Menu

Ako na Draka , alebo ako neskapať po 5 minútach

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Doctor » ned 18. kvě 2014 8:27:33 » Ako na Draka , alebo ako neskapať po 5 minútach
Poraziť draka nieje jednoduché, teda pokiaľ neviete ako na to . Tu je pár tipov ako poraziť draka .

1. Výbava :
Na akéhokoľvek draka treba aspoň stredne dobrú výbavu , meč s útokom aspoň 50.
Obrana nieje zas tak dôležitá, to sa dozviete nižšie. Potrebné zvitky alebo runy : Silné liečenie (Nájdete ho u orkského poručíka v hlavnom stane , ak dostanete úlohu zabíjať orkské skupinky nájdete unho aj mapku útoku), ak nemáte túto možnosť zoberte si zvitky liečenia alebo runu od Paladinov. Ak nemáte dostupnú slušnú zbraň, tak si opatrite aspoň útočné zvitky alebo runy.

2.Boj s mečom

Veľmi jednoduché , keď dohovoríte z drakom hneď sa k nemu rozbehnite a začnite sekať. Zrejme sa pokúsi uletieť , hneď bežte za ním a opäť sekajte , on zase vzlietne o kus ďalej , ak toto dodržíte tak sa zrejme ani nedostane k útoku. A ak áno tak nemajte strach a skúšajte to ďalej . Po chvíli drak padne ako naliaty.

3. Boj s mágiou :

Keď sa postavíte k drakovi ani nie moc blízko ani nie moc ďaleko drak sa bude snažiť vás trafiť plameňom , ktorý by vás odhodil. Ale ak budete v "mrtvom bode" nemá šancu vás trafiť . Potom už je vaša úloha jednoduchá , nájdite spell , ktorý mu bude uberať najviac. Ak nieste dosť silný tak to bude troška na dlhšie.

3. Ako doplniť život

Ak budete mať málo života , tak nieje problém rýchlo sa rozbehnite od draka (Kľučkujte , pretože bude na vás chrliť firebaaly)
Buď sa postavte za nejakú prekážku kúsok od neho , alebo sa dostatočne vzdiaľte . Drak za vami nepôjde , tak máte na doplnenie koľko času chcete.

Tipy na drakov:
Bažiný drak: Veľmi jednoduché , usekáte ako nič .
Ohnivý drak : Velmi jednoduché , ale ak si chcete doplniť život musíte zbehnúť do uličky z kade ste prišli.
Kamenný drak : Troška zložitejšie , ale dá sa to usekať , ak sa potrebujete doplniť tak zalezte za kamenné piliere , ktoré sú okolo draka .
Ľadový drak: Najsilnejší drak z Horníckeho údolia , ale ak ste dostatočne silný tak to aj usekáte, ak nie skúste s runami, a ak ani to nezaberie najmite si Biffa. Ten vám pomôže.

Nemrtvý drak:
Najľahší na zabitie !
Keď pôjdete cestou k drakovi narazíte na nemŕtveho strážcu Anscha(nepamätám si presné meno :D ) oproti nemu je miestnost kde nájdete runu Zničenie zla tú bezpodmienečne zoberte!
Keď budete u draka , tak si všimnite kamenné piliere navôkol . Schovajte sa za ne ale pozor! Je tam klietka z kade vylezie nemŕtvy ork . Keď ste za pilierom tak si navolte runu Zničenie zla . Vylezte tak aby ste mali na dostrel draka, vystrelte 2x , opäť sa schovajte , doplnte manu a opakujte . POZOR! - nemŕtvy ork nevylezie vždy , ale nenechajte sa trafiť drakom aby vás potom nedorazil nemŕtvy ork.
Doctor
Uživatel

dobrý, ale dá se to i jednodušeji.

Ledový drak - svitek zmenšení a ohnivá koule
Ohnivý drak - svitek vyvolání démona
Kamenný drak - svitek ledové vlny a svitek vyvolání golema
Bažinný drak - svitek ohnivého deště, popř. pomůžou ti dva drakobijci

Nemrtvý drak - svitek ledové vlny, ohnivého deště a vyvolání démona stačí

zmíněných svitků je ve hře dost, dají se nalézt i koupit

Bohužel v tomto ohledu nejsou draci žádnou výzvou, na to, že patří k hlavním bossům hry ...

Toto jsou tipy pro nebojové postavy. Poctiví bojovníci si ho mohou samozřejmě upižlat mečem, ale i tady bych použil minimálně ledovou vlnu, ať mě neodhazuje nebo neutíká ... lukostřelci to mají vůbec nesnadnější

edit: ta runa Zničení zla je tam myslím jen tehdy, když hraješ za paladina ...
Emperor
Templář

Teraz prechádzam za Ohnivého mága . Tak uvidíme o tej rune . Predbežne doplním.
Doctor
Uživatel

no, já když to hrál na co nejmenší level a snažil se vyhnout jakémukoliv boji navíc (tedy jsem ani nezabíjel okolní ještěřany a ani neplnil úkoly), tak asi cca na 4-6 levelu jsem je zabil takto:

Močálový - přeměna na dračího chňapavce
Kamenný a ohnivý - vyvolání démona
ledový - zmenšení nestvůry a luk (ten byl nejtěžší, kvůli těm ještěřanům okolo, nesměli mě vidět, ani se naplést do boje)

Ohnivého v IS jsem tuším asi vynechal a vyhl se mu, nebo jsem jej zabil pomocí démona. A k nemrtvému jsem se už nedostal. Ale měl jsem na něj připraveno hodně svitků vyvolání démonů a tak nějak to vypočítaný, že by to mělo vyjít, aby padl. Ale skončil jsem u místnosti s vypínači před ním a už jsem se k tomu pak nevrátil :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Já každého draka sejmul mečem ale fakt je že se mnou běhal Biff.
Nemrtvého Draka Jsem ale sejmul tak že :
1.Vybral jsem tak max. 7 nejůčinějších kouzel.
2.Pak jsem to uložil a postupně na něj nabíhal s těmi kouzli.
3.To znamenalo že mi zbyli asi 3.
4.Uznávám že ledová vlna je dost super ale pak funguje ještě vlna smrti.
5.Vivolávací kouzla jsou taky super golem docela jde ale démon je stejně nejlepší.
Tohle je podle mě dobrý postup i pro bojovníjky.
Já to jako bojovník tak udělat musel protože Beliarův Dráp na něj nefungoval takže jsem mohl moužít jen takovou blbost s účiností 105.
Dragnhunter
Uživatel