Menu

Do Kolonie v 1. kapitole.

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Casper » pon 05. zář 2011 19:22:36 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Jako domobránce tě tam pošle Hagen,takže už budeš mít klíč.
Obrázek
Casper
Uživatel

Příspěvekod Cygnus » úte 06. zář 2011 2:18:46 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Dobrá tak to řeknu jinak.

Domobráncem se můžeš stát během několika prvních lvl, hned jak se tam stane se můžeš sebrat a jít do kolonie. Našetřit tu kopu zlata na zbroj a na 8lvl se sebrat jít do kolonie, koupit si tam 70tkovou zbroj, zase se vrátit a můžeš si první kapitolu oběhat v mnohem lepší zbroji než je ta základní. Posun v kapitolách znamená spousty ukolů a vyrubaný postav i potovr ve zbroji kterou bys už dávno mít nemusel.
Cygnus
Nováček

Příspěvekod Emperor » úte 21. úno 2012 16:03:19 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Já jsem do do HÚ v 1. kapitole zašel ze zvědavosti, jaké nejvyšší úrovně dokážu dosáhnout jako nezávislý a bez učení čehokoli. Hodně pomůže svitek přeměny v dračího chňapavce, kterým lze vybít všechny skřetí psy, obyčejné chňapavce, ještěrky, důlní červy a s trochou opatrnosti i ohnivý ještěrky. Škoda jen, že nelze během přeměny ukládat, několikrát jsem to musel oběhat znovu, když jsem s málem životů naivně naběhl mezi skupinu mrchožroutů s tím, že to ještě dám, a podobně.
Taky jsem si oběhal poklady draků, vysbíral nějaký ty krámy na pozdější prodej, bylinky, tmavý houby, pobil pár skřetů u beranidla (svitky ohnivýho deště jsem si šetřil) ...
Emperor
Templář

Předchozí