Menu

Příhody temného mága v důchodu

Diskuse a hodnocení komiksů.
Příspěvekod Saladin » pát 03. zář 2010 14:10:39 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Vynikajíci příhoda, těším se na pokračování. :)
Saladin
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » pon 06. zář 2010 19:38:53 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Jak jsem psal, není to špatné. Jen bych řekl, že ono neni dělat komiks v G3 těžké, jen musíte vědět co a jak to chcete dělat... Když chcete oddechovku,je to lehké. Prostě bez vyvolávání postav to není moc těžké. Ale jako oddechovka super, jak jsem psal, doufám, že to neopustíš... :)
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » stř 08. zář 2010 16:57:31 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Děkuji za nové komentáře.
Ono opravdu není nijak zvlášť těžké dělat komiksy v G3. Pravda, v G1 a G2 se komiks sice dělá lépe, přesto si ale myslím, že by tu komiksů z G3 mohlo být klidně víc.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod vrabčanda » čtv 09. zář 2010 8:09:04 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
jak říkám, je to stejně těžký jako risen. Ale zase na druhou stranu-udělej armádu v G3... To už daleko těžší než v předchozích dílech, ale stejnak se to dá.... :)
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 09. zář 2010 9:42:12 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Jo, jde to, ale já radši zůstanu u té oddechovky, než abych se pouštěl do nějakých bitev :wink:
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod IMarekI » stř 15. zář 2010 17:51:06 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Jóóó moc hezkej komiks.

+ nádherný záhlaví. Fakt dobrej font(jakej?).
+ prostředí G3

+/- děj nic moc, ale hezká výprava a sem tam dobrej fór (to s tím máváním runy mě pobavilo)

- Giga zápatí (trošku přehnaně veliké ne?) :???:
- rámečky bych obarvil na nějakou hezkou barvičku
- světlý pozadí podle mě nedělaj dobrotu a komiks tím trochu ztrácí (ale je možnost, že je to věc pouze vkusu)

Já bych to viděl na 1-, možná 2. Co si budem povídat ... Zkáza ostrova Khori... mě nadchla víc, ale zase na druhou stranu je fajn vidět taky G3. Taky jsem si říkal, jak mi přijdou ty lokace nedodělaný (ze strany vývojářů). Hrozně prázdný. Jakoby udělali lokace bez předmětů okolo a hned jí tam frkli.

Každopádně se těším na další díl :)
Obrázek
Můj dodělaný komiks Cesta do údolí zlatého vejce
Pokračování veleúspěšného komiksu Údolí zlatého vejce
IMarekI
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » stř 15. zář 2010 18:04:49 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Díky za komentář :wink:
IMarekI píše:+ nádherný záhlaví. Fakt dobrej font(jakej?).

Font se jmenuje Fantastic Pete. Měl by se dát najít na ceskefonty.cz, ale už si nepamatuju v jaký kategorii.
IMarekI píše:- světlý pozadí podle mě nedělaj dobrotu a komiks tím trochu ztrácí (ale je možnost, že je to věc pouze vkusu)

No, možná máš pravdu. Mě kupříkladu světlá pozadí nevadí a těch temných tady bylo už dost, tak jsem chtěl zkusit něco nového.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod IMarekI » stř 15. zář 2010 18:12:37 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Vojta1122 píše:Díky za komentář :wink:
Font se jmenuje Fantastic Pete.

Dík. Takhle stačí :)

Vojta1122 píše:No, možná máš pravdu. Mě kupříkladu světlá pozadí nevadí a těch temných tady bylo už dost, tak jsem chtěl zkusit něco nového.

