Menu

Nahrávání savů

Vše o tvorbě a úpravách módů
Příspěvekod Argilos » čtv 14. črc 2011 20:26:09 » Nahrávání savů
Zdar!
Měl bych menší dotaz na někoho z módařů:
Potřeboval bych vytvořit takový pidi "mód", ty uvozovky proto, že v tom módu potřebuji nechat vše úplně stejné jako v normálním G2A, až na to, že potřebuji, aby se savy načítaly z jiné složky.
O tvorbech módů toho vím jen po málu. Poraďte mi někdo pls, jak na to.
Obrázek
Argilos
Uživatel

Příspěvekod Beyond » pát 15. črc 2011 18:35:18 » Re: Nahrávání savů
Musím mi nainstalovaný playerkit. Ze složky system si zkopírůj konfigurační soubor s koncovkou ini. Pokud nemáš nainstalované žádné módy, tak tam jsou jen dva takové soubory. Zkopíruj ten kratší. V něm přepiš to, co je za rovnítkem title=. Ulož změny a soubor přidej do složky systém.
Při spuštění Gothicu si vyber tu ikonku s tebou daným názvem (title=xxx). Složka se savy se ti vytvoří sama po prvním spuštění. Bude se jmenovat save_teboudanýnázev. Do ní se to pak bude ukládat.

P.S.: Jestli jsem ti to dost dobře nevysvětlil, tak napiš, který Gothic to má být a já ti ten soubor pošlu ke stažení :)
Beyond
Uživatel

Příspěvekod Argilos » pát 15. črc 2011 23:04:30 » Re: Nahrávání savů
No nejsem si tím jist, jde o G2A. Dík.
Obrázek
Argilos
Uživatel

Příspěvekod Beyond » sob 16. črc 2011 21:48:46 » Re: Nahrávání savů
Stáhni TOTO. A pak to smaž z ulozto.cz TÍMHLE.
Soubor ou.bin dej sem (nahraď jím původní soubor)
Kód: Vybrat vše
C:\Program Files\JoWooD\Gothic2\_work\Data\Scripts\Content\Cutscene

Ostatní soubory do složky system
C:\Program Files\JoWooD\Gothic2\System

Pokud v této složce
C:\Program Files\JoWooD\Gothic2\Data
máš soubor
Textures_Addon_Menu_English.vdf
, tak ho smaž (mohl by dělat problémy).
Hru pak spouštěj zkrze GothicStarter.
Pro tvoje pohodlí ti doporučuji si udělat zástupce tohodle souboru na ploše a pojmenovat ho Gothic II, nebudeš pak muset kvůli spuštění hry prolézat až do té složky system. Ty soubory, které se mají nahradit si pro jistotu někam zazálohuj.

V čem je tohle řešením tvého problému? Chtěl jsi, aby se savy z hry načítaly z jiné složky. Tohle je asi nejsnažší řešení. Po spuštění zkrz ikonku s názvem Argil, se ti v instalační složce Gothicu vytvoří nová složka s názvem .ini souboru, v tvém případě saves_gothic_mod, a do se budou ukládat a také načítat savy.
Ty ale nejspíše chceš někam napsat adresu nové složky tak, aby se savy, například jako v G3, ukládali do složky Dokumenty. To je na delší lokty, delší než mám já. Proto jsem ti hned psal jiné řešení a proto jsi to nejspíš prve nechápal.

P.S.:Pokud provedeš tu proceduru s těmi soubory, tak si G2A převedeš z anglické verze 2.7 na německou verzi 2.6. To znamená, že teď si můžeš bezproblémově stahovat a instalovat módy do této hry.
Jestli se chystáš postoupit dál s tvořením modifikací, tak si stáhni MDK soubory.
Beyond
Uživatel

Příspěvekod Argilos » pon 18. črc 2011 16:20:13 » Re: Nahrávání savů
Moc dík, to je přesně to, co jsem potřeboval.
BTW já už to měl přepsaný na 2.6, takže to šlo o to rychleji.
Obrázek
Argilos
Uživatel