Menu

Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod El Kamil » sob 19. zář 2009 9:40:37 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Greg píše:Bylo by možné, abych z fóra Gothicz.net viděl jestli někdo něco napsal do Off Topicu nebo Fanartu. Myslím aby ty ikonky zase tak svítili :)

To asi nepůjde, protože to jsou jen odkazy na ty kategorie...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod kloudici » sob 19. zář 2009 10:41:29 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Pokud to už zůstane takhle, tak by se možná měl smazat/upravit tento topic
viewtopic.php?f=267&t=1951
aby se předešlo zbytečným dotazům, "proč jsem jenom uživatel, když..." :lol:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Milhaus » sob 19. zář 2009 11:41:13 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
ty změny budou chvíli matoucí, to je pravda. Celé fórum je navrženo ale tak, aby uživatelé gothicz.net fóra měli vše zvlášť. Tedy gothicz.net fórum bude obsahovat jen věci o gothicu a nic jiného. Přímo do této části bude odkaz i z webu a pokud neužíváte risen.cz, doporučuji si do záložek nastavit oskaz přímo do tohoto místa. Tedy ne na úvodní stránku fóra, ale přímo do této části.

Totéž platí o risen.cz. Pokud hodláte chodit jen do risen.cz, nastavte si záložky do této části.

Pokud to tak učiníte, nebude pro váz žádný rozdíl mezi fóry před tím a nyní. Jediný rozdíl zaznamenají žživatelé, kteří sem chodí jen kvůli off topicu a jiných věcech. Ty jsme poněkud z gothicz.net fóra vytlačili, aby bylo fórum čisté, bez hádek, keců, nesmyslných postů. Zkušení uživatelé si off topic najdou a budou jej používat. Nezkušení, nebo nvý uživatelé jej nebudou muset sledovat.

Pokud sem chodíte už jen kvůli off topicu, nebo skupinám, nastavte si záložky přímo do této sekce. Tím vás nebudou "rušit" sekce o hrách, o kterých toto fórum je a můžete se dál vesele dohadovat o blbinách. Svým způsobem můžete být rádi, že off topic zůstal, neb u kamila a i u mě již pomalu docházelo k určitému z hnusení gothicz.net fórem a jeho návštěvnost z naší strany klesala. A to právě kvůli onomu bordelu.

Přesunutí skupin můžeme případně zvážit, ale ě osobně připadá, že off topic je přesně ono místo, kam patří, jelikož ačkoliv se v nich občas nějakej fan art urodí, pořád je to spíše off topic. Ale uvidíme. Do fan artu bych je ale dával nerad.

Celkově je to nyní ve fázi testovací. Jeětě se poladí skiny a některé odkazy a linky.

Co se týče risen fóra, možná se pokusím, bude-li čas přesunout alespoň některé taměnšjí témata a posty sem, a pak to tam zavřu postupně. Ještě uvidím, protože tento přesun bude dost pracný.

Vzhledem k tomu, že arcania výjde až za půl roku, tak je risen jediná hra, o které se tady dá bavit opravdu vážně. Takže nevím, v čím máte problém. Prostě se těch bude bavit hlavně o risen a až risen témata uvadnou, přesuneme se na arcanii, která bude aktivní. Pak aktivita klesne všude, jako vždy, dokud nevyjdou další díly. Určitě je z mého pohledu lepší udržet komunitu okolo webu na jednom fóru, než jí rozdělit na dvě a mít tak dvě pasivní fóra bez lidí.

Vy na tom získáte výhodu v účtu, v tom, že máte jen jeden a tedy v tom nemáte takový bordel.

Dle mého názoru je to tedy celkově dobrý systém, nicméně praxe ukáže a samozřejmě není nic jisté, že to bude dobré. Težko říct, je pravda, že momentální orientace může dělat těm mírně pomalejším problémy, ovšem je to o zvyku.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pivl » sob 19. zář 2009 11:50:23 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
El Kamil píše:Vzhledem k tomu, že fanart pro Risen není žádný, je to celkem jedno :) Pokud se žadne fanart pro Risen rozvíjet, můžeme se o tom bavit. Chápu, že si rozčarovaný, ale jestli kvůli google reklamám, které tobě neuškodí a mě pomůžou, chceš skončit s fórem, tak to o něčem svědčí... :) Že jsou skupiny v ot a ne ve fanartu? Tys už někdy navrhnul superdokolaný systém, který po uvedení do praxe neměl žádné chyby? Už se to někomu někdy povedlo? NE!

Tak se laskavě uklidni, první dny jsou přesně o tom, aby se to všechno usadilo a upravilo.

Vracet se nic nebude. Při každé změně spousta lidí držkuje, ale po pár dnech, jak si na to zvyknete, tak si většina uvědomí, že to až tak hrozné není. Podobný vývoj bude zcela jistě i tady.

