Menu

Smrtící Utečenec

Diskuse a hodnocení komiksů.

Hodnocení komixu

1 (nejlepší)
42
81%
2
9
17%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5 (nejhorší)
1
2%

Celkem hlasů : 52

Příspěvekod Gothic12 » sob 16. čer 2012 10:40:47 » Re: Smrtící Utečenec
Zaujímavé...

Grafika
Vyzerá to omnoho lepšie, než tie dva predchádzajúce diely :) ale ešte je tu veľa vecí, čo my sa mohlo vylepšiť, ale to už som zmienil vyššie a preto sa nebudem opakovať.

Príbeh
Silné to kafe :lol: Je to rozhodne silnejšia časť príbehu. Zasmial som sa a to je skvele :D ! Pokiaľ si to udrží takúto...ako to nazvať...kuráž, tak to bude niečo fakt kvalitné.

Celkový pohľad
Líbí se mi to = Páči sa mi to
Čiže Like! :D 1
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » sob 16. čer 2012 11:51:40 » Re: Smrtící Utečenec
Tento diel sa mi páčil. Grafika je na celkom slušnej úrovni, bubliny, záhlavie aj rámy sú dostatočné. Príbeh bol v tomto diely lepší než v predošlých dvoch, malo to väčší zmyseľ, neboli tam nejaké nepochopiteľné situácie. Ehm v tom screene ako utečenec zabíjal žravú štenicu pred tým templárom, alebo čo to bol, sa dal vidieť vrchní diel oblečenia čo na sebe nosí hlavný hrdina. Zakryl si síce jeho hlavu, ale toto sa myslím, dalo urobiť aj ináč, ale nie je to nejaká veľká chyba, len taký preklep. Inak dnešný diel bol dobrý dal by som síce ešte 2, ale máte ten potenciál to dotiahnúť ďaleko.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Dragon75 » sob 16. čer 2012 12:54:41 » Re: Smrtící Utečenec
Skvělý komiks, výborně. Po dlouhé době něco nového :P
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod Uzriel » pon 18. čer 2012 13:33:02 » Re: Smrtící Utečenec
Výborný komix chlapci. Ke grafice vám toho moc nepovím, snad jen to, že mi na tom nic nevadí a proto je to krásné. Co se týká příběhu, nejvíce se mi líbí dějové odbočky :D No a je to vtipné, což je na tom skvělé. Například rozmýšlení se nad plností té truhly, popis boje a to prostě vše dohromady.
Každopádně mě se to rozhodně líbí, takže tvořte dál, těším se, co bude dál.
A dávám 1 :wink:
Obrázek
Uzriel
Uživatel

Příspěvekod Kapos » pon 18. čer 2012 13:43:08 » Re: Smrtící Utečenec
Druhý i třetí díl, oba mě mile překvapily. Na rozdíl od prvního dílu jsem se u nich celkem i nasmál.
Takže, příběh se mi líbí. Ač je pravda, že se stále stěhují, jako dříve kočovní cikáni. (nic ve zlém) :)
Ale neříkám, že mi to vadí. Grafika je stále dobrá a jistý Dasadkův styl grafické úpravy, který si myslím že je jeho, se mi líbí. Dobré zpříjemnění dlouhé chvíle čekání ve škole.
Je to celkem Gůd/Kůl. :D
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod Scorpio » úte 19. čer 2012 22:02:47 » Re: Smrtící Utečenec
No, jsem už dost ospalej, takže stručně k věci: Grafika je poměrně dobrá, zlatá střední cesta, ale plátno by si zasluhovalo rozšířit (nebál bych se to zvětšit téměř dvojnásobně) a naskládat 3 screeny na řádek. Já bych tomu nchal spíše volný průběh a nějak velice vám do té grafiky nelezl a nekecal, jen poradím, nebojte se experimentovat, tím se učíte a ty výsledky příjdou časem samy. Příběh není špatnej, trochu mě rozesmálo to jméno (Rútín) ale nic ve zlém. Spíše asi počkám, až se příběh rozjede, a pak jej ohodnotím. JInak dobrýá práce hoši, pokračujte.

PS: K těm cikánům v předchozím příspěvku - To nic ve zlém sis mohl odpustit, nemusíme být zas tolik korektní, abychom se omlovali za "sprosté" slovo cikán :)
Scorpio
Trvalý ban

Příspěvekod DasaDek » stř 20. čer 2012 7:28:37 » Re: Smrtící Utečenec
Všem se omlouvám, že ani z třetího dílu nejde vyčíst žádný příběh, ale pomaličku se němu loudáme a ve čtvrtém už by se mohlo dít i něco jiného, než utíkání z jednoho místa na druhé, tedy cikánusmus už by mohl definitivně zaniknout... :D
Jó, ještě, co se té šířky týče, tu jsem řešil už s docela dost lidma a nakonec to asi rozšířím. ;)
Zezačátku na 1200px a dále uvidíme. To s sebou ovšem přinese změnu záhlaví, takže se buďto bojte, nebo těšte. ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod sam164 » stř 20. čer 2012 15:40:33 » Re: Smrtící Utečenec
Jak jsem slíbil tak i udělám, přihazuji sem svuj názor :D :D .
Takže Grafika komixu je docela jednoduchá, ale řekl bych že dostačující a hezká. Co bych ale vitknul je font v bublinách, skus ho trošku vyladit ( třeba aspoň na tučné písmo ) nech to má šmrnc. Příběh je dobrý, docela mně zaujal a je docela originální, takže myslím že komix má dost dobrý základ. Zatím bych dal za 2 plus :) :)
Obrázek
sam164
Uživatel

Příspěvekod Sir Raven » stř 20. čer 2012 20:15:07 » Re: Smrtící Utečenec
Tak se nám to tu rozrůstá. No není divu Dasadek dělá opravdu dobře. Ale teď k tomu, co jsem chtěl vlastně říci...sakra, co to bylo? Něco významného a ohromujícího. Něco s trolly, konzumací rýže a potkání něčeho hezkého. Určitě si říkáte, co jsem to vyblil, ale zdaleka nejsem od pravdy, jelikož jsem si právě vzpomněl. Již brzy, to v mém mluvě znamená zítra či pozítří, bude vydán čtvrtý díl. A abych rozvedl. Viděli jste někdy trolla, že se ptám :D Co byste udělali vy? Když vezmete v potaz, že j i ta jeho nemotorná postava kráčí obřími kroky. Máte vymyšleno, co byste dělali? Supr, teď..zítra či pozítří si to můžete porovnat s Gutordem. No a pak se ještě můžete zamyslet nad přejedením rýže, ale to nedoporučuju :D No každopádně se určitě těšte na spoustu zábavy a bůh ví...spíše Dasadek, protože ani on mi neříká, co za hlášky v tom jsou. Takže až to vyjde budu umírat u obrazovek stejně jako vy, zdar!

Čekání na další díl si můžete zkrátit posloucháním této výtečné hudby
Touto písničkou

A doporučuji ji poslechnout. Bude se vám hodit do dalšího dílu :wink:
Obrázek
Sir Raven
Uživatel

Příspěvekod Lordan » stř 20. čer 2012 20:55:41 » Re: Smrtící Utečenec
Komiks mě zatím opravdu baví. Má grafiku co neurazí a hlavně má humor. Né, že bych se u toho vyloženě válel smíchy, ale úsměvné pasáže mě vždy pobaví. A k tomu ještě si to drží né tak špatný příběh, i přes tu všechnu ironii a humor a tak si každý další díl, co vyjde přečtu rád. Za 1
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod DasaDek » čtv 21. čer 2012 11:28:22 » Re: Smrtící Utečenec
Čtvrtý díl vydán a je v něm docela dost změn, užijte si ho a napište, zda-li je znát nějaké zlepšení či naopak zhoršení. ;)
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Gothic12 » čtv 21. čer 2012 11:43:02 » Re: Smrtící Utečenec
Noo...

Grafika
Po tejto stránke vidím zlepšenie veľké ;) čierne pozadie nikdy nič nepokazí a mäkké rámy sa k tomu ideálne hodia. Vidím, že tie bubliny si tiež moc nenapravil, ako som ti písal :) ale je vidieť, že ste experimentovali a to sa mi čo? Páči/Líbí ...Skúste u ďalšieho dielu zasa experimentovať a určite to bude OK. A taká OT otázka ku grafike, akú verziu Photoshopu požívaš?

Príbeh
No čo komentovať. Začalo sa to dobre a pokračuje to dobre. Vtipné a výborné (http://www.youtube.com/watch?v=fNLinc95ovE)

Ceľkové skonštatovanie
Ukázali ste celkové zlepšenie a dúfam, že to tak aj bude pokračovať naďalej ;) Známka...v bodoch by som to dal na 93/100.
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod DasaDek » čtv 21. čer 2012 11:45:40 » Re: Smrtící Utečenec
Díky a k tvé otázce - photoshop nepoužívám vůbec. :D
Dělám to hrozně chaoticky, stylem, že screeny si zmenším a otextuju v Ptohofiltru a v GIMPu udělám rámečky a seskládám to dohromady. :D
Naposledy upravil DasaDek dne čtv 21. čer 2012 12:02:32, celkově upraveno 1
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Gothic12 » čtv 21. čer 2012 11:48:56 » Re: Smrtící Utečenec
Zaujímavé...Ptohofilter musím asi vyskúšať :lol: A pravda, robíš to strašne chaoticky. Všetko by sa to malo odohrávať v jednom programe a ideál pre teba by bol Ps 7.0...Viac ti poviem v PM ;)

Photoshop obsahuje funkcie ako Photofilter, ale má ich rozvité a má ich 100 násobne viac.
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » čtv 21. čer 2012 15:51:25 » Re: Smrtící Utečenec
No čo dodať. Grafika sa pomerne zlepšila od ostatných dielov, možno by si ešte mohol popracovať na záhlavií, ale musím uznať výzorovo tvoj komiks stúpol vyššie. K príbehu veľmi nemám čo dodať, opäť tam boli vtipné pasáže ako vždy, hoci niektoré boli trochu ako sa hovorí od veci, ale má to potenciál. Jednoznačne pokračuj môžeš to ešte niekde dotiahnúť.
Trelis324
Uživatel

PředchozíDalší