Menu

Jak se dostat do chramu u Mora Sul bez klicu a chetu

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fígly má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Mozna ze nekteri na to prisli sami, ale nekteri to urcite nevedi.Tak tady je popis jak se dostat do chramu u Mora Sul a to bez klicu a chetu:
Kdyz si stojite pred chramem tak naprave strane je zavity piskem, tak ze se tam videjte.Skocte na strop a jen se sklouznete dolu na zavrene dvere a je to.Sice vam to ubere nake zivoty (ja mel nakejch 500 a ubralo mi to nak 100-200 zivotu).
Krtek007
Nováček

jo na to sem taky přišel
Robik
Uživatel

hm... tak to už radši použi cheat, ne? to vyjde na stejno
Carpe diem (memento mori)
Allemis
Uživatel

To sem nevedel, ale ty klice je stejne lehky ziskat
pecha nuda
Uživatel

Allemis píše:hm... tak to už radši použi cheat, ne? to vyjde na stejno

No podle toho jak se na to díváš. Takhle jen využiješ oporu ve hře(i když neúmyslnou), ale když cheatuješ tak to můžeš rovnou hrát celou hru s godem. Navíc tohle je teda podle mě čestnější. Jinak dobrej fígl. Taky jsem na to přišel.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností