Menu

Příhody temného mága v důchodu

Diskuse a hodnocení komiksů.
Příspěvekod Scorpio » pát 17. úno 2012 19:07:31 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Garvell píše:Mne přijde komiks v gothicu tři daleko těší než jinde a také se hodně líbí barvi a přehlednost.Dávám tomuto vydařenému dílu jedničku.

Pán je zřejmě dobrý češtin :D .

No, to jsme trochu odbočili, takže k novému dílu. V prvé řadě, konečně vyšel :wink: . Dále, grafika je stále pěkná klasa, škoda velmi malého počtu screenů, sice to částečně omlouvají noviny, ale přece jen bych po takové době čekal trochu větší rozsah. Nu což, za to tu máme novou epizodu z mágova života, která je navíc jistě inspirována skutečností, co se týče vlezlosti a prolhanosti bulvárního tisku. Takže až na velice malou délku se mi nový díl zamlouval, jsem zvědavý, jaké příhody budou následovat - a snad nebudu čekat dlouho :wink:
Scorpio
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » sob 18. úno 2012 9:11:20 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Výborný diel. Zaujímavý nápad s tými novinami. Je pravda, že novinári dokážu mnohokrát prekrútiť pravdu ako to bolo aj v tomto dieli. Očakával som, že Nerasul sa skôr naštve a pôjde si to s nimi vybaviť, ale ako mnohokrát na to reagoval s chladnou hlavou. Dávam za 1.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Garvell » sob 18. úno 2012 20:44:08 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
No jo no,ale snad pochopíš že po celodenním odklízení sněhu to člověku moc nemyslí :D
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » ned 19. úno 2012 19:47:54 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Děkuju mnohokrát vám všem za všechny nové komentáře :) Nové díly pochopitelně budou, ale Pouť do hrobky zatracených teď bude mít jednoznačně přednost.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Lordan » pát 04. kvě 2012 20:27:55 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Úžasný díl. :D Smál jsem se při porovnání se situací na fóru. Myslím že zatím jednoznačně nejlepší díl Příhod. Parádní jsou také drobné grafické změny, které jsi použil.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Scorpio » pát 04. kvě 2012 21:53:22 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Tak nám komiks pokračuje. Pomalu, velice pomalu, ale jistě :) Co k novému dílu, rozhodně mě zaujalo to přenesení situace z fora do komiksu, což hodnotím pozitivně, na druhou stranu je škoda, že díl nebyl delší a tak jsem se toho tolik nedozvěděl. Chtělo by to opět zpracovat klasickou tragikomickou příhodu z mágova života :wink:
Scorpio
Trvalý ban

Příspěvekod Mike1 » pát 04. kvě 2012 21:59:37 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Komiks se mi líbí. To ano. Jsem jeho velký fanoušek.

Což ovšem nemohu říci o zatím posledním dílu. Ten naprosto zesměšňuje Temné mágy a to se mi opravdu nelíbí, ale což. Pěkně to vystihuje situaci, jak psal Scorpio, ale opravdu pasáže týkající se a otírající se o Temné mágy mne víceméně uráží... :???:

A tak. Ovšem, komiks za 1* ... :)
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Trelis324 » pon 13. srp 2012 20:02:53 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Nový diel sa opäť podaril. Grafika sa mi veľmi páči, na G3 je to naozaj excelentná práca. Čo sa týka príbehu, tiež je to na úrovni, hlavný hrdina vždy na všetko reaguje pokojne, očakával som, že už aspoň tej žene pomôže, ale on sa zrejme zbytočne do ničoho nezapletie. Jednoznačne sa mi komiks celkovo páči a dávam za 1.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » pát 17. srp 2012 7:49:27 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Děkuji moc za komentář :)
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Gustik 5 » úte 21. srp 2012 22:18:31 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Co k tomu lze říci? Mohu jen opakovaně smeknout čepičku s bambulkou nad povedeností a jedinečností nového dílu a tohoto komixu celkově... :wink: Je to zkrátka jedna z těch zdejších fanartových stálic, ke které se vždy rád vracím.
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Vojta1122 » stř 22. srp 2012 9:00:56 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Gustíku, děkuji ti velmi za tvůj komentář :) Takový vždy velice potěší a člověka nabudí :wink:
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod DasaDek » pát 07. zář 2012 14:13:21 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Bratře druide, velice rád bych napsal, že jsem tento komix přečetl jedním dechem, leč není to pravda. Zkoušel jsem, ale na tak dlouho prostě dech nezadržím. To ovšem nic nemění na tom, že tento komix je velice podařený a stále na něj klikám v naději, že už tam je nový díl. Tak doufám, že brzy bude. :)
Za jedna. ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Trelis324 » pát 21. zář 2012 20:43:39 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Ďalší diel sa mi ako obvikle páčil. Síce niekedy by sa tie dieli dali trochu rozšíriť o viac screenov, ale to robí tento komiks vynimočným, hlavne to, že vždy je príbeh v každom diele o niečom inom. Spočiatku sa ako tak niektoré dieli, spolu zhodovali, ale teraz, je hlavná myšlienka vždy o niečom inom, a zároveň sa vyvíjajú aj niektoré okolnosti, ako aj s tým otrokom a pod. Ku grafike a podobným veciam nemám čo dodať, je to úrovni. No čo tu budem písať, skvelá práca za 1.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Lordan » sob 22. zář 2012 22:07:18 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Řekl bych, že předcházející díly měli trošku větší ráz a lepší vtip, samozřejmě jinak si to svou úroveň drží a oceňuji převedení normálního světa do toho gothického, tak, jak to dělá Orlice. Jen byly podle mě ty předchozí díly takové svěžejší. Stále za 1. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Iggy » stř 31. říj 2012 20:06:20 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Skutečně úchvatný komiks! Osobně sem nevěděl, že se tohle dá udělat v Gothic 3. Líbí se mi grafika, hodí se. Texty jsou čitelné a nevidím tam chyby. To je dobře. Dále se mi líbí příběh, je originální, v jistých momentech vtipný a pořád zajímavý. Dávám známku 1!
Iggy
Uživatel

PředchozíDalší