Menu

Nástroje destrukce, Pouť do Hrobky zatracených

Diskuse a hodnocení komiksů.
Nový díl bonusové povídky Cestovatelé

No, škoda, že tu není více reakcí, zvlášť, když se vlastně jedná o tak krátké díly krátké povídky, nicméně mohu konstatovat, že povídka je dnes dokončena. Rekapitaluce všeho, co předcházelo:

Po přechodu přes černou linii na Velké pláni, se Cestovatelé setkali s podivínem Enšpíglem v Řečici a dorazili do Meziříčí. Večer se zde rozdělili, každý na oko pod nevinnou záminkou. Každý ovšem sleduje jeden cíl - a ten sídlí v nejvyšší věži hradu hraběte Hrabocha, vládce Meziříčí. Kelah se úspěšně vkrade do hradu a pozoruje neúspěchy svých přátel. Cesta k jeho milé je volná.

Nový díl čtěte zde!
Vojta1122
Kronikář

Na Wilhelmovo upozornění jsem asi po měsíci reuploadoval Pouť do Hrobky zatracených, takže zájemci mohou opět číst :)
Vojta1122
Kronikář

No, tak jsem si říkal, že bych vám mohl dát jeden takový malý dárek k Vánocům. Nuže, tady je: 13. díl

A taky všechno nejlepší do nového roku!
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Pivl » pon 11. úno 2019 8:37:07 » Re: Nástroje destrukce, Pouť do Hrobky zatracených
Krásný bonus. :)
Super díl, Vojto, hezký, opravdu komiksový grafický styl a fotn včetně bublin hodně připomínající Pilíře dějin. :) Některé screeny mi přišly zbytečně natahované, jiné zase přeplněné textem (konec strany 6). Je vidět, že jsi si dal opravdu záležet - Rozmazané bližší objekty, přidané nové objekty... Líbí se mi, že jsi konečně přešel na dynamická okénka a upustil od striktní mřížky. :)

Příběhově jsem čekal nějaké rychlé uzavření, ale ty jsi to uzavřít asi nechtěl, jinak to byl celkově hodně akční díl bez výrazného posunu... Každopádně se zřejmě samozřejmě hodí říkat: "Těším se na další díly," jenže vzhledem k počtu reakcí hádám, že dřív jak za půl roku zase chuť nedostaneš. Popravdě jsme si nevšiml, jestli sis dal reklamu na fb, možná by to pomohlo. :)

Je zajímavé, že pokračuješ v projektu, který jsi před lety sám zavrhl a smazal. :) Nicméně je to super nostalgie, protože z Poutě je dost cítít tvůj starý komiksový styl vyprávění a celkově styl příběhu. :)

Chtěl jsem se podívat znovu na starší bonusy, ale obhužel byly na jpegu. :(
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Díky za komentář, Pivle.

Pro ten styl jsem opravdu hodně přejal z Pilířů věků (tak se totiž, tuším, ten tvůj komiks jmenuje doopravdy). Chtěl jsem si hlavně podobný styl zkusit, samozřejmě je to o osvojování, proto hlavně ten mizerný odhad co do textů a screenů hlavně na konci. Spousta přidaných objektů atd. samozřejmě znamenala spoustu práce navíc, ten díl byl ve výrobě snad přes rok, což samozřejmě znemožňuje chrlit díly jako v případě "striktní mřížky".

Ukončení v plánu nebylo a asi ani nikdy nebude. Přece jen tam teď rozjeto mnoho dějových linií: a) lich a jeho následovníci; b) posedlý Rovold; c) Jensgar, Leif, skřet; d) Burin, Kelan; e) Hanson, Eldarik; f) dění v Lambertově městě; g) a nakonec prostě ty dějiny. K tomu právě spousta lokací, které bych rád nechal trochu "rozkvést": rozhodně by si to zasloužila sama Hrobka zatracených, následně pak ještě město domorodců. Nakonec, uzavřít tolik linií jedním dílem by asi bylo sotva možné.

Já mám momentálně ještě matně v hlavě průběh a zakončení epizody, která byla načrtnuta v tomto díle. Jestli se to dočká realizace, kdo ví..?

Bonusy reuploadnu snad o víkendu.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Pivl » pon 11. úno 2019 19:48:44 » Re: Nástroje destrukce, Pouť do Hrobky zatracených
Vojta1122 píše:Pro ten styl jsem opravdu hodně přejal z Pilířů věků (tak se totiž, tuším, ten tvůj komiks jmenuje doopravdy).

Ach, bývalý pracovní název. :|

Vojta1122 píše:Chtěl jsem si hlavně podobný styl zkusit

Jde ti to dobře. :) Když do toho zkusíš zakombinovat svou barevnou volbu a své fonty, nebude to tolik připomínat pilíře a bude to podle mě super. :) (bylo by to asi divné, kdyby se mi to nelíbilo, co? :D )

Vojta1122 píše:Ukončení v plánu nebylo a asi ani nikdy nebude. Přece jen tam teď rozjeto mnoho dějových linií: a) lich a jeho následovníci; b) posedlý Rovold; c) Jensgar, Leif, skřet; d) Burin, Kelan; e) Hanson, Eldarik; f) dění v Lambertově městě; g) a nakonec prostě ty dějiny. K tomu právě spousta lokací, které bych rád nechal trochu "rozkvést": rozhodně by si to zasloužila sama Hrobka zatracených, následně pak ještě město domorodců. Nakonec, uzavřít tolik linií jedním dílem by asi bylo sotva možné.

Nemyslel jsem samozřejmě ukončení jako takové, lae například propojení nějakých linií a nějaký směrodatný konec alá zde může skončit série, takhle to je fakt otevřené a člověk co to dočte by zas chtěl okamžitě vidět další díl. :) Tak když mě nenecháš rok čekat... :P
Pivl
Obecný účet vedení fóra

No, uvidíme. Třeba bych na tom mohl ob víkend pro krátké pobavení trošku pracovat. Ale třeba bych místo toho mohl taky udělat ještě jeden díl série Prokletí, že..?
Vojta1122
Kronikář

Předchozí