Menu

Smrtící Utečenec

Diskuse a hodnocení komiksů.

Hodnocení komixu

1 (nejlepší)
42
81%
2
9
17%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5 (nejhorší)
1
2%

Celkem hlasů : 52

Příspěvekod Uzriel » čtv 21. čer 2012 21:36:34 » Re: Smrtící Utečenec
Opět povedený díl. Jako vždy množství vtipných scének mě bezpečně pobavilo v jedné z nudných hodin ve škole. Za to vám děkuji :D
Víc toho moc nemám co říci, vše už řečeno bylo a tak nechci někoho opakovat.
Grafika se opět o něco málo zlepšila, černé pozadí se do toho příjemně hodí a tak tam nic "nekříčí" a vše ne zřetelné. Děj plyne dál tak jak plyne a pokračuje to tím nejlepším směrem.
Takže tedy pokračujte dál, budu se těšit na váš další díl :)
Obrázek
Uzriel
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » sob 23. čer 2012 10:22:29 » Re: Smrtící Utečenec
No po dlouhé době jsem tu zase já. Jejda po dlouhé době? Co jsem to zase řekl, no nic. Možná vás napadne proč píšu já, možná taky ne. Někdo se podívá na poslední příspěvek ve fanartu a po přečtení dvou úvodních vět si bude myslet, že jsem magor. Možná, že není daleko od pravdy, ale to sem teď nepatří. Může býti i otázkou, co sem patří a co ne. Je to celkem zajímavá otázka a když si na ni zkoušíte odpovědět rozvíjíte několik témat a vlastně se nedostanete k původnímu cíli a tedy zjištění, co sem patří a co ne. Kupříkladu můžete říct, že sem patří komentáře. Pak si položíte otázku jaké sem patří a jaké ne. Třeba hrubý a vulgární komentář, který mluví o tom, že se mu nic v daném tématu a že je vše na nic, sem rozhodně nepatří. Na druhou stranu komentář, který vše vychvaluje a básní o věcech v daném topicu sem rozhodně patří. Pak vás napadne jak to nějak vyvážit. Dát sem komentář, který má v sobě oboje? To není zas tak špatný nápad, i když zahřeje víc ten, co vás chválí úplně, není-liž pravda? A takovéhle věci vás vlastně pozdržují od toho, co chcete udělat, či říci. Třeba máte na jazyku něco velmi důležitého o něčem, co se všem bude líbit a dostanete tem chvalný komentář. No a celé je to o tom nezamotat se v těchto věcech. Protože když se vám to stane naskakují vám jen němé obrazy s písmeny a určité události. Kupříkladu si vzpomenete na názvy. Na dvě odlišné věci. Na štěstí a na smůlu. Kdo má štěstí je rád a kdo má smůlu- má smůlu. Co by na vašem místě byla smůla? Zjištění, že máte v kapse shnilou rýži, či že hledáte velké lehko identifikovatelné stvoření? Nebo to, že stojíte v místnosti plné vašich příznivců a potencionálních přátel a řeknete jednu větu a najednou máte štěstí, že jste vyvázli se živou kůží? A ke konci toho všeho, kdy se vám myšlenky vzpamatují se vám vybaví to, co jste ve dvou třech větách měli říci. A ta věc, kterou jsem vám měl říct byla:
Nový díl Smrtícího utečence bude vydán dnes, anebo zítra :wink:
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » sob 23. čer 2012 13:48:16 » Re: Smrtící Utečenec
Pátý díl vydán, třeba po jeho přečtení pochopíte Sirův zběsilý příspěvek. :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Gothic12 » sob 23. čer 2012 13:56:26 » Re: Smrtící Utečenec
Takže, grafiku komentovať nebudem, lebo je stále rovnaká a iba by som sa opakoval.
Príbeh je dobrý, vtipný a tak to má byť. Rozpisovať sa tu nebudem, lebo tu nie je o čom hovoriť. Osobne stále ten príspevok nechápem :lol: Čo sa týče bonusu, vtipný :D
Takže 1 ;)
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » sob 23. čer 2012 15:11:47 » Re: Smrtící Utečenec
Diel bol dobrý. Bolo to zabité s tým ako si utečenec a rozprávač vymenili úlohy. Inak tento diel sa Ti po humornej stránke podaril asi najviac. Čo sa týče grafiky, bublín a podobne ako už hovoril Gothic12 je rovnaká ako v predošlom diely. Za 1.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » sob 23. čer 2012 17:15:55 » Re: Smrtící Utečenec
Tak, včera jsem absolvoval šestapadesát minut dlouhé zaučení v PhotoShopu, chtěl jsem poznatky z této lekce přenést už do pátého dílu, ale nakonec jsem se rozhodl, že si to nechám až na díl šestý, který bude takový speciál, takže se určitě těšte. ;)
A snad mého učitele nezklamu. :D
Trelis324 píše: Inak tento diel sa Ti po humornej stránke podaril asi najviac. Za 1.

Tímhle jsi mě nesmírně potěšil, Trelisi. :)
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Dragon75 » ned 24. čer 2012 15:35:28 » Re: Smrtící Utečenec
Tak to se vám povedlo! prostě skvělé. :lol:
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod Uzriel » ned 24. čer 2012 18:15:32 » Re: Smrtící Utečenec
Pánové, jako vždy se vám to povedlo, jako vždy jsem se zasmál a závěr dílu byl perfektní, takže se moc těším na pokračování.
V9c toho asi nemám co říci, tak doufám, že se spokojíte s tímto...
Obrázek
Uzriel
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » ned 24. čer 2012 18:59:37 » Re: Smrtící Utečenec
Spokojíme a řekni, že můj úvod nezůstal nepochopen. Nikdo ho jaksi nepochopil a to mi je trochu líto...
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod Uzriel » ned 24. čer 2012 20:58:30 » Re: Smrtící Utečenec
Když to čtu tak napodruhé, napotřetí, tak to chápu :D
Obrázek
Uzriel
Uživatel

Příspěvekod Lordan » ned 24. čer 2012 21:29:54 » Re: Smrtící Utečenec
Komiks mě stále baví a díly vycházejí dost rychle. Jen tak dál. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod DasaDek » pon 25. čer 2012 6:23:16 » Re: Smrtící Utečenec
Díky za všechny příspěvky, už pracujeme na dalším díle a abychom vám zkrátili čekání alespoň o pár vteřin, přidali jsme do úvodního postu nějaké další bonusy. A speciálně pro Vojtu1122 jsem uploadnul i balíček s nepoužitými screeny z bitvy ve druhém díle. ;)
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Sir Raven » pon 25. čer 2012 15:49:05 » Re: Smrtící Utečenec
Uzriel píše:Když to čtu tak napodruhé, napotřetí, tak to chápu :D

No tak to vidíte. Tak nějak jsem si řekl, že to udělám trochu jinak. Původně, ještě před pěti minutami, chtěl napsat- ,,nový šestý díl již brzy," ale to by bylo moc obyčejné. Navíc tento díl není obyčejný a to ano zdaleka! Jedná se o takovou specialitku. A ne není to mršina s rýží optimisté :D Je tu něco, co je nové, je to něco dlouho očekávané, do kin aneb plátno photoshopu přilétá(virlbl prosím...) Růtínův speciál! Ano, Růtín s Percivalem si zahraje v celovečerní romantické komedii. Za první recenzi dostane daný člověk úryvek z deníků vývojářů! Proto neváhejte a snažte se být první :wink: Vstupenky na nový díl budou vydávány do zítřka.

Vstupné se nevrací!
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 26. čer 2012 9:24:42 » Re: Smrtící Utečenec
Pokud jste si oblíbili Růtína a Percivala, je tento speciál vydán přímo pro vás! Tento díl je s novou, SPECIÁLní grafikou, přesedlali jme na Photoshop, tak napište, jak se vím grafika líbí.
A první komentující obdrží stránku z deníku vývoje Smrtícího utečence. Pusťte se do toho a zanechejte hodnocení.
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Lordan » úte 26. čer 2012 9:33:36 » Re: Smrtící Utečenec
Novej díl je ještě šílenější než obvykle. :D Grafika je dobrá, akorát nevím, jestli to s tou Táničkou nebylo až trochu přestřelené, ale tak v tomhle komiksu to nevadí.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

PředchozíDalší