Menu

Cavalorn 3.kapitola

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod AniMage » úte 04. pro 2012 13:02:09 » Cavalorn 3.kapitola
Ahoj..stává se mi to, že když je Cavalorn u kruhu (nahej nebo oblečenej) mu potom řeknu, že jsem dostal ten ornament..a on řekne, že bude čekat u Vatrase...Stalo se mi jednou, že tam čekal..ale jinak se normálně postaví..a stojí, a když jsem k němu přišel ve 3. kapitole, tak tam furt stál, nahej, obklopen VINEM a PÁTRAČI, řeknu mu, že mám jeho váček..bla bla bla..(ti pátrači jsou tam MIN. 4) a pak si chci promluvit s VINEM..a on řekne, že s ním mluvit nemám..a pak PÁTRAČI zaútočí nejdřív na Cavalorna, potom na mě..
Můžete mi prosím poradit? Jsem tu nový..a ještě jsem nestihl prohledat celé forum..
AniMage
Nováček

Příspěvekod Emperor » pon 25. úno 2013 16:36:10 » Re: Cavalorn 3.kapitola
Možná, že tu už zbytečně třepím pysk, ale přesto: Cavalorn je nesmrtelnej, ne? Takže pokud pořešíte společně pátrače, měl by odejít do města. Někdy u zaseklejch postav pomůže čít, vtělíš se do něho óčkem, dáš krátce F8, aby si jakoby poskočil, vtěliš se zpátky do Hera a postava by jít kam patří. Jako vedlejší bonus pak ale umíš všechny dovednosti (kování, výrobu lektvarů, kuchání zvěře ...)
Zajímalo by mě, jak´s to nakonec vyřešil ty
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Nereos » pon 01. dub 2013 11:17:39 » Re: Cavalorn 3.kapitola
To je bug,opravíš ho tak,že si předěláš hru na 2.6,stáhneš a nainstajuleš MDk soubory a pak české MDK soubory a parsneš skripty. :D
Jsem Rytíř Smrti.
Nereos
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 01. dub 2013 15:33:15 » Re: Cavalorn 3.kapitola
Tak to bych už fakt radši použil cheat :D
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » úte 06. led 2015 17:07:30 » Re: Cavalorn 3.kapitola
Cavalorn nesmrtelný není. Není divu že ti ho zabily. Jediné co jsem ho viděl je, ho málem zabila stínová šelma. Zvlášť když jsem hrál za žoldáky a za domobranu. Když jsem hrál za klášter tak jsem ani nevěděl, že ve hře něco takového je a taky není divu když jsem hrál za mága hned první hru. Pokud jse o to tak f8 přes marvina je asi nejlepší volba.
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel