Menu

250 Znalostí Prastarých a víc bez dovednostních bodú

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fígly má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Kychot » sob 26. dub 2008 14:11:56 » Aktualizaca
Po delší odmlce sem to trochu zaktualizoval.

Úpravy:
-upozornění na podmínku splnění questu pro možnost obchodování s Deckardem v Cape Dun a Basirem v Monteře
-obchodník Hamil v Geldernu (+5 AK)
-zvětralá tabulka ve zlatém dole u Geldernu (+10 AK)
-velká kamenná tabula v Bakareshi (+5 AK)
-zvýrazněné upozornění na uložení hry před prvním promluvením s obchodníkama (ono tam bylo už od začátku ale nekdo si ho nemosel všimnút)
-přidaný dodatek o nefunkčnosti nekerých velkých kamenných tabulí

5.5.2008:
-Koraz ve Faringu (+5 AK)
-podstavec s knížkú v Ishtaru (+5 AK)
-dodatek o omezení množství získaných znalostí z knih a velkých tabulí
Buďme k sebje upřímní tak, abysme sa nepozabijali.
Kychot
Nováček

Nádhera. Fakt se divím, kde k tomu berete tu trpělivost.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Dík. Když je chuť, je aj trpělivost. :P
Buďme k sebje upřímní tak, abysme sa nepozabijali.
Kychot
Nováček

No skvělá práce. Tehle fígl se hodí. Já myslel, že bez učení lze získat jen 100? Tak sem se seknul. :wink:
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Takže jen tak cvičně procházím uvedené lokace obchodníků s tabulkami (pač 1.6 Incremental) a všichni obchodníci mohou dát 3 kusy tabulek. Mám to ověřené trpělivým loudováním. Takže NPC, které má ve skriptu možnost prodávat tabulky, může jich prodávat 3 kousky. Je to o štěstí, určitě se nikomu nebude chtít půl hodiny loudovat kvůli 3 tabulkám, obzvlášť když loud pozice u G3 je dlouhá jako pomsta bohů...
Testoval jsem uvedené ze zajimavosti zda existuje rozdílný počet tabulek u různých NPC, ale je to jednotné pro všechny stejně.
Marien
Nováček

Pri opetovnem hrani jsem naprostou nahodou nasel dalsi obycejnou tabulku, ktera neni zde v seznamu. Kdyz pujdete ze Zeleneho udoli (hrobka Horan Ho nebo jak se ten mrtvej jmenuje) stale podel skalni steny smerem na severovychod, na Bragu, narazite po chvili na malou jeskyni s par snadcrawlery. V te na konci mezi kameny lezi tabule. Alespon ve verzi 1.71, jestli tam byla ve starsich, netusim a zkouset nebudu.
Sibur
Uživatel

Mora sul:
Za odstranění velitele nemrtvých z oblasti ruin získáte +1 AK

Ishtar:
Za úkol Tribut chrámu získáte +1 AK

Faring:
V jedné z věží na hradě je knížka +5

Mapy tabulek v chrámových oblastích:
http://www.worldofgothic.de/misc/Nachtw ... lekeys.jpg
http://www.worldofgothic.de/misc/Nachtw ... bungen.jpg

Poznámka:
Podle informací z WoP jsou některé kamenné sloupy "proměnné", někdy z nich znalosti dostanete, někdy ne. Konkrétně jsou to ty tři u Hurita a ten u Riordiana. Ze sloupů u Saturase, Myxira a Cronose nedostali nic.
Naposledy upravil Krysak dne ned 26. črc 2009 13:26:13, celkově upraveno 1
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Alchymista Petaur v Gelderne tiež predáva tabuľky, nikde som to tu nenašiel, mám CP 1.72 ak je to známe, tak sa ospravedlňujem...
Servis
Nováček

Nenašel jsem tu:
Faring:
Skřetí šaman Ur-Gosh mi (po splnění úkolu) prodal jednu kamennou tabulku.
we get the world we deserve.
UnknowN
Uživatel

Marien píše:Takže jen tak cvičně procházím uvedené lokace obchodníků s tabulkami (pač 1.6 Incremental) a všichni obchodníci mohou dát 3 kusy tabulek. Mám to ověřené trpělivým loudováním. Takže NPC, které má ve skriptu možnost prodávat tabulky, může jich prodávat 3 kousky. Je to o štěstí, určitě se nikomu nebude chtít půl hodiny loudovat kvůli 3 tabulkám, obzvlášť když loud pozice u G3 je dlouhá jako pomsta bohů...
Testoval jsem uvedené ze zajimavosti zda existuje rozdílný počet tabulek u různých NPC, ale je to jednotné pro všechny stejně.

