Menu

Miznu goldy

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod krisken » stř 13. pro 2017 12:39:28 » Miznu goldy
zdravym vas pani ide ma slak trafit s toho ako som mal nasetrene v prvej kapitole 7000 goldov za maga a len tak sa pozriem do inventara a nic ziadny gold ... tak som sa nasral a nacheatoval som si ich spet s tym ze my to strhlo este aj LP , nervy ...ptm vybijem dexterov tabor s gregom a zrazu zas nic .. stalo sa vam to uz niekomu alebo iba mne ?? ak ano co mam spravit ? inak ked som hral hru predtym za drakobijca tak sa my to nestalo ani raz .. mimochodom nikdo ma neporazil ani neobral ani nic podobne , akurat ma napadlo ze ked ma pustal strazca za dexterom ze povedal ze zbrane mam nehat tam ci to nebolo to ale predtym nikdo neviem fakt .. aj ked pochybujem lebo minulu hru nic take nebolo , dakujem za pomoc
krisken
Nováček

Příspěvekod Emperor » stř 13. pro 2017 12:51:04 » Re: Miznu goldy
Jo stalo se mi to taky, bug, kterému nejde předejít jinak, než častým ukládáním ... případně jsem si větší část peněz dal do nějaký volný truhly ...

pokud si chtěl načítovat zlatý - ano, sebere ti to LP (nebo Exp, teď nevím), dá se to vyřešit tím, že si místo peněz čítneš nějakou lepší zbroj/zbraň/černou perlu atd. a prodáš ...

jinak pozor na to používání vulgarismů ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Gasin » čtv 14. pro 2017 14:58:17 » Re: Miznu goldy
Ono se občas stane, že když npc obírá nějakou porazenou postavu a ty jí oberes taky, tak ti ta npc postava vezme i tvé peníze.
Gasin
Uživatel