Odejít nechci... Mám to tu rád, stejně jako členy tohoto fóra, ale štve mě (nic proti) jak můžeš míchat dvě hry dohromady a nechápu co dělá hra Risen na fóru, které patří webu Gothicz.net... Risen a Gothic... Gothic super hra, kterou hraju rád a proto jsem se m chodil... risen? Záminka odcházet.
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Milhaus » sob 19. zář 2009 11:54:39 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Pivl píše:ale štve mě (nic proti) jak můžeš míchat dvě hry dohromady a nechápu co dělá hra Risen na fóru, které patří webu Gothicz.net... Risen a Gothic... Gothic super hra, kterou hraju rád a proto jsem se m chodil... risen? Záminka odcházet.

Tady je gothicz.net fórum. Chodíš-li sem tedy kvůli němu a jestli tě štve, že se to míchá s jinými věcmi, používej jen tento link a o nic jiného se nezajímaj. Do risen části vůbec nemusíš chodit a risen vůbec nepostřehneš. Odakzy na risen fórum byli zde na fóru i před tím a oměli dohromady přes 10000 kliknutí + 4000 na web risen.cz. Z toho mi logicky vyplývá, že uživatelé přechází z jednoho fóra na druhé.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pivl » sob 19. zář 2009 12:57:04 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
PĚKNĚ JSTE TO ZKAZILI! PRVOTŘÍDNÍ PRÁCE! :cry:

Edit: Tím zkažením jsem myslel přejetí celého fóra do Risen, ještě že se to vrátilo... A děkuji El Kamilovi za krásnou lichotku.
Naposledy upravil Pivl dne sob 19. zář 2009 13:12:00, celkově upraveno 1
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod El Kamil » sob 19. zář 2009 12:58:29 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Pivle, Pivle, ty jsi ale blbec... :roll:
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Balalajka » sob 19. zář 2009 13:11:15 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Tak mě se na druhou stranu změny líbí a to hodně. Mam fungující učet na risen foru, zrušili se posty jako Domobránce a podobně. takže většina posthunterů odpadne. A navíc i když je to sloučené je to přehledně oddělené, takže se mi ještě nestalo, abych se někde ztratil. Výborná práce celého vedení ! Gratuluji !
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 19. zář 2009 13:13:54 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Pivl píše:Edit: Tím zkažením jsem myslel přejetí celého fóra do Risen, ještě že se to vrátilo... A děkuji El Kamilovi za krásnou lichotku.

Já jsem to moc dobře pochopil. Polichotil jsem ti, protože jen blbec by si mohl myslet, že jsme to udělali schválně...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Pivl » sob 19. zář 2009 13:23:27 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
El Kamil píše:
Pivl píše:Edit: Tím zkažením jsem myslel přejetí celého fóra do Risen, ještě že se to vrátilo... A děkuji El Kamilovi za krásnou lichotku.

Já jsem to moc dobře pochopil. Polichotil jsem ti, protože jen blbec by si mohl myslet, že jsme to udělali schválně...

Může dát někdo ban zakladateli fóra? Ne? škoda, protože ty tu docela dobře porušuješ pravidla, ale víš co je mi to jedno. tohle fórum je tvoje, tak si s nim dělej coc chceš. Existujou důležitější věci než je tohle fórum a ty můžeš bejt rá, že ti sem chodí tak super lidi. S touhle konzervací končím, nemá cenu tu truchlit nad pár rozcestníkama. Sice je to ut hrozně nepřehledný, ale jestli se to časem změní budu rád, ale nejlépe by bylo kdyby jsi to vrátil do starých kolejí. Ikdyž jedno se ti asi povedlo... Desing ikonek je hezkej.
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod El Kamil » sob 19. zář 2009 13:26:32 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Milý Pivle, nehledě na pravidla, to sis opravdu myslel, že jsme to udělali schválně?
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Milhaus » sob 19. zář 2009 13:29:34 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
myslím, že nejlépe by bylo se celkově uklidnit a pro zatím zastavit možnost přístupu na fórum. I když to bych sem vlastně nemohl. Ne blbost, prostě sem přestaňte na chvíli teď chodit, no, dokud se to nevyřeší.

Určitě z toho máme menší radost, než vy.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pivl » sob 19. zář 2009 13:31:08 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
El Kamil píše:Milý Pivle, nehledě na pravidla, to sis opravdu myslel, že jsme to udělali schválně?

Ano... Protože to tak i navazovalo. První jsi začal s těmi ikonkami, které jsou z Risen, to mě ještě nepřesvědčilo, ale pak se najednou sešuplo všechno a já si myslel, že ty ikony byli jen začátek a tím celým Desingem jsi to zakončil... Tak promiň za předčasné uvažování.

Milhaus píše:Tady je gothicz.net fórum. Chodíš-li sem tedy kvůli němu a jestli tě štve, že se to míchá s jinými věcmi, používej jen tento link a o nic jiného se nezajímaj...

co Fanart? Kam chodím často.
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Balalajka » sob 19. zář 2009 13:32:14 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Cože ? Neee jen to ne. Nezastavujte přístup na forum.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 19. zář 2009 13:33:11 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Pivl píše: co Fanart? Kam chodím často.

na fanart tam máš přece odkaz. Díky tomu je pak fanart samotný o něco lepší a přehlednější a umožňuje nám jej rozšířit o více sekcí a věcí. Odkaz na něj bude i na vrchní liště u loga, i na samotných fórech. Myslím, že v tom přece není problém.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší