Menu

Údolí stínů

Diskuse a hodnocení komiksů.

Jak se Vám tento komix líbí? Hlasujte jako ve škole..

1
40
82%
2
6
12%
3
1
2%
4
0
Žádná hlasování
5
2
4%

Celkem hlasů : 49

Příspěvekod Gimli » pát 20. led 2012 13:00:08 » Re: Údolí stínů
jo, to bude tím, že jsem příliš snížil kvalitu. Jinak díky za komentáře a příští pátek tu budete mít 31 díl
Gimli
Uživatel

Příspěvekod Gimli » pát 27. led 2012 18:02:07 » Re: Údolí stínů
jak jsem slíbil nový díl je na webu. Tentokrát s názve Statkářovo trápení :wink:
Gimli
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » pát 27. led 2012 21:44:51 » Re: Údolí stínů
Slíbil jsem ti koment, nečekal jsem, že budu až tak rychlý, natož první komentující nového dílu, každopádně, budiž mi to ku cti, že? :)
Začnu standardně záhlavím.
Ani jsem už nečekal, že po tolika dílech ve stejném stylu zkusíš záhlaví změnit. Čekal jsem, že ta změna přijde až s novu sérií, když už celá první jela v tom původním stylu.
Každopádně mě tenhle krok velmi mile překvapil. Záhlaví je celkem jednoduché, ale tematicky sedí dokonale a jak se říká, v jednoduchosti je krása. Opravdu se mi líbí, až na jednu drobnost. Nevím, jestli to není úmysl, ale hlava Spáče v záhlaví mi přijde poněkud neproporcionálně zdeformovaná. Oprav mě pokud se pletu, ale není trochu moc protažená do šířky?
Teď ke grafice. Tvůj standardní styl. Nic extra, ale rozhodně neurazí a lepší, než to nějak přeplácnout.;)
Screeny jsou přehledné a dle mého ukazují, co ukazovat mají. Tady bych zůstal u obvyklého hodnocení "hezké".
A co se týká příběhu...
Nevím proč, ale čekal jsem, že dojde na farmu...:D
Tomu ses asi vyhnout nemohl. Každopádně, zachoval jsi Leeho charakter a necouvl s ním, v což jsem tak nějak doufal, protože se těším na další pořádnou bitku.;)
Takže doufám, že nás nenecháš dlouho čekat na další díl. A hlavně doufám, že bitva bude hned v něm a ty neskočíš někam jinam, k jiné z hlavních postav.;)

Nu, celkový verdikt zůstává stále stejný. Pěkná jednička. Zatím jsi mě ani v jednom z dílů nezklamal a nepředpokládám, že by to vůbec hrozilo. Palec vzhůru a koukej rychle pracovat, ať nemusím čekat dlouho.:D
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Scorpio » sob 28. led 2012 10:45:02 » Re: Údolí stínů
Dobrý. ,,Kecací" díl, ale na bitvu se rozhodně těším. Grafika screenů výrazně vylepšená, což mě opravdu potěšilo. Líbí se mi i nový záhlaví, germánské runy po stranách, dobrý. Snad jenom ten font byl takový více ,,drsný" ve strarém záhlaví, ale dobrý, akorát ta modrá barva mi úplně nesedí, dal bych třeba bíle lemovanou černou, ale to už je na tobě. Nový díl rozhodně dobrej.
Scorpio
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » ned 29. led 2012 11:09:45 » Re: Údolí stínů
Výborný diel. K grafike ani k ničomu nič nemám snáď by si mohol zmeniť záhlavie ako už tu spomenul Scorpio. Čo sa týka príbehu od začiatku až do konca bol veľmi napätý, furt som čakal už na ten útok. Ku koncu to už prišlo uvidíme ako sa farmári a Leeovi vojaci popasujú s trollom a škretmi. Určite to bude zaujímavé.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Gimli » ned 05. úno 2012 13:37:58 » Re: Údolí stínů
Díky za komentáře, záhlaví upravím a snad se dokopu k tomu, aby tu v pátek byl nový díl
Gimli
Uživatel

Příspěvekod Dragon75 » stř 01. srp 2012 11:40:04 » Re: Údolí stínů
Moc hezký komiks, jeden z mých oblíbených. Dávám mu jedna.
A kdy bude další díl? byla by škoda, kdyby nebyl.
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod Felix Mage » stř 12. pro 2012 19:29:00 » Re: Údolí stínů
Užasný komiks k mému návratu k Fanart sekci zde na gothicz.net jsem si nemohl snad vybrat lepší(no ale nejdříve asi přečtu ty ostatní což? :D)
Líbí se mi to jak celý komiks "koketuje" s příběhem Gothicu a neignoruje ani bezejmenného hrdinu ale zároveň i přidává nové postavy a jejich příběhy.
Jen škoda že to tak vypadá že se zasekl na mrtvém bodě končí to zrovna v tak napínavém momentě :D
Felix Mage
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » stř 27. úno 2019 10:39:41 » Re: Údolí stínů
Pročištěno.
Vojta1122
Kronikář

Předchozí