Menu

Do Kolonie v 1. kapitole.

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Lucanus » úte 08. črc 2008 15:39:08 » Do Kolonie v 1. kapitole.
čistě náhodou, jsem přišel na jeden bug nebo fígl nebo co toje. Do kolonie se dá dostat už v první kapitole a bez klíče.Má to několik kroků.
1. krok postavte se za paladina stojícího blíže ke dveřím a zkuste skákat dokud hrdina nevyleze na kliku. Po té se natočte, tak aby hrdina koukal do průsmyku a skočte. Hrdina proskočí mezerou nade devřmi a dopadne do průsmyku. A jste za dveřmi bez klíče, bez cheatování a v 1. kapitole. Nevím jestli už to tu náhodou není, kdyžtak to smažte. A nevím ani jestli by to bylo užitečné, upřímně řečeno, je to jen taková blbůstka, ale je hrozně zajímavý, jak se člověk postaví na kliku dveří. No a na závěr nějaké screeny.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Milhaus » stř 09. črc 2008 6:31:52 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
no, hodí se to v gothicu2. V datadisku to moc užitečné není. Ale do hornického údolí vede i jiná cesta. Pokud vyskáčeš na skláy u Xardasovi věže, dostaneš se do průsmyku.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod JAY-T » čtv 10. črc 2008 10:42:37 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
a ako si povedal je to taka blbost, a nwm co by si v 1. kapitole robil v HU, a inak da sa dostat spět
JAY-T
Uživatel

Příspěvekod Nithus » čtv 10. črc 2008 14:07:16 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
JAY-T píše:a ako si povedal je to taka blbost, a nwm co by si v 1. kapitole robil v HU, a inak da sa dostat spět

Tak napríklad niekto by ocenil už v 1. kapitole zbroj z Minecrawlerov a takto by sa to dalo dosiahnuť (aj keď som to síce nikdy neskoošal)
narzul píše:to kapsářství se my líbí
Nithus
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » čtv 10. črc 2008 19:01:59 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Milhaus píše:no, hodí se to v gothicu2. V datadisku to moc užitečné není. Ale do hornického údolí vede i jiná cesta. Pokud vyskáčeš na skláy u Xardasovi věže, dostaneš se do průsmyku.

JJ. Tohle taky vím. No a to s tou zbrojí z krunýře důlního červa mě ani nenapadlo, ale jak přežít ty všechny nestvůry?
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Estel » čtv 10. črc 2008 21:34:00 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Lord Smoug píše:
Milhaus píše:no, hodí se to v gothicu2. V datadisku to moc užitečné není. Ale do hornického údolí vede i jiná cesta. Pokud vyskáčeš na skláy u Xardasovi věže, dostaneš se do průsmyku.

JJ. Tohle taky vím. No a to s tou zbrojí z krunýře důlního červa mě ani nenapadlo, ale jak přežít ty všechny nestvůry?

Premen sa na nejake zviera dojdi ku Gestashovi prekecni ho premen sa znova a HURA zpet do Khorinisu
Estel
Uživatel

Příspěvekod Nithus » čtv 10. črc 2008 22:58:20 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
lol

Veď ti stačí obyčajne kľučkovať medzi príšerami. V 1. kapitole ich tam nieje až veľa ani niesú také silné. (alebo si logni zo SPEED lektvaru a si nedostihnuteľný)
Ešte aj pred vstupom do kolónie sú príšery typu krysa, maldý vlk, goblin -> ako keby Nám tým niečo autori chceli naznačiť :D :D :D
Nám fanúšikom ^^

A navnadil som sa sám, tkaže to idem hneď odskúšať. Budem machrovať s tou zbrojou už pred Lotharom lol :D
Nithus
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » pát 11. črc 2008 9:47:57 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Nithus píše:lol

Veď ti stačí obyčajne kľučkovať medzi príšerami. V 1. kapitole ich tam nieje až veľa ani niesú také silné. (alebo si logni zo SPEED lektvaru a si nedostihnuteľný)
Ešte aj pred vstupom do kolónie sú príšery typu krysa, maldý vlk, goblin -> ako keby Nám tým niečo autori chceli naznačiť :D :D :D
Nám fanúšikom ^^

A navnadil som sa sám, tkaže to idem hneď odskúšať. Budem machrovať s tou zbrojou už pred Lotharom lol :D

No tak těm slebejm se uhneš a když tě náhodou jednou trefí, tak se nic hroznýho neděje, ale když tě pak jednou trefí Elitní skřet, tak asi v první kapitole padneš hned po tý jedný ráně, ale jsem rád, jestli ti tenhle fígl k tý zbroji pomůže, pak napiš jak to s ní dopadlo, jo?
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Nithus » pát 11. črc 2008 14:48:43 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Lord Smoug píše:
Nithus píše:lol

Nám fanúšikom ^^

No tak těm slebejm se uhneš a když tě náhodou jednou trefí, tak se nic hroznýho neděje, ale když tě pak jednou trefí Elitní skřet, tak asi v první kapitole padneš hned po tý jedný ráně, ale jsem rád, jestli ti tenhle fígl k tý zbroji pomůže, pak napiš jak to s ní dopadlo, jo?

