Menu

Gothicz skin - kritika, chyby

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.

Oznámkujte (jako ve škole)

1
59
56%
2
36
34%
3
4
4%
4
0
Žádná hlasování
5
6
6%

Celkem hlasů : 105

Příspěvekod El Kamil » stř 29. srp 2007 10:36:01 » Gothicz skin - kritika, chyby
V tomto tématu můžete ohodnotit mnou vytvořený Gothicz skin (dalo to hooodne prace). Také zde můžete postovat chyby, které v něm najdete (např. nečitelný text atp), fórum je hodně rozlehlé a je možné, že i při důkladné kontrole mi některá stránka utekla...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Milhaus » čtv 30. srp 2007 10:38:03 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
mě štve, že ta část s avatarem a popisem uživatele je v pravo (jako tomu je u nového skinu fóra 3). Lepší je, pokud je vlevo, je to přehlednější. Sice je to asi jen zvyk, ale myslím, že s tím bude mít problémy hodně lidí.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » čtv 30. srp 2007 10:39:36 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
máš pravdu, je to jen o zvyku.. já jsem si už zvyk a naopak si myslím, že je to vynikající řešení.. můžeš se soustředit jen na příspěvěk (jeho obsah) a nemusíš očima přejíždět přes zbytečný avatar atp...

uvidíš, lidi si zvyknout, i když samozřejmě určitá vlna nevole se dá očekávat...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Milhaus » čtv 30. srp 2007 10:53:10 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
v takovém případě to tak nech (nebo popřípadě by se dal udělat úplně stejný skinn, jen s tím že by to bylo vlevo).

Co by to ale ještě chtělo poladit jsou tlačítka a značky. Ta bílá kolečka atd působí hloupě, v tom novém skinu (myslím, že jsou to nejspíš původní).
Naposledy upravil Milhaus dne stř 07. led 2015 14:01:14, celkově upraveno 2
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » čtv 30. srp 2007 10:56:18 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
jasně, ještě to dneska a nejspíš možná ještě zítra budu upravovat... je to ještě dost nedodělané, ale základní věci už jsou v pohodě a dá se to používat .)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod R3l!3f_CZ » čtv 30. srp 2007 13:08:33 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
Milhaus píše:mě štve, že ta část s avatarem a popisem uživatele je v pravo (jako tomu je u nového skinu fóra 3). Lepší je, pokud je vlevo, je to přehlednější. Sice je to asi jen zvyk, ale myslím, že s tím bude mít problémy hodně lidí.

Tak s tímhle bohužel musím plně souhlasit :P To mě bude štvát asi hodně dlouho :lol:
R3l!3f_CZ
Uživatel

Příspěvekod Luke » čtv 30. srp 2007 13:49:39 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
El Kamil píše:máš pravdu, je to jen o zvyku.. já jsem si už zvyk a naopak si myslím, že je to vynikající řešení.. můžeš se soustředit jen na příspěvěk (jeho obsah) a nemusíš očima přejíždět přes zbytečný avatar atp...
uvidíš, lidi si zvyknout, i když samozřejmě určitá vlna nevole se dá očekávat...

Podle mě tato věc absolutně nemůže být předmětem žádné kritiky. Jsem tady doslova jen "pár minut", nemám si v této věci "na co zvykat" a naprosto souhlasím s Kamilem. Důležitý je příspěvek a ne avatar. Proto je naprosto správné, když je text příspěvku ničím nerušený přímo před očima vlevo jako první.
Proto (i pokud by to snad šlo změnit) doporučuju to určitě nechat tak, jak to je. :)
Luke
Mág Merlin

Příspěvekod R3l!3f_CZ » čtv 30. srp 2007 20:15:45 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
Už jsem si zvykl :D Btw ten skin je celkem hezkej, akorát mi vadí, že tak výrazně nezobrazuje témata s novými příspěvky (moje oblíbená funkce starého skinu :D) :|
R3l!3f_CZ
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » čtv 30. srp 2007 20:31:07 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
R3l!3f_CZ píše:Už jsem si zvykl :D Btw ten skin je celkem hezkej, akorát mi vadí, že tak výrazně nezobrazuje témata s novými příspěvky (moje oblíbená funkce starého skinu :D) :|

neboj, ještě jsem se nedostal k výrobě vlastních ikonek.. zatím jsou použity ty z původního skinu
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod El Kamil » čtv 30. srp 2007 21:17:01 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
sakra mně se ten skin tak líbí... musím se pochválit.. když teď styluju uživatelský panel a měním tam barvy pěkně do tmavě hněda.. mmmm prostě paráda :lol: musím se taky pochválit za to logo, hafo se mi líbí ten panďulák tam s tou vlajkou... to vypadá stylově... a v pozadí na pravé straně poničený vengard... ah.. to je doják :lol: :lol:

edit: za odměnu si udělám dvojitou instantní kuřecí polévku s čínskýma nudlema... mňam
Naposