Menu

Bug/Fígl s klobásou

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod TheSaint » pát 17. úno 2012 7:55:20 » Bug/Fígl s klobásou
Ahoj dnes ráno jsem zapl gothic a mám za úkol roznést klobásy novícům v klášteře. Myslím že dobře víte že 2 novicové chtějí přídavek a já na ně našel dobrý fígl. Stačí si vybrat komu chcete přidat klobásu (myslím že Babo a Pedro)
Pedro - Ukáže vám místo kde jsou ohnivé kopřivy.
Babo - Dá vám magický svitek (Myslím že Ohnivého šípu).

Myslím že relativně je výhodnější Babo proto až roznesete všechny klobásky tak poslední co vám zbyde dejte tomu komu jste si vybrali (my dáme Babovy) a jak sní poslední klobásu tak bude chtít ještě jenže my už nic nemáme ,ale hra fut dovolí aby jste mu dali klobásu takže nám evidentě dá svitek zadarmo. Vím že to není moc ale do začátku i klacek dobrý. To je všechno , pokud to tu někde je tak tohle prosím smažte. DÍKY ZA PŘEČTENÍ A DOUFÁM ŽE SEM VÁM TROCHU POMOHL.
TheSaint
Nováček

Příspěvekod Emperor » úte 21. úno 2012 16:13:18 » Re: Bug/Fígl s klobásou
Dobrý tip, pokud jsi již všechny koupené a nalezené svitky spotřeboval a chybí ti jeden na výrobu runy. Mě se to jednou stalo, když jsem hrál prvně za mága, respektive za nezávislého a novice, všechny svitky jsem prohýřil a nemohl jsem splnit úkol důležitý pro přijetí mezi mágy . Tehdy to vyřešil cheat.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod TheSaint » úte 21. úno 2012 17:09:22 » Re: Bug/Fígl s klobásou
Emperor píše:Dobrý tip, pokud jsi již všechny koupené a nalezené svitky spotřeboval a chybí ti jeden na výrobu runy. Mě se to jednou stalo, když jsem hrál prvně za mága, respektive za nezávislého a novice, všechny svitky jsem prohýřil a nemohl jsem splnit úkol důležitý pro přijetí mezi mágy . Tehdy to vyřešil cheat.

Však ano hodí se :) není to sice moc ale kdo si neváží vody nemá právo na víno :) .
TheSaint
Nováček

Příspěvekod Kapos » čtv 23. úno 2012 22:42:35 » Re: Bug/Fígl s klobásou
Snad jednou budu znovu hrát, a určitě to vyzkouším.
Nikdy jsem neměl trpělivost u kláštera (Připomíná mi to ten Šaolinskej) :lol:
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel