Menu

Hlava hrdiny [objekty, textury]

Vše o tvorbě a úpravách módů
Příspěvekod Oxygen » pon 01. lis 2010 18:09:23 » Re: Hlava hrdiny [objekty, textury]
Výborně jde mi to ale bohužel jen když to spustím přes GothicStarter a hra se přehodí z češtiny do němčiny, nejspíš to bude chyba u mě, dělal jsem s tím různé blbinky :-D jinak se ti mark56 omlouvám.
Oxygen
Uživatel

Příspěvekod mark56 » úte 02. lis 2010 16:12:40 » Re: Hlava hrdiny [objekty, textury]
nene je to proto ze mas nemecka skripta a vsechna texa sou v skriptech takze se prehodili ale mneli by byt i ceske
mark56
Uživatel

Příspěvekod jursky » stř 03. lis 2010 17:33:42 » Re: Hlava hrdiny [objekty, textury]
Přeinstaluj si Gothic, takže ho budeš mít v češtině. Nahraj do něj MDK, gothic player kit, gothic sourcer a spusť ho (Gothic sourcer). Pak v něm vytvor new solution, jako projekt name si nastav co chceš, zvol kterej Gothic a zvol z těch nasledujícich 3 možností "first decompile" a vyběr _Work\data\scripts\_compiled\Gothic.dat
Pak to potvrď a z menu nahoru vyběr build > decompile. Tím získaš české skripta, ale budeš muset opravit chyby, které ti to napiše pokud se pokusiš projekt zkompilovat.
jursky
Uživatel

Předchozí