Menu

CP 1.7- krytí

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fígly má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod pecha nuda » čtv 09. dub 2009 10:43:16 » CP 1.7- krytí
Kazdy urcite zjistil ze v 1.7icce se da kryt jen 2.5 sekund, coz je duvos proc ja zasadne kryti nevyuzivam, jednou sem si rek, ze se zkusim plizit s mecem a tak sem cirou nahodou objevil tento figl: hrdina se totiz pri plizeni s vytasenou zbrani kreje a to tak jak jen dlouho chce a odrazim tim i veskere udery :D rek bych ze se to par lidem muze hodit
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod vodomil » pon 04. kvě 2009 21:24:11 » Re: CP 1.7- krytí
jj... tak už to hodně využívám, zvlášť při osvobozování měst a dobýjení skřetích táborů v nordmaru... :)
akorát si musim dát pozor na to, z jakýho úhlu na mě nepřítel útočí - někdy si sekne, když je to z boku a když de do zad, sekne mě určitě...
no a pak, když chci píchnout, musím ještě navíc podržet RMB a k tomu zmáčknout LMB...
docela se mi vyplatilo krytí i ve chvíli, kdy na mě dou dva protivníci a ve chvíli těsně po seknutí dvakrát LMB - při torše štěstí hitnu oba naráz... :)
IC2Q 2,4GHz@1066 na ASUS P5E (Intel X38), DDR2 OCZ 2x2GB@1066MHz, DDR Kingston HyperX 2x2GB@1066MHz, Gainward NVIDIA GF GTX 550 Ti GS 1G GDDR5@4400 MHz, Corsair Force LE - 120GB, WD Caviar 640GB, WD Caviar 1TB v CoolerMaster Elite 330, CoolerMaster Real Power 520W, Win Vista Ultimate x64, LG Flatron 22" (1920x1080)
vodomil
Uživatel

Příspěvekod Garnol » sob 16. kvě 2009 21:24:37 » Re: CP 1.7- krytí
Fúha, toto som si ešte nevšimol. Díky za radu :)
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod Pepean » ned 17. kvě 2009 19:18:15 » Re: CP 1.7- krytí
Dnes to vyskúšam :D:D Vengard je s 1.7 dosť ťažký :wink:
Jen ti, kdož pokorně slouží Ashině vůli, jen ti, jenž sjednocují svět, jenž vládnou magií Ashiných dětí, jen ti mohou bojovat, jakožto služebníci Ashini, proti dětem Urgashovým. Pouze ten, kdo se poddá Ashe a přijme její učení, je hoden toho, stát se jejím vyvoleným šampiónem a vést vojska jejích dětí, Dračích bohů, do války za záchranu tohoto světa. Asha potřebuje všechny.
Pepean
Nováček