Jj. V tom máš pravdu a za to tě chválím, ale jak se říká "krásu neznásilníš" :wink:
Každopádně šup šup ... nemám co číst od nějakého pořádného žoldáka :D
Obrázek
Můj dodělaný komiks Cesta do údolí zlatého vejce
Pokračování veleúspěšného komiksu Údolí zlatého vejce
IMarekI
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » stř 15. zář 2010 18:17:13 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
IMarekI píše:Každopádně šup šup ... nemám co číst od nějakého pořádného žoldáka :D

Momentálně makám na svém novém komiksu z G2A. Už mám hotovou půlku textování druhého dílu. Myslím, že by tě měl nadchnout snad dokonce víc než ZoK, jelikož na příběhu jsem makal mnohem dýl než na příběhu Zkázy :wink:
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Vojta1122 » pát 24. pro 2010 18:49:07 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Na Štědrý den přináším novou Nerusulovu příhodu. Doufám, že se bude líbit a že nezapomenete okomentovat :wink:
Příhoda pátá: Jak jsem dopadl zloděje
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod vrabčanda » pát 24. pro 2010 20:03:47 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Skvělá zápletka, výborně!
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Taria » stř 29. pro 2010 23:48:52 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Sice už jsem komiks jednou hodnotil, ale to bylo v naší sekci a jen 3 díly, takže teď podrobné hodnocení...

Grafika: Hezké záhlaví, s vhodně pasujícím a skvěle vypadajícím fontem. Také zmíním moc pěkné zápatí, sice je to taková zbytečnost, ale vlastně žádnej komiks nemá tak hezké, a tak okázalé. Na pozadí je jakýsi screen... Mě by se více líbilo, kdyby byl i na horní polovině komiksu, písek, místo toho modrého nebe. To je jen takovej detail. Celkově to vypadá moc pěkně.

Příběh:Je skvělé, že jsi se Vojto pustil do Gothic 3 komiksu. Sice je to v pořadí sice druhý komiks, ale ten první Gothic 3 komiks byl o ničem - autora si nevybavím. Příběh má hezkou atmosféru (jsem moc rád, že jsi si vybral příběh z Varantu a ne z Myrtrany či Nordmaru). Chvílema mi přišlo, že to sklouzává k prostému zadávání questů - "dojdi a přines", pak už to je ok. Přijde mi, že se za těch několik dílů příběh posouvá trochu pomalu, ale aspoň to zas není uspěchané.

Texty: Vypadají dobře a jsou bez chyb. Napadlo mě, že by možná místo oranžové výplně byla zajímavější výplň v barvě písku. Ne, že by to takhle nebylo hezké, ale možná by to za pokus stálo.

Celkově tedy komiks, vypadá velmi dobře po grafické stránce. Příběh zatím není moc silný, snad se v dalších dílech objeví, něco co příběh razantněji posune. Prozatím hodnotím 82/100, což je jedna méně. Nějaké bodíky ponechávám pro přidělení, až bude vydáno o hodně víc dílů. Budu se těšit na další díly. Tento komiks má velký potencionál, snad bude plně využit.
Obrázek
Taria
Komiksový diamant

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 30. pro 2010 10:09:28 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Díky za komentář, jsem rád, že se ti Příhody líbí, nebudu je vydávat ale nijak často, soustředím se spíš na Nástroje destrukce.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod CholMa » sob 01. led 2011 19:13:45 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Moc hezký udělaný komix z prostředí G3. Příběh se mi taky moc líbí. Dávám ti za 1. :D
CholMa
Uživatel

Příspěvekod Trelis324 » čtv 06. led 2011 17:59:32 » Re: KOMIKS: Příhody temného mága v důchodu
Na Gothic3 je grafika samozrejme dosť vyspelá, ale nie až tak ako v risene či v Gothicu3: Forsaken Gods. Takže je to aj na autorovi. Ináč príbeh sa mi páči je to zatiaľ pomerne zaujímavý komiks o príhodách mága v dôchodku. Som rád, že si dal na komiksi z Gothicu3. Iste je to Ťažšie, ale ináč je to super komiks. Dávam za 1.
Trelis324
Uživatel

PředchozíDalší