Menu

Vytváření modů a vše okolo

Vše o tvorbě a úpravách módů
Příspěvekod milan.009 » úte 03. bře 2015 10:09:20 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Kdysi dávno jsem ohledně této problematiky sháněl nějaké informace a našel tento tutoriál. Nakonec už pak nebyl čas vyzkoušet tenhle postup v praxi, vypadá to ale celkem slibně. Na stránce KrxImpExp pluginu (plugin pro import/export varianty .3ds souborů používaných Gothicem) je také pár videotutoriálů které mají co dočinění s animacemi, třeba by pomohly.
milan.009
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 04. bře 2015 10:52:46 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Tak bez těch pluingů si nikdo ani neprdne, pokud chce třeba jen modelovat nové moby do G,
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 04. bře 2015 12:58:00 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Máte někdo zprávy o těch dvou českých modech ve vývoji? (Thanátos a Inferno) Já se ptal i na stránkách udajných autorů ale slovo šéfa projektu jsem nezískal :lol:
Ví někdo něco? Docela mne zaujala ta vysoká grafika.
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 22. dub 2015 15:09:38 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Omlouvám se za další post ale musím se pochlubit!
Já, Hogofogo, druhý modař česka, jsem byl přijat do českého profesiálního Gothic mod teamu!!! 8-)
Sice ještě nemám práva a nemůžu do skupiny ale vzali mne!!!
- konečně se dozvím víc o těch dvou modech o kterých vi nevíte nic
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 22. dub 2015 16:05:20 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Já, Emperor první ti gratuluji k tak významnému úspěchu, ne každý má takové štěstí ...
(ať se na DFF daří)

HOGOFOGO píše:... o kterých vi nevíte nic

ale no tak ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 22. dub 2015 16:31:43 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Díky :)
Pokusím se neudělat ostudu. Hlavně se ale chci přiučit práci se spacerem která i moc nejde.
Možná se pokusím vynést trochu detailů o tom modu co tvoří ale nechci aby mne hned vyhodili!
Zatím pořád nemám přístup...
Nějak jim to trvá.
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Dyrian » stř 22. dub 2015 18:15:50 » Re: Vytváření modů a vše okolo
HOGOFOGO píše:Omlouvám se za další post ale musím se pochlubit!
Já, Hogofogo, druhý modař česka, jsem byl přijat do českého profesiálního Gothic mod teamu!!! 8-)
Sice ještě nemám práva a nemůžu do skupiny ale vzali mne!!!
- konečně se dozvím víc o těch dvou modech o kterých vi nevíte nic

Naše skupina není od toho, aby se lidi chlubili jejím členstvím.
To, že se dostaneš do našeho týmu/skupiny, neznamená, že máš najednou přístup k detailům o módech.

Emperor píše:Já, Emperor první ti gratuluji k tak významnému úspěchu, ne každý má takové štěstí ...
(ať se na DFF daří)

HOGOFOGO píše:... o kterých vi nevíte nic

ale no tak ...

Zas tak těžké to není.. Do teamu se může dostat každý, kdo projeví zájem. Dostat se ale v teamu dál, to už tak lehce nejde.

HOGOFOGO píše:Možná se pokusím vynést trochu detailů o tom modu co tvoří ale nechci aby mne hned vyhodili!
Zatím pořád nemám přístup...

Haha, tak to hodně štěstí. :D
Jsme team a rozhodování děláme skupinově vč. uvolňování detailů o naších projektech.
insert itmw_nimbus_2000
Obrázek
Dyrian
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 22. dub 2015 18:18:45 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Samozřejmě, záleží jakou kdo hraje v teamu roli. Zatím vás neznám.
Samozřejmě, já myslel že tady na foru nikdo od vás ani není kromě třetího modaře Darkeniuse. :)
Ale už mne přijměte!
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 22. dub 2015 18:26:24 » Re: Vytváření modů a vše okolo
HOGOFOGO píše:Ale už mne přijměte!

ale teď vážně: tohle sem fakt nepatří, pokud chceš s někým laškovat, tak si překlikni na DFF prosím ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 13. črc 2015 16:04:51 » Re: Vytváření modů a vše okolo
World of Gothic.
Velká studnice informací, občas tam sice mají chyby ale ovládají veliké věci! To vy tady vůbec nevíte... -_-
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod sleeper » pon 13. črc 2015 16:52:29 » Re: Vytváření modů a vše okolo
WOW, tak to je úžasné! :shock: Díky. :wink: O WOG som nikdy nepočul a predpokladám že ani večšina ľudí tu. Aj preto tam som zaregistrovaný a odkazov naň je plná sekcia Módy. VŠAK SI TO TROCHU PREČÍTAJ NEŽ NIEČO NAPÍŠEŠ!

