Menu

Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod El Kamil » pát 18. zář 2009 9:52:24 » Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
S Milhausem jsme se rozhodli ke sloučení Risen fóra s Gothicz fórem. Jedná se o podobné hry, obě fanstránky děláme my, lidi z gothicz vesměs chodí na risen.cz atp. Přinese to mnoho usnadnění z hlediska administrace a i pro vás, uživatele, bude to bude pohodlnější vše pod jednou střechou.

Sloučení znamená změny ve struktuře tohoto fóra. Titulní strana bude obsahovat pouze odkazy na jednotlivá fóra - Risen, Gothic, dále přibudou kategorie Offtopic a Fanart, které budou nyní odděleny od "herních" fór. Při kliknutí na jednotlivá fóra se dostanete do příslušných fór. Design pro Gothic sekci a pro Risen sekci bude samozřejmě odlišný a bude odpovídat současným designům. Pro OT, Fanart bude nejspíše udělán speciální design...

Základní úpravy, potřebné ke sloučení, budou provedeny dnes v noci, nové Risen fórum bude nejspíše ještě nějakou dobu uzavřené, dokud se nevyřeší některé věci, uvidíme. Případně bude celý nový systém testován a kdyby se neosvědčil, vrátíme obě fóra do původní podoby.

Doufám, že se vám nový systém bude líbit a budete s chutí diskutovat o Gothicu a o Risen v rámci jednoho fóra.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Riki » pát 18. zář 2009 11:57:15 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Mám dotaz, jestli se budeme muset nově registrovat nebo tam zůstaneme už registrovaní.
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Milhaus » pát 18. zář 2009 12:02:32 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
stávající fórum gothicz.net zůstane, tedy veškeré registrace i příspěvky na něm zůstanou tak, jak jsou.

Registrace na risen fórum ztratí smysl, uživatelské účty na něm jako takové zaniknou (tj uživatelé přijdou o možnost chodit například do tamnější pošty PM). Řeší se, jestli bude, nebo nebude možné přemístit tamnější posty na toto fóru, to prozatím není jisté.

Celkový vzhled při návštěvě jednoho, či druhého fóra se příliš nezmění. Tj, budete-li se pohybovat na Risen fóru, bude to vypadat stejně, jako nyní. Budete-li se pohybovat na gothicz.net fóru, bude to opět podobné, pouze tam budou rozdíly se sekcemi off topic, který bude jinde.

Veškerá opravnění uživatelů, veškerá jejich nastavení i použivané nicky a účty budou ale prostě převzaty z gothicz.net fóra.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Riki » pát 18. zář 2009 12:07:08 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Díky za odpověď :wink:
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Greg » pát 18. zář 2009 16:30:16 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
El Kamil píše:dnes v noci
nebudu spát...

Abych napsal něco objektivního. Určitě skvělý nápad. Sice mě ještě moc nedošlo jaké to bude mít výhody ale i tak to bude určitě krok k lepšímu :wink:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Balalajka » sob 19. zář 2009 6:48:33 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Chtěl jsem se zeptat, smázly se posty jako Mág vody , Domobránce, Žoldák a tak v profilu uživatele ?
A místo toho bude jen Nováček a Uživatel ?
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 19. zář 2009 7:08:22 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
jo, o tom tu už někde byla řeč.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Balalajka » sob 19. zář 2009 7:19:30 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Aha. Děkuji za odpoveď.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Riki » sob 19. zář 2009 8:04:41 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Jen podotknu, neměly by skupiny vytvářející fanart (rudobaroni, žoldíci atd.) být ve fanartové sekci? Do OFF topic se to nehodí. :!:
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Pivl » sob 19. zář 2009 8:32:10 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Abych se k tomu vyjádřil... Je to upřímě hrozné! Sice říkáte že se na tom pracuje, ale i tam je vtom hrozný chaos - Fanart pro obě hry i fóra, nemyslíte, že to blbost? No a co, že jsou hry Risen a Gothic společné. Gothic je Gothic a Risen je Risen a tahle změna fóra je opravdu zdrcující. Jen skupiny jsem hledal asi 5 minut, protože nesmyslně leží v sekci off topic a ta úvodní strana je hrozně zmatená. Nejvíc mě dostaly ty reklamy? To už se google dostal i sem? Jestli ano tak s tímhle fórem nechci mít nic společnýho. :cry:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Dreamer » sob 19. zář 2009 8:34:44 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Pivl píše:Abych se k tomu vyjádřil... Je to upřímě hrozné! Sice říkáte že se na tom pracuje, ale i tam je vtom hrozný chaos - Fanart pro obě hry i fóra, nemyslíte, že to blbost? No a co, že jsou hry Risen a Gothic společné. Gothic je Gothic a Risen je Risen a tahle změna fóra je opravdu zdrcující. Jen skupiny jsem hledal asi 5 minut, protože nesmyslně leží v sekci off topic a ta úvodní strana je hrozně zmatená. Nejvíc mě dostaly ty reklamy? To už se google dostal i sem? Jestli ano tak s tímhle fórem nechci mít nic společnýho. :cry:

Souhlasim... nechcete to vrátit tak, jak to bylo před tím?
Dreamer
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 19. zář 2009 8:49:07 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Vzhledem k tomu, že fanart pro Risen není žádný, je to celkem jedno :) Pokud se žadne fanart pro Risen rozvíjet, můžeme se o tom bavit. Chápu, že si rozčarovaný, ale jestli kvůli google reklamám, které tobě neuškodí a mě pomůžou, chceš skončit s fórem, tak to o něčem svědčí... :) Že jsou skupiny v ot a ne ve fanartu? Tys už někdy navrhnul superdokolaný systém, který po uvedení do praxe neměl žádné chyby? Už se to někomu někdy povedlo? NE!

Tak se laskavě uklidni, první dny jsou přesně o tom, aby se to všechno usadilo a upravilo.

Vracet se nic nebude. Při každé změně spousta lidí držkuje, ale po pár dnech, jak si na to zvyknete, tak si většina uvědomí, že to až tak hrozné není. Podobný vývoj bude zcela jistě i tady.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Kristi » sob 19. zář 2009 9:03:29 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Moje dojmy:
Páčilo sa mi to viac predtým, ale nejak si zvyknem. Vadia mi skupiny v Off-Topicu a to, že som v tom tápala. (a vlastne trošičku aj teraz, ale už len vážne málo) Ale snáď si nejak fakt zvyknem.

Reklamy mi nejak extra veľmi ani nevadia.

Musím však pochváliť to, že moderátori sú farebne odlíšení. (niežeby som nevedela, kto je kto, ale neviem nič o tom, kto je moderátor Risen časti, tak sa to teraz pekne krásne naučím)

Zatiaľ: 5/10, ale časom sa mi to (snáď) zapáči.
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Příspěvekod Greg » sob 19. zář 2009 9:26:56 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
Bylo by možné, abych z fóra Gothicz.net viděl jestli někdo něco napsal do Off Topicu nebo Fanartu. Myslím aby ty ikonky zase tak svítili :)
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Stone » sob 19. zář 2009 9:37:30 » Re: Sloučení Risen fóra s Gothicz fórem
tak,musím souhlasit že je to ted hodne zmatené...než sem něco našel,vlezl sem 2x do risen fora :D ,potom mi nesedí ty ikony kdy vydíte jestli přibyl nějký nový příspěvěk,..(ty minulé byli lépe vydět :wink: )...dále ten fnart sem (jako možná všeci) hledal jaksi na špatném místě :lol: ...jinak věřím,že to dalo práci a věřím,že si na tohle zviknu jako onehdá,když "startovalo" nové forum :)
Stone
Uživatel

Další