Noo mám zlú správu, ono tá ponuka s tou zbrojou sa u Wolfa v 1. kapitole vôbec neobjaví :(
takže sa to nedá
ale je celkom sranda si tam od Tandora kúpiť Dragon Slicer za 2900 :D (to som mal level 0)
Gorn sa mimochodom ešte nedá oslobodiť, ani žiadna ponuka rozprávania sa s Lordom Garondom neexistuje (na to potrebujete mať guildu, aby na Vás vedel ako reagovať.
Zato Diegov mešec tam už je, takže zadarme 2000 zlatých je pecka dostať ^^
+ Gornov mešec = 250 zlatých :D

A ešte sa dajú od Tandora a Sengratha kúpiť Goblin Berries (celkovo 2) čo tiež máličko poteší keďže túto ponuku v 2. kapitole nemajú ^^
z hradu môžte zobrať pár vecí (aj tú knihu s Boodflies Stingerom :D) potom Vás síce paladini zbijú, ale neprepichnú a keďže ja som nemal nič tak mi to ani barz nevadilo :P
Nithus
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 12. črc 2008 19:48:30 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
no, ano já to právě zkoušel už dřív a to brnění se získat nedá (v gothicu2 to šlo). Sekáč draků nemá význam kupovat, to se dá získat v té jeskyni s kostlivci. Já tam šel kvůli zkušenostem, abych vymlátil všechny skřety v okolí :D. Poprvní jsem to udělal proto, protože jsem hrál za mága, byl jsem novic, ale nevyšli mi VB na naučení se runy ohnivý šíp. V Khorinise už nebyla žádná stvůra a už se prostě nedala získat další úroveň, tak jsem šel do hornického údolí vymlátit skřety.

Je to docela sranda, vzít si svitek ohnivého deště, lektvar rychlosti a jedím kouzlem vyčistit polovinu skřetů u hradu :D, doporučuji vyzkoušet.

Jinak tam ale nemá moc význam chodit dřív, než ve druhé kapitole.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Krysak » stř 14. led 2009 13:40:24 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
nerad otravuju ale něco podobnýho je i tady:
http://www.gothicz.net/gothic-2/tipy/#hornicke
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod MajklCorka » pon 12. říj 2009 10:53:02 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Hele lidi s tou zbroji z dulnich cervu je to blbost, i kdyz si donesete krunyre, tak ten manik vam ji stejne vyrobi az v 2 kapitole... Testoval sem to jen na norm. v Notr,nevim.
MajklCorka
Nováček

Příspěvekod spermak25 » sob 17. říj 2009 10:45:01 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
MajklCorka píše:Hele lidi s tou zbroji z dulnich cervu je to blbost, i kdyz si donesete krunyre, tak ten manik vam ji stejne vyrobi az v 2 kapitole... Testoval sem to jen na norm. v Notr,nevim.

Tý jo ty jsi rychlej :wink: :

Milhaus píše:no, ano já to právě zkoušel už dřív a to brnění se získat nedá (v gothicu2 to šlo). Sekáč draků nemá význam kupovat, to se dá získat v té jeskyni s kostlivci. Já tam šel kvůli zkušenostem, abych vymlátil všechny skřety v okolí :D. Poprvní jsem to udělal proto, protože jsem hrál za mága, byl jsem novic, ale nevyšli mi VB na naučení se runy ohnivý šíp. V Khorinise už nebyla žádná stvůra a už se prostě nedala získat další úroveň, tak jsem šel do hornického údolí vymlátit skřety.

Je to docela sranda, vzít si svitek ohnivého deště, lektvar rychlosti a jedím kouzlem vyčistit polovinu skřetů u hradu :D, doporučuji vyzkoušet.

Jinak tam ale nemá moc význam chodit dřív, než ve druhé kapitole.
spermak25
Uživatel

Příspěvekod Mystrmario » ned 20. pro 2009 11:39:12 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Docela jse to hodí aby jste získaly poklady v kolonii např..Proměna v dračího chnápavce
Mystrmario
Uživatel

Příspěvekod Cygnus » pon 05. zář 2011 3:17:39 » Re: Do Kolonie v 1. kapitole.
Jediný komu se vyplatí jí v první kapitole do kolonie je domobránce, ten jediný si tam může koupit zbroj těžké domobrany.
Cygnus
Nováček

Další