Menu

[Tipy a Triky] Jak na draky?

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Kroduk » ned 03. pro 2017 13:52:11 » [Tipy a Triky] Jak na draky?
1) Vyvolání hodně kostlivců, démona
-kostlivci zabaví draka a vy do něj můžete sekat jakmile se otočí odběhněte. Poté se zase targetne na kostlivce a můžete zase sekat, dokud neumře :D
2) Svitek Strach
-Asi nejlepší možnost. Použijte svitek na draka, ten před vámi začne pomalu utíkat. Takže do něj jen sekejte nic vám neudělá :D
3) Zmenšení nestvůry/Ohnivý déšť
-Zmenšete draka a pak jen sekněte.
-Ohnivý déšť je hodně silný kouzlo a proti drakům hodně silný (nemrtvý drak/2-3 rany ohnivym destem)
4) Biff
-Pokud jste slabší a na draka si sami netroufáte, můžete si vzít sebou na pomoc Biffa (stojí u průsmyku od 4.kapitoly) za 100 zlatých si ho můžete najmout do svých služeb.
5) kuše/luk
-Pokud máte nějakou opravdu silnou kuši/luk a máte v tom aspoň hodnost bojovník tak si prostě stoupněte dál od draka (kamenný,bažinný ostatní potom flušou ohen :D) a střílejte co to jde :D Drak po chvilce umře :D

A CO VY MATE NEJAKY TIPY JAK NA DRAKY? :D
Gothic 1- Dohráno
Gothic 1-Temná Tajemství-Dohráno
Gothic 2- Dohráno
Gothic 2 - Noc Havrana- Dohráno
Gothic 2- Návraty - Dohráno
Gothic 2 Návraty 2.0- Jdu na to :D
Gothic 3 Velaya- Dohráno
Gothic 3- Dohráno
Gothic 3 FG- Dohráno
Gothic 4- Arcania - Dohráno
Risen - Dohráno

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kroduk
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 03. pro 2017 20:06:49 » Re: [Tipy a Triky] Jak na draky?
Já myslím, že všechny věci, cos tu zmínil, tu na fóru už jsou na několika místech zmíněné a známé, a díky tomu draci nepředstavují (bohužel) žádnou výzvu (někdy mě fakt štve, že tu hru a postupy v ní znám tak dobře, že si průchod musím různými způsoby ztěžovat :D ) ...

největší zlo ve hře jsou snadno dostupné svitky, díky kterým se člověk pohodlně přes draky a vlastně celou hru dostane, aniž by se cokoli učil ...

mimochodem, špatná sekce, přesunuto ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Kroduk » úte 05. pro 2017 17:14:18 » Re: [Tipy a Triky] Jak na draky?
Ajo, Díky, Nevšiml jsem si téhle sekce :D
A máš pravdu, ono, když expíš na začátku, třeba jen obratnost, tak můžeš mít v 1 kapitole mistrovský meč poražením Casiii a to už je pak docela dost jednoduchý :D Já mis. mečem zabil ravena na 3 rány :D a vždycky, když jsem to hrál tak pro mě byla výzva Ravena vůbec porazit, používal jsem různý svitky, třeba svitek ledový blok, zatím co byl zmražený jsem do něj hitoval ubral mu tak čtvrtinu a takhle furt :D teď jak to hraju už tak po 50 tak se mi to zdá extrémně jednoduchý :D
Gothic 1- Dohráno
Gothic 1-Temná Tajemství-Dohráno
Gothic 2- Dohráno
Gothic 2 - Noc Havrana- Dohráno
Gothic 2- Návraty - Dohráno
Gothic 2 Návraty 2.0- Jdu na to :D
Gothic 3 Velaya- Dohráno
Gothic 3- Dohráno
Gothic 3 FG- Dohráno
Gothic 4- Arcania - Dohráno
Risen - Dohráno

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D