tieto keď to mám tak porovnať boli asi najvtipnejšie.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » čtv 28. čer 2012 18:15:26 » Re: Smrtící Utečenec
Na dalším díle už se horkotěžko pracuje a abychom Vám ten nekonečný čas alespoň trochu zkrátili, připravili jsme si pro Vás hádanku. Schválně, pokuste se uhodnout, jméno kterého ze dvou autorů komixu se schovává v této skrývačce. Ti z Vás, kdo to uhodnou, dostanou lízátko. A pokud byste náhodou nevěděli, odpověď vám napíšu do spoileru. ;)
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Sir Raven
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Uhodli jste? GRATULUJEME! Pokud jste uhádli, vemte si JEDNO lízátko dle vlastního výběru. A pokud jste nevyhráli, nezoufejte a těšte se na další díl, ke kterému Vám Vlček napíše krásný úvod, jako ke každému dílu. ;)
EDIT: Pokud se na někoho z Vás nedostalo na lízátko, tak si můžete vzít ještě odsud popřípadě odsud. ;)
Naposledy upravil DasaDek dne čtv 28. čer 2012 18:19:46, celkově upraveno 1
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Dragon75 » čtv 28. čer 2012 18:18:09 » Re: Smrtící Utečenec
Tak to bylo lehké. Lízátko mi moc chutnalo :lol: .
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » pát 29. čer 2012 9:53:29 » Re: Smrtící Utečenec
Takže nevím jak někteří, ale já už mám zcela padla. Zvonek zazvonil naposled a já si už teď užívám plně prázdnin. Někdo se mi teď určitě směje, protože se válí už týden. Ale co prostě je konec se školou a my všichni si můžem sednout a nic nedělat. No i když ne, protože to by jste přišli o všechno úžasné, co chceme narvat do tohoto komixu. To mi připomíná mou milou povinnost říct vám, že i když je škola u konce Smrtící Utečenec rozhodně ne. A to znamená, že sedmý díl už je nascreenovaný a skoro slepený. Takže dnes, či zítra si můžete začít prázdniny nekonečným smíchem :wink: Přeju hezký prázdniny!
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod Kapos » pát 29. čer 2012 11:38:06 » Re: Smrtící Utečenec
Já vím, že se s Dasadem máte opravdu rádi, ano, láska je věčná.
Ale já bych chtěl těch dílů víc kucí, nemám na co koukat ? Ehm, zde na fóru. :D
Už se těším. (Dobře, že stále sedíte u Pc) :lol:
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » sob 30. čer 2012 19:52:39 » Re: Smrtící Utečenec
Sedmý díl vydán. ;)
A pokud vás po přečtení dílu bude stejně jako Gutorda zajímat, jaxe jmenuje velitel Banditů, koukněte na bonus. ;)
Řeknu jen, že chudák byl původně ze slavné trojky vyloučen a z trojky se stala dvojka. :( Ale to až po přečtení dílu. Užijte si to. ;)
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Gothic12 » sob 30. čer 2012 20:04:28 » Re: Smrtící Utečenec
Výborná práca. Po grafickej stránke vidím zlepšenie oproti predchádzajúcim dielom, ale zasa zhoršenie oproti špeciálu. Ale ak si chceš udržať také to "čaro", tak vkľude pokračuj, ale rada: Najprv sprav vnútorný stín a až POTOM sprav bubliny. Nevyznie to až tak dobre potom...
Čo sa príbehu týče, je stále zaujímavý a vtipný, ako má byť :) takže za 1-
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » sob 30. čer 2012 21:01:11 » Re: Smrtící Utečenec
Takže grafiku, veľmi hodnotiť nebudem hoci je pravda, že v špeciále bola o trochu na väčšej úrovni. Čo sa týka príbehu vyriešila sa záhada s Táničkou. Vtipné pasáže boli, ale zase nič čo by ma extrémne rozosmialo. Komiks, ale pokračuje sľubne, a dieli vycházdajú pravidelne čož dosť lepší renomé. Za 2, ale keď to ešte trocha doladíte môže to byť aj za 1.
Trelis324
Uživatel

PředchozíDalší