Ilja predava aj 4, cize tak... viď. screenshot
Obrázek
pointa je, ze casto trva aj 20 loadov pokial hodi 3 tabulky kde ktory obchodnik, a pocitam ze vacsina ludi chce aj hrat, nie len loadovat jak blazni. Ako samozrejme nech si robi co kazdy chce, ale myslim ze bohato stacia od kazdeho z nich 2 tabulky, a myslim ze nie kazdy okrem maga potrebuje take zavratne pocty tabuliek.
Nenávidím retardované sigy, dlhé texty linky a iné pičoviny ktoré znepriehľadňujú fórum. Každé správne fórum ma podpis zakázaný. To že toto, vôbec čítaš, znamená, že si ešte blbší a zaujímajú Ťa podpisy. Preto je to takým malým písomom, aby to nikto nečítal a vyjadrujem tak svoj tichý protest za prehľadnosť fóra.
LeBaux
Uživatel

Zelené údolí

-V jeskyni na nejseverozápadnějším bodě Varantu sú dvě velké kamenné tabule.

tuto by som asi pridal aj screenshot, pretoze to nie je uplne nasne :)
Obrázek

kto vie, mozno jedneho dna sa mi bude chciet posscreenovat vsetky tabulky ^^
Nenávidím retardované sigy, dlhé texty linky a iné pičoviny ktoré znepriehľadňujú fórum. Každé správne fórum ma podpis zakázaný. To že toto, vôbec čítaš, znamená, že si ešte blbší a zaujímajú Ťa podpisy. Preto je to takým malým písomom, aby to nikto nečítal a vyjadrujem tak svoj tichý protest za prehľadnosť fóra.
LeBaux
Uživatel

Tabulky se dají u obchodníků generovat až 4ks ale 4ks se vygenerují fakt vyjímečně. V průměru kolem 20x loadnutí před započetím rozhovoru s daným obchodníkem by se aspoň jednou mělo povést na 3ks ať si to člověk nehodí při loadech.
Mám vyzkoušeno, že všichni obchodníci co prodávají nějaké amulety, prsteny by měli generovat ty tabulky. Na začátku hry to jsou Deckard-žoldák (cape Dun), Basir-hasasin (Montera), Tommy-rybář (Silden) a v Geldernu to jsou snad 4 týpci.

To dělá 7x 15 = 105 8-)
SMRT
Nováček

Sibur píše:Pri opetovnem hrani jsem naprostou nahodou nasel dalsi obycejnou tabulku, ktera neni zde v seznamu. Kdyz pujdete ze Zeleneho udoli (hrobka Horan Ho nebo jak se ten mrtvej jmenuje) stale podel skalni steny smerem na severovychod, na Bragu, narazite po chvili na malou jeskyni s par snadcrawlery. V te na konci mezi kameny lezi tabule. Alespon ve verzi 1.71, jestli tam byla ve starsich, netusim a zkouset nebudu.

Jsou tam dokonce 2, ale je to asi opravdu jenom v tom novym patchi :D
Giuseppe
Uživatel

SMRT píše:Tabulky se dají u obchodníků generovat až 4ks

maximalny pocet vygenerovanych tabuliek je 5...
Exodus Genesis
Uživatel

Exodus Genesis píše:
SMRT píše:Tabulky se dají u obchodníků generovat až 4ks

maximalny pocet vygenerovanych tabuliek je 5...

O tom pochybuji. Tolik mi nikdo nevygeneroval ani po dvaceti loadování.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

PředchozíDalší