Ináč, ešte si dovolím reagovať:
HOGOFOGO píše:Mody v poslední době spíše rostou, a tak i modaři.
Ve vývoji je několik velkých českých módu srovnatelných s mody jako Juran, majíc vlastní světy, dabing a vše potřebné.
Ano, modování není zas tak snadné, já se spíše ještě učí, ale vždy se posunu kousek dál - viz nedávno jsem objevil možnosti jak NPC postavám naordinovat nepravidelné denní rutiny.
Moding je v rozkvětu, přichází spousta nováčků, myslím že zrovna L-titan se pokoušel modovat, nevím jak je na tom.

Když procházím zdejší posty v modingu kdysi s tu lidé třeba ptali - jak vytvořit MINIMAPU SOTVA PRO POSTAVU -
Na první pohled neřešitzelné tehdy, byl potřeba 3D program, skripty , spacer...
dnes? tohle zvládneme levou zadní a máme už i návody!
Už prostě otevřee blender vytvoříme plane, exportujeme do Spaceru, kompilujeme svět, umístíme start position a uložíme zen soubor a vualá = MINIMAPA PRO POSTAVU :D

Jenže doba je taky dál, dříve by to lidem stačilo, dnes už ne :)

Čo sa módovania týka, ver či never, ale skúšalo ho tu veľa známych ľudí (aj ja). Lenže pred pár rokmi nebol otoľko možností ako teraz, všetky tie návody niekto vytvoril, skúsneosti si ľudia predávajú medzi sebou, takže je jasné, že staršie módy neboli také kvalitné a že predtým sa tu ľudia pýtali an dnes "primitívne" otázky.

Lenže jednak je tu ten problém času, keď ľudia čo predtým študovali na SŠ riešia VŠ či prácu, jednak už zastaral samotný engine Gothicu.
sleeper
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 13. črc 2015 17:29:47 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Promiň, nechtěl jsem se vás dotknout, ne každý zvládne tvořit mody i s návodem z WOG, myslel jsem že ho neznáte když jste nic nevytvořili.

Chápu, času je málo to znam :???:
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod sleeper » pon 13. črc 2015 17:37:25 » Re: Vytváření modů a vše okolo
Len mám trochu iné pirority, to je všetko. Ja ti to neberiem, ja som rád že sa niekto snaží tvoriť módy a zoberá sa o ne, ja len že si neobjavil Ameriku, že sa tu módom venuje viac ľudí, len o tom nepotrebujú stále informovať. :)
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 13. črc 2015 17:46:05 » Re: Vytváření modů a vše okolo
reakce na HoGovy příspěvky - já nevím, chlape, kde se v tobě bere ta pýcha, pořád se tu holedbáš, jakej jsi machr na tvorbu modů, modař ze všech modařů ten nejmodařovitější (třebaže uznávám, že jsi v tom stopro lepší než já, kterej se tím nezabývám vůbec), nicméně sám jsi zatím nic zvláštního nevytvořil, jenom spousta vychloubačných řečí a vytahování se ... trochu mi ta tvoje arogance vadí a myslím, že nejsem jedinej. Takže až skutečně vytvoříš mod, kterej bude fungovat a bude ho hrát víc lidí, pak teprve budeš mít "právo" se vytahovat na ostatní, pak ti i já budu říkat "pane modaři" ... do tý doby bych prosil trochu pokory ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 13. črc 2015 18:04:12 » Re: Vytváření modů a vše okolo
sleeper píše:, že sa tu módom venuje viac ľudí, len o tom nepotrebujú stále informovať. :)

Kdo? Udej dvě jména (vyjma mne 8-) )

- nenapsal, myslel jsem si to 8-)
HOGOFOGO
Uživatel

PředchozíDalší