Menu

Smrtící Utečenec

Diskuse a hodnocení komiksů.

Hodnocení komixu

1 (nejlepší)
42
81%
2
9
17%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5 (nejhorší)
1
2%

Celkem hlasů : 52

Příspěvekod dragonranger » pon 23. čer 2014 9:29:26 » Re: Smrtící Utečenec
Tak díl se mi moc líbil. Především teda dylinosova země, ten převozník se tam úplně nádherně hodil. A pak samozřejmě ta scéna Růtína se samotným Dylinosem, u tý jsem se i docela nasmál.

Kdybych si měl vybrat kdo vyhraje tu závěrečnou bitvu byl by to právě Růtín. Jeho charakter je totiž super. :wink:

Už se těším na závěrečnou bitvu s dragonama, amuletama a bůh ví s čím dalším. :wink:
dragonranger
Uživatel

Příspěvekod Lordan » pon 23. čer 2014 18:35:31 » Re: Smrtící Utečenec
Nové dva díly super, je vidět, že je chuť to dokončit a kdyby byla chuť to nedokončovat, tak by to byla chuť velice špatná. Těším se na závěr. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Wilhelm » ned 29. čer 2014 11:44:20 » Re: Smrtící Utečenec
Celý komiks jsem opět postupně přečetl (3-5 dílů za den, silné dávky by mohly být nebezpečné) :-D Za prvé je třeba pochválit vytrvalost, neboť komiksy na kterých dšlá 2 a víc lidí často ztroskotají po několika dílech (Dobře, stejně jako ty sólové) :-D Komiks je skutečně spíše odlehčující a humorný. Mnohé situace a dialogy jsou totálně absurdní a často velmi vtipné, a to je asi to co hlavně žene děj vpřed a dělá komiks přitažlivým. Nemylme se, vytvořit humorný komiks tak, aby byl opravdu vtipný a ne trapný jako vtipy Zdeňka Trošky je velké umění a nedokáže to každý, já bych do toho asi nešel. Takže tak, co se týče grafiky ta je pěkná, ale záhlaví mi se žlutým orámováním screenů a bublin vůbec neštimuje a řekl bych že toto poměrně povedené záhlaví spíše sráží a nedává mu vyniknout, škoda. Ale nevadí víte o mě že grafiku většinou moc neřeším, tak v klidu :-D Jinak co se mi moc líbilo byl "komiks o komiksu," kde se dozvídáme, jak komiks vznikal, což je skvělé. A hoši tu třetí sérii dotáhněte do konce, to už vás nezabije :-D
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » ned 29. čer 2014 11:59:29 » Re: Smrtící Utečenec
Díky všem za komentáře. Já myslím, že řešit grafiku už teď nemá moc cenu, já ji nikdy moc neřešil, když jsem zapl Photoshop, tak tuhle barvu rámečků mi program defaultně nabídl. Ona se potom trochu mění, můžete si všimnout, že zezačátku je taková vybledlá a je čím dál tím sytější. To je tím, že jsem mezitím pracoval ještě na jiným komiksech a nastavoval jsem si jako defautní barvy jiné. Takže potom jsem to nějak horkotěžko šteloval zpátky, než jsem zjistil, že jde barva "zkopírovat" vlastně odkudkoliv a hned ji zase použít zpátky. Jediné, na čem jsme se trochu vyřádili, bylo záhlaví na třetí sérii, to měla být taková menší parodie na Tariu a jeho komiks.
Jinak, komiks určitě dokončíme. Zbývají nám dva díly, bitva a potom jeden finální speciál. Prozradím, že bitva jako taková bude spíš probíhat jen na pozadí, protože za ty dvě série jsme se naučili, že bitvy nám moc nejdou. Ikdyž podle mého na na konci druhé série se mi docela povedla.. :)
Každopádně se Raven teď někde fláká naprosto vyčerpávajícím tempem a já ještě dolaďuje detaily příběhu posledního dílu. Psal mi v úterý, že screeny pošle další den a od té doby jsem ho neviděl, tak snad brzy přijde.. A pokud by byl zájem, můžu ze pár dílů komiksu o komiksu ještě vydat.. :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Wilhelm » ned 29. čer 2014 12:11:57 » Re: Smrtící Utečenec
JJ všimnul jsem si podobnosti záhlaví s DT III :-D A ano určitě o komikso komiksu bych zájem měl.
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » stř 02. črc 2014 20:45:51 » Re: Smrtící Utečenec
Welcome to the last episode!
Wilkommen zu der endlich Folge!
Witamy u końcowy epizod!
Välkommen vid slutlig episod!
歡迎 在 最後 發作 !
Bienvenidos a la última episoda!
Vitajte u poslednej epizódy!
Vítejte u poslední epizody!

