Menu

Buster a nekonečno expov pre Žoldáka/Drakobijca

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Sibur » stř 18. kvě 2011 14:31:43 » Re: Buster a nekonečno expov pre Žoldáka/Drakobijca
vi nekdo po tech letech,jak je to s tema expama? nechci to jako figl na nekonecno expu, ale chci svoji odmenu alespon za ty rohy, co jsem poctive nasekal. vratil jsem se z VoM a jeste jako zoldak prodal busterovi 15rohu, za coz jsem dostal expy i penize. Pak jsem hned zachranil Benetta kvuli zbroji a zabil dalsi dve stinovky (u kruhu nad Lobartem a v lese u Sagitty). Chci mu prodat rohy a dostanu jen penize, ne expy. Je to tim, ze jsem drakobijec? Zkousel jsem save/load. Nic. Mam NOTR 2.6. Priste nejprve zabiju vsechyn stinovky, prodam rohy naraz a az potom se stanu drakobijcem, skoda tucnych expu.
Sibur
Uživatel

Tak já jsem to zkoušel včera, nejdřív jsem za 6 rohů nedostal žádný expy jen peníze, pak jsem našel další stínovky a prodal jsem tři rohy a za ně už jsem expy a peníze dostal, před tim jsem vůbec nevěděl že nějaký expy, mám dostávat :)
Takže vůbec nevím čím toje, každopádně těch 1800 expů o které jsem před tím přišel mě zamrzelo :sad:
Wercingetorix
Uživatel

Já tohodle fíglu hojně využil a Busterovi dal asi 16 rohů. Po pár zmlácení a vracení se ty rohy jaksi zdvojnasobili takže teď jich ma přez 30 a dostavam kolem 9000 zkušenosti :D
METALLICA
Goooooooooo!!!
Blesh-Man
Uživatel

Příspěvekod Sibur » pon 08. říj 2012 22:14:23 » Re: Buster a nekonečno expov pre Žoldáka/Drakobijca
Tak hraju znovu a stala se mi divna vec: Vratil jsem se z HU, udelal par questu (Malak zpatky, zabit patrace pro Thorlofa a podobny kraviny), prokecl Leea o Benettovi, on mi rekl o Busterovi atd. a pak sel jeste jako zoldak za Busterem se svymi 17 rohy. Dostal jsem kulovy, jen prachy. Loadl jsem pozici hned po vylezu z HU a sel primo za Busterem, nic jinyho nedelal, odevzdal 15 rohu, co jsem mel, a dostal hezke expy! Pak sel teprve za Leem a udelal ty maly questy. Nekde musi byt nejaka akce, ktera ty expy zrusi, ale ktera to je? Hadam, ze by to mohl byt prokec Leea, ktery vam o Busterovi a jeho kseftu rekne, ale kdo vi. Mozna je to i to, ze expy dostanete jen za stinovky, co zabijete predem, ale po zadani wuestu uz ne? Protoze za dalsi stinovku, co jsem zabil u Sagitty (respawn), uz jsem expy nedostal, ale to jsem udelal i jine veci. Neco to proste asi "vypne".
Sibur
Uživatel

Předchozí