Menu

BUG - "Odcizení" všech peněz

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod pecha nuda » sob 16. led 2016 11:31:25 » BUG - "Odcizení" všech peněz
Zdravím,

při hraní G2A jsem narazil na nepěkný bug, který jsem tu zatím na fóru nikde neviděl. Našel jsem jen zmínku někde na fórech na steamu. Měl jsem u sebe asi 3200 zlatých, když jsem se vydal s tím jedním pirátem na quest vyčištění věže před pirátským táborem od banditů. Po dokončení questu jsem hrál asi ještě 15 minut a pak jsem si všimnul, že mám u sebe 0 goldů. Přes marvin jsem pak zjistil, že všechny moje peníze má u sebe právě ten pirát, ale jsem si na 100% jistý, že mě na zem nesrazil a neokradl mě. Jediné co mě napadá jako vysvětlení je, že ten bug nastal ve chvíli kdy ja jsem ihned po boji začal prohledávat těla banditů, aby jim peníze nevzal on a v tu chvíli na mě promluvil. Je to hlavně zvláštní, protože při každém questu kdy je někdo se mnou a obírá mrtvoly se snažím zběsile mačkat ctrl abych je okradl dřív než on a zatím se mi to nikdy nestalo, možná v tom mají prsty ten system pack a další opravy, které jsem musel nainstalovat abych si vůbec na win 10 zahrál. Možná se samozřejmě mýlím a problém byl někde jinde. Nesetkal se s tím někdo?

Dávám to sem jen jako varování, aby jste si na to dali pozor a kontrolovali si peníze, protože já si toho právě všiml, až když jsem už měl uloženou pozici přemazanou nějakou novou, takže jsem pak nahrával nějakou starší.

(kdyby někdo nevěděl tak řešení přes MARVIN mod - zaměřte se na postavu, stiskněte O, vyhoďte peníze z inventáře stisknutím Alt a přes O se znovu přeměnte do vlastní psotavy a peníze seberte)
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » sob 16. led 2016 12:46:55 » Re: BUG - "Odcizení" všech peněz
Taky se mi stalo. Byl jsem zabít Dextera, a chvilku potom jsem zjistil, že je má Greg... A co já vím, mě taky nezmlátil.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Greg » sob 16. led 2016 14:36:36 » Re: BUG - "Odcizení" všech peněz
Když jsem asi před půl rokem hrál L'HIVER edici, tak jsem taky jednou ve městě zjistil, že nemám skoro nic. Respektive měl jsem jen pár drobáků, co jsem získal chviličku předtím za kapsářství. Nenapadlo mě teda, že by to mohlo být tímto, ale když teď nad tím tak přemýšlím, je to docela možný.

Dost mě to tehdy vytočilo, protože jsem nechtěl za celou hru použít žádný cheaty a ty těžce vydělaný peníze mi pak dost chyběly. Hlavně v L'HIVER edici, kde třeba jeden šíp stojí 10 zlatých a celkově je tam všechno mnohem dražší :???: .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod pecha nuda » sob 16. led 2016 15:13:38 » Re: BUG - "Odcizení" všech peněz
Jo v souvislosti s Gregem to myslím někdo psal právě na steam foru.

Já právě taky nepoužil marvin, abych je získal zpět jen jsem chtěl zjistit kde ty peníze jsou, protože jsem předtím samozřejmě proběhal vše kde jsem naposledy byl, kdybych nějakým nedopatřením zmáčknul alt :D naštěstí jsem měl asi hodinu starý záložní save a věřím, že v těžších verzích a módech to určitě naštve víc :D
pecha nuda
Uživatel