Menu

Neviditeľné itemy,pfx... v hre kvôli úprave mapy cez Spacer2

Vše o tvorbě a úpravách módů
Zdravím. Cez Spacer2 som si normálne upravoval AddonWorld.zen, pridal nejaké veci, budovy atď. No po následnom uložení mi zmizli všetky ostatné nové itemy a pfx efekty, ktoré boli predtým do hry implementované. Namiesto ich vizuálu sa zobrazujú (cez spacer2) nejaké malé sivé kocky, na ktoré keď kliknem tak nejde nič zmeniť resp. zmenu Apply (aplikovať). To neplatí o originálnych predmetoch ako je napr. Itfo_Apple atď proste origo veci z G2 ale o tých, ktoré boli nové v móde a vložené priamo do mapy cez spacer.

Jednoducho akokeby tie predmety a ostatné veci stratili svoje Instance, no popritom mám tie itemy a efekty proste všetko nadefinované v skriptoch. Ak použijem originálnu mapu tak tie veci tam sú normálne pekne. Ale keď upravenú moju tak už sú také aké som opísal.

A keď spustím hru s týmto svetom a idem k tým itemom kde sú tak hrdinu ich vezme ako neviditeľné a taktiež sa nezobrazia v inventári proste hrdinu urobí animáciu že zoberie a nič. ALE ak tie veci chcem vložiť cez konzolu tak sú normálne jedine nefungujú v rámci Vloženia v MAPE.

Možno hlúpe vysvetlené tak neviem či to niekto pochopí možno tí skúsenejší čo sa trochu vyznajú a asi vedia o čom rozprávam poprípade s tý ma niekto skúsenosti? Už som skúšal aj nejaký ZEN opravár kde som tie Item Instance nahodil manuálne ale nič
Kim nechcela by si si poorať ? :D xD (from dano drevo...)
zaloha-13
Uživatel