Menu

Jednoruční meč Rapír

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Kristi » ned 31. kvě 2009 11:36:16 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Pridáva len v datadisku a to bonus k ovládaniu zbrane (príklad: máš 1h 30 % a nosíš Rapier, tak máš 38 % 1h), v základnom G2 nepridávajú žiadne zbrane k ovládaniu zbrane.
K Rapieru: ako dočasný záskok pred Masterom sa hodí, ale používala som ho len cca. 2 hodiny...
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Příspěvekod Leonidasss » úte 02. čer 2009 16:41:25 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Včera jsem si šel pro meč a porazit trolly byla brnkačka. Stačilo jen běhat kolem trolla a dostat se mu za záda, tam pak 2x -3x seknout a znovu běhat a tak pořád dokola. Rapír jsem ale používal jen půl hodiny, protože jsem si vytrénoval obratnost na 60 a koupil mistrovský meč. :)
Leonidasss
Uživatel

Příspěvekod kukopas » pon 18. říj 2010 17:49:47 » Re: Jednoruční meč Rapír
Skoda penazi, v AncientDemonToweri jeden lezi na policke.
kukopas
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 11. led 2011 15:50:21 » Re: Jednoruční meč Rapír
Někdo se tu ptal , jestli je nějaký lepší způsob jak získat rapír než běháním kolem trolů...

Pokud půjdete do kaňonu v Jhankendaru , a půjdete do opuštěného dolu , tak se tam jeden válí na zemi....
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Freelancer » úte 11. led 2011 17:51:41 » Re: Jednoruční meč Rapír
kukopas píše:Skoda penazi, v AncientDemonToweri jeden lezi na policke.

- Ten jestli das hned v druhe kapitole, tak ses zabijak. Sou tam seekeri, ultrasupersmrtici nemrtvi goblini se silou Hulka a to nezminuju zbytek toho marastu.
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod kukopas » stř 07. pro 2011 17:21:02 » Re: Jednoruční meč Rapír
No ja neviem, ale v 2.kapitole cely AncientDemonTower nie je ziadny problem vymlatit. Seekeri su tam az od 4.kapitoly. Goblinov rozsekas Rapierom, demon sa zasekne vo vchode a hore na poschodi su 2 skeletony a tie po jednom zvladnes. Ja ked odchazam v 2.kap. z udolia, tak tam ostanu zive iba draky.
kukopas
Uživatel

Příspěvekod Freelancer » čtv 08. pro 2011 23:01:49 » Re: Jednoruční meč Rapír
- Jj, presne tohle meli vyvojari na mysli, kdyz vytvareli gothic, aby clovek zasekaval demony v halach a v chodbe, vylakaval gobliny po jednom a podobne ;) enjoy gameplay ;)
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod bobo502 » pon 02. čer 2014 14:21:56 » Re: Jednoruční meč Rapír
Rapír je aj v Jakhendare v jednej jaskyni v údolí :)
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 12. čer 2014 11:55:05 » Re: Jednoruční meč Rapír
Smysl triku s rapírem a mistrovským mečemje v tom, že jej budeš mít co nejdříve to bude možné. Například rapír (pokud zabiješ ty trole) můžeš mít dřív, než vůbec začneš zabíjet jakoukoliv jinou havěť. Stačí splnit úkoly, zvednout obratnost, umlátit ty trole, vzít rapír, pustit se do havěti okolo, vzít mistrovský meč. Pokud by si na to měl čekat až do druhé kapitoly, nemá to už moc smysl. Teoretická možnost, jak získat mistrovský meč dřív je ještě splnit oba úkoly pro Cassiu, uspat Ramireze (a toho druhého zloděje třeba pomocí svitků Spánek), pak nějak hodně rychle Cassiu zabít dřív, než se ti dva probudí. Nebo jí vylákat ven ze stok a pak jí nechat zabít lidmi ve městě. Ale jestli by to takto šlo udělat, aniž by ti zbývající dva zloději pak na hrdinu útočili, si nejsem jistý. Samozřejmě, je možnost vykašlat se na ty vedlejší úkoly pro ty dva a zabít je všechny.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » čtv 12. čer 2014 17:43:15 » Re: Jednoruční meč Rapír
A co prostě za pouhopouhých 2 400 zlatek ten meč koupit? :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Vanquisher » čtv 12. čer 2014 19:47:25 » Re: Jednoruční meč Rapír
dolero píše:A co prostě za pouhopouhých 2 400 zlatek ten meč koupit? :)

"pouhých" :D Ono v první kapitole je 2400 docela suma, za předpokladu, že člověk nepracuje u Harada a nakupuje do nekonečna ocelové pruty od Benneta. ;) I když se to našetřit nechá. ;)
Nenamáhej se, najdi si větší kladivo...
Vanquisher
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 12. čer 2014 21:14:52 » Re: Jednoruční meč Rapír
Je to náročnější o to víc, chcete-li hrát za mága a používat mistrák, protože potřebujete před vstupem do kláštera podojit Innose (alespoň mě přišlo škoda to nevyužít) ... tedy minimálně další 2000 zl., když chcete 10 síly i obratnosti. Ale dá se ... anebo vybít zlodějský cech, přinejhorším s pomocí svitků - ovšem předtím se naučit kapsařinu, kterou při té obratnosti, kterou potřebujete na nošení meče, využijete k získání dalších zkušeností i peněz ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » čtv 12. čer 2014 21:28:39 » Re: Jednoruční meč Rapír
Ono to není problém na to našetřit a samozřejmě je to i nejednoduší si ten meč koupit. Ale byla zde řeč o jiných možnostech, jak ty meče získat a jakákoliv jiná alternativa znamená čekat až do 2 kapitoly. (tedy pokud hráč nechce jít do HÚ v první kapitole a vzít mistrovský meč z té věže, což by ale už nemělo smysl). Hráč by měl získat 1000 zlatých pro Darona, 2000 zlatých pro Innose u sochy (nebo minimálně 1000 na obratnost) a pak ty prachy na mistrovský meč. Pravděpodobně se nevyhne tomu, že bude muset jít do některých nebezpečnějších částí Khorinisu a získat tam lepší a dražší zbraně. Je dobré využít třeba Larese, nechat se doprovodit k mágům vody, po ceste vzít kuši u mostu, získat skřetobij a nějaké peníze (prodat), koupit si svitky zničení nemrtvých a vyřídit jeskyni se sekáčem draků (prodat), koupit si svitky ohnivé koule a zničit všechny gobliní kostlice, zabít černého trolla (a vzít mučitelskou sekeru - prodat) atd atd. Samozřejmě i krást co jde. Ono jako není problém ty peníze sehnat bezpečně, ale shánění peněz zase oddálí to používání té zbraně. Já jí tedy ale kupuji vždu a cech zlodějů zabíjím až co nejpozději to je možné. Ale prostě je to alternativa.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Delicius169 » pát 13. čer 2014 13:50:57 » Re: Jednoruční meč Rapír
Ono by mělo jít vymlátit mistrák od toho chlapa, co jej prodává. Protože, po té co si prohlídneme jeho inventář, tak si jej po chvíli nasadí. A on odchází na noc někam do hospody (po přijetí úkolu od něj).
Sice přijde o ostatní zboží, ale já od něj nic až na sádlo z krysokrytka nikdy nekupoval...
Nezkoušel jsem to ale, mám blbou verzi s nepohybujícíma se postavama...
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Vanquisher » pát 13. čer 2014 14:20:28 » Re: Jednoruční meč Rapír
Delicius169 píše:Ono by mělo jít vymlátit mistrák od toho chlapa, co jej prodává. Protože, po té co si prohlídneme jeho inventář, tak si jej po chvíli nasadí. A on odchází na noc někam do hospody (po přijetí úkolu od něj).
Sice přijde o ostatní zboží, ale já od něj nic až na sádlo z krysokrytka nikdy nekupoval...
Nezkoušel jsem to ale, mám blbou verzi s nepohybujícíma se postavama...

Martin ale odchází pouze při plnění úkolu "Snadný přístup k domobraně". A v tu chvíli na něj nejspíš mít nebudeš. :wink:
Nenamáhej se, najdi si větší kladivo...
Vanquisher
Uživatel

PředchozíDalší