Menu

Jednoruční meč Rapír

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Wulfgar » sob 19. črc 2008 19:25:51 » Jednoruční meč Rapír
Nemáte na Mistrovský meč dostatek obratnosti? Tady je pro vás dočasný "záskok". Vydejte se z Onarovy farmy směrem k Dexterovu táboru. Jděte ale dál do lesa (kolem lovce Groma) až se ocitnete na malé planině se dvěma trolly.

Tam můžete najít kromě nějakých drobností také skvělý jednoruční meč Rapír (požadovaná obratnost 50 , zranění 100 + bonus k jed. zbraním 8%). Určitě se do začátku hodí.
Wulfgar
Uživatel

Příspěvekod Estel » sob 19. črc 2008 19:33:16 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
mhh to hej ale porad mi ako sa dostat cez tych trolov?
Nie je este niekde takto "volne" dostupny? By sa teraz hodil.
Estel
Uživatel

Příspěvekod Wulfgar » sob 19. črc 2008 20:25:31 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Stačí kolem jednoho z nich proběhnout (jsou pomalí). Můžeš je zkusit také zabít, ale na začátku to není moc lehké. Jinak o žádném dalším volně dostupném Rapírovi bohužel nevím :sad:
Wulfgar
Uživatel

Příspěvekod Estel » sob 19. črc 2008 22:43:58 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
aj tak dik mozno sa do nich pustim ale to asi nie som Mag uroven 12, 2. kapitola. Cierneho som uz dal ale ten je lahky a ked ich neporazim nadopujem sa elixirom rychlosti a sup po mec.
Estel
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » ned 20. črc 2008 17:27:28 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Estel píše:aj tak dik mozno sa do nich pustim ale to asi nie som Mag uroven 12, 2. kapitola. Cierneho som uz dal ale ten je lahky a ked ich neporazim nadopujem sa elixirom rychlosti a sup po mec.

Tak ono jde ty Trolly likvidovat po jednom, což je docela výhoda, protože tak je to ještě lehčí než černej.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Estel » ned 20. črc 2008 18:05:44 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Lord Smoug píše:
Estel píše:aj tak dik mozno sa do nich pustim ale to asi nie som Mag uroven 12, 2. kapitola. Cierneho som uz dal ale ten je lahky a ked ich neporazim nadopujem sa elixirom rychlosti a sup po mec.

Tak ono jde ty Trolly likvidovat po jednom, což je docela výhoda, protože tak je to ještě lehčí než černej.

No hej uz som som to zistil ale aj su uz obidva mrtvi.

A k teme: Ten mec Rapir je tam naozaj nasiel som ho takze kdo ho chcete nevahajte.
Estel
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » ned 20. črc 2008 22:38:16 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
no ano, je také možné vyčarovat kostlivce pomocí svitků, který si s nima většinou poradí (obzvlášť, když mu trochu pomůžete). Další rapír je v addonwordu v kaňonu.

ale on ten rozdíl v požadované obratnosti není zas až tolik velký (tedy jen 10), takže je stejně asi jednoduší a lepší si mistrovskej meč prostě koupit a použít jej za nedlouhou po té. Každopádně získat rapír je samozřejmost :), už jen kvůli zkušenostem za ty trolle.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Do not hit me » ned 10. srp 2008 19:14:13 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Estel píše:mhh to hej ale porad mi ako sa dostat cez tych trolov?

Teda co já vím, tak žádný jiný rapír ve hře není...
Do not hit me
Nováček

Příspěvekod Fireous » úte 12. srp 2008 9:36:22 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Do not hit me píše:
Estel píše:mhh to hej ale porad mi ako sa dostat cez tych trolov?

Teda co já vím, tak žádný jiný rapír ve hře není...

1. SPAM,SPAM,SPAM,SPAM
2. precitaj si si prispevok ktory pisal Milhaus pred tebou
3. ospravedlnujem sa za moj OT prispevok,ale musel som
Fireous
Uživatel

Příspěvekod Freelancer » úte 24. bře 2009 11:35:25 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
- Rapir na Master Epee nema ani omylem. Je kratsi a o 20% slabsi a tech 10 bodu obratnosti je nic. Navic epeecko je snadno k nalezeni na spouste mist.
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod Yakub » úte 12. kvě 2009 14:51:46 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
mozno to tu je napisane, ale rapir mozete najst este aj v bani v kanone v jhakengrde
Obrázek Obrázek
!!!KLIKNI!!!
Yakub
Uživatel

Příspěvekod Fidla » sob 16. kvě 2009 12:42:24 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Rapír je zbraň, která se nevyplatí. NA obratnost se hodí "meč" a později spíše mistrovský meč. Pak Betty, nebo Beliaruv drápek ..

Postava na obratnost, to je moje :)
Po letech neaktivity jsem se vrátil na fórum :)
Fidla
Uživatel

Příspěvekod Wulfgar » stř 20. kvě 2009 19:42:53 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Freelancer píše:- Rapir na Master Epee nema ani omylem. Je kratsi a o 20% slabsi a tech 10 bodu obratnosti je nic. Navic epeecko je snadno k nalezeni na spouste mist.

Samozřejmě, Rapír je pouze dočasná záležitost (2 levely pokud se body dávají do obratnosti) a má oproti Mistrovskému meči spoustu nevýhod. Každopádně nechápu, komu tady oponuješ, když sem v prvním postu jasně napsal "Nemáte na Mistrovský meč dostatek obratnosti?" ...

Yakub píše:mozno to tu je napisane, ale rapir mozete najst este aj v bani v kanone v jhakengrde

:D Tak to radši bez komentáře. :roll: (viz. post Fireouse)

Fidla píše:Rapír je zbraň, která se nevyplatí. NA obratnost se hodí "meč" a později spíše mistrovský meč. Pak Betty, nebo Beliaruv drápek ..

Postava na obratnost, to je moje :)

Teď trochu nerozumím tomu, proč se Rapír nevyplatí, když nic nestojí. No ale čísla mluví sama za sebe:

Meč
Bonus k jednoručním zbraním: 5%
Zranění: 40
Potřebná obratnost: 20

Rapír
Bonus k jednoručním zbraním: 8%
Zranění: 100
Potřebná obratnost: 50

Shrnu: rozdíl v damage je 60 ve prospěch Rapíru, rozdíl v požadované obratnosti je 30 (na malé úrovni, kdy obratnost nestojí tolik bodů), navíc Rapír přidává o 3% více k jednoručním zbraním. Co se týče dosahu, tak tam je na tom myslím o něco lépe Meč, ale ten rozdíl není tak markantní jako např. mezi Rapírem a Mistrovským mečem.
Celkově je tedy samozřejmě daleko výhodnější Rapír. Jak jsem ale již říkal výše, vyplatí se používat pouze krátkou omezenou dobu.
Wulfgar
Uživatel

Příspěvekod fyruz » čtv 28. kvě 2009 22:41:03 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
Jojo, rapír je jlen na krátkou dobu, na mistovský obratnost je za chvily ae i tak kdyz mam obr60 tak spis vyuzivam skladany luk, zabiji mnohem rychleji jak m.mec...njn...aj na blizku :D
fyruz
Nováček

Příspěvekod 5o1 » sob 30. kvě 2009 23:39:57 » Re: Tip: jednoruční meč Rapír
neviem co je take dobre na tom meci.... na moj vkus potrebuje vela dexterity...(staviam hlavne na mecoch).
A btw co malo znamenat to ze bonus k jednoruckam 8%? Mne nic nepridava ani nic :)
5o1
Nováček

Další