Takže ať už jste Brit, Němec, Polák, Švéd, Číňan, Čech, anebo Španěl a nebo taky opomenutý Slovák(Trelis), vítáme vás spolu s mým kolegou po dvou či třech letech k doslova konečné epizodě.
Po všech těch dobrodružstvých, které spolu naše postavy zažili, po všech válkách se skřety, magickými tvory, Homogogy, přeměnami ve stromy,znovu oživení,
měnění společenství, jezení rýže(s meruňkami pro opimisty), jezení brambor, výměny bramobory za zrnko rýže, plahočení se po dolech, hraní her s Monsinourem
JingSawem(v pracovní podobě JS), skákání z útesů do magických božích kruhů ... a tak dál ... jsme se dostali na konec konce.
Nemusím snad zdůrazňovat, že se chystá bitva v OC, jaká tu zatím nebyla a kterou si nemůžete nechat ujít!
Pro malou představu jsme připravili čtyři screeny, které vás trochu nažaví.

Ode mě je to prozatím vše a na díl se můžete těšit v ... můžete se těšit :D
Odo mňa je to zatiaľ všetko a na diel sa môžete tešiť v ... môžete sa tešiť: D
From me is that all for now and for episode you can looking forward to at ... you can look forward to :D
Von mir ist einstweilen alles und für Folge ihr könnt freuen sich am ... ihr freuen können :D
Ode mnie, to wszystko na teraz, a część może oczekiwać ... możesz się doczekać :D
Från mig, det är allt för nu, och den del som du kan se fram emot ... du kan se fram emot :D
En este momento es todo de mí, ahora uds. pueden disfrutar la episoda ... pueden disfrutar la episoda :D
從我來說,這一切都為現在的一部分,你可以期待...你可以享受:D

Naposledy upravil Sir Raven dne stř 02. črc 2014 20:53:31, celkově upraveno 2
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » stř 02. črc 2014 20:47:26 » Re: Smrtící Utečenec
Úžasné, akurát si zabudol na Slovákov, kým sa to nezmení nebudem komentovať posledné dva diely a hlavne vaše super padákové efekty so škretmi a už vôbec nie, toho týpka čo má NPC Gorna.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » stř 02. črc 2014 20:49:55 » Re: Smrtící Utečenec
No já zapomněl i na Rusy :D ale dobře no :P
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » stř 02. črc 2014 20:52:36 » Re: Smrtící Utečenec
A kde je taky čínské těšení se?
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Wilhelm » stř 02. črc 2014 20:53:26 » Re: Smrtící Utečenec
Výsadek skřetů je fakt super :-D Ale podle mě jste to neměli dopředu uveřejňovat, v nadcházejícím díle už to nikoho nenadchne. Škoda.
Wilhelm
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » stř 02. črc 2014 20:54:55 » Re: Smrtící Utečenec
helpo1 píše:A kde je taky čínské těšení se?

Dodáno :D

Wilhelm píše:Výsadek skřetů je fakt super :-D Ale podle mě jste to neměli dopředu uveřejňovat, v nadcházejícím díle už to nikoho nenadchne. Škoda.

Neboj, nadchne tam ještě dost věcí :wink:
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » stř 02. črc 2014 20:55:22 » Re: Smrtící Utečenec
Takže ako to čítam je to fajn. Som pri trištvrtine z tretiny toho prostriedku konca a stala sa mi vtipná príhoda. Najprv sa mi to zmenšilo a riešil som záhady sveta a prišiel som na zodpovedanie všetkých, ale ako som to zväčšil pomocou ctrl+0 naspäť, tak som to niekde stratil. :???: Ale ten diel pred ním si ešte neprečítam, počkám kým ma upúta. Čo sa týka toho prezatiaľ posledného, je veľmi vtipný, hlavne to pádlo, hahaha kto také slová vymýšľa. Ale naozaj ma dostalo to s tým, idem za tebou, nie nejdeš, lebo stojíš. :D Alebo to s tým, choď tam pekne pěšky. Zajtra to dočítam a okomentujem. :D
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » stř 02. črc 2014 20:58:15 » Re: Smrtící Utečenec
Kokos to som chcel aj ja napísať, s tými smailíkmi, len helpo ktorý sa vydáva za Čecha ma predbehol. :D Vlastne nepredbehol, lebo som to nakoniec nechcel napísať, no vlastne chcel, lenže som to nenapísal, lebo mi neprišlo vhodné, ale podstata je rovnaká, chcem nový diel.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 15. črc 2014 18:07:33 » Re: Smrtící Utečenec
Přátelé, je to neuvěřitelné, ale vůbec se mi v tom krásném letním vedroidním počasí nechce ten poslední díl dělat.. :D Možná po večerech začnu pomaličku tvořit. V pátek odjíždím do pryč, tažže potom možná na začátku srpna to dodělám. Potom opět odjíždím, takže na konci srpna by to mohlo být hotovo. Ale vždyť vy stejně víte, jak to celé dopadne. :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod marco5445 » stř 16. črc 2014 0:58:02 » Re: Smrtící Utečenec
DasaDek píše:Ale vždyť vy stejně víte, jak to celé dopadne. :D

Valar Morghulis?! :D
Pokud nesleduješ Game of Thrones tak tady překlad: Všichni muži musí zemřít...

No, docela špatné zprávy, dost se na to těším :wink:
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

PředchozíDalší