Menu

Duplikování statů a skillů

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Crimsn » ned 01. kvě 2016 16:09:51 » Duplikování statů a skillů
Tento bug funguje i v G1, ale daleko daleko hůř...
Potřebujete k tomu: Elixír jakéhokoliv statu např.síly(nebo jídlo co přidává staty např. Dračí kořen) a potvoru která vám moc neuškodí a stále do vás útočí bez přestávky(kostlivec,důlní červ, číhavec, jde to s každou potvorou nebo NPC, ale tihle tři jsou na to nejlepší.
Předpokládejme, že stojíte před kostlivcem. Jakmile do vás bude útočit tak si otevřete inventář a začněte pít elixír, nezmizí vám, ale stat vám přibyde, pokud začnete mít málo HP tak začněte pít nějaký lektvar života (samozřejmě taky nezmizí) a doplňte si je. Takhle můžete vygenerovat spoustu statů, (např. já jsem si udělal skrz elixír života 4000 HP a elixírem síly 3850 síly :D) .
Pokud chcete si udělat nějakou dovednost s lukem, kuší, obouručákem nebo jednoručákem tak se vám to povede jen v G2A za určitých okolností a s určitým NPC.
Potřebujete: Umět číst tabulky a NPC a) Pirát Owen 2. kapitola(možná funguje v každé kapitole, nezkoušel jsem jestli se zlepšuje) b) Alrik v 3. kapitole (Alrik se totiž každou kapitolu zlepšuje a jde to jen ve 3.) krom toho budete muset něco vydržet takže si předtím doporučuju naduplikovat HP...
Napadněte jednoho z těch dvou, postup je stejný jako s elixíry vytáhněte si tabulku a přečtěte ji :D
To je všechno :) Njoy! :D
Crimsn
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 01. kvě 2016 18:02:41 » Re: Duplikování statů a skillů
jo, stará a známá věc, taky jsme za mlada takhle blbnuli, teď už, zmoudřevši, víme, že to jen kazí požitek z poctivé hry :) ... ono je pak vlastně jedno, jestli si ty staty nahoníš tímto způsobem nebo jednodušeji a rychleji pomocí edit abilities ...

jinak u těch tabulek nepotřebuješ NPC, se zvířátky to jde taky ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Crimsn » ned 01. kvě 2016 22:00:08 » Re: Duplikování statů a skillů
jo, máš ve všem pravdu :) uvědomuju si, že ten příspěvek je vlastně zbytečný, ale prosím tě ušetři mě aspoň těch pasivně agresivních výlevů :)
Crimsn
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 01. kvě 2016 22:26:22 » Re: Duplikování statů a skillů
nic si z toho nedělej, myslels to dobře, já tu taky párkrát objevil Ameriku :D ... a nijak to neodsuzuju, sám jsem poprvé hru bez čítu nedohrál a všerůzně si vylepšoval postavu (to byly časy ...)

mě se třeba občas stane, že vypiju nějaký ten perma lektvar a on mi zůstane v inventáři (ani do mě nemuselo šťouchat žádný zvíře) a jak jsem poctivej, tak jsem si tu pozici raději nahrál znovu, třebaže to nebyl můj záměr, ale bug hry, prostě po tolika dohráních by mě to už ani jinak nebavilo ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Crimsn » pon 02. kvě 2016 13:48:05 » Re: Duplikování statů a skillů
jó je to pravda, po téhle kratší debatě jsem se rozhod si ty staty nacheatovat zpátky :D
Crimsn
Nováček

Příspěvekod Milhaus » pon 02. kvě 2016 14:05:22 » Re: Duplikování statů a skillů
A teď hru na jeden život, bez využívání bugů/cheatů, bez brnění a bez svitků a magie :).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » pon 02. kvě 2016 16:44:47 » Re: Duplikování statů a skillů
naked hardcore fist only challenge ...
Obrázek
Emperor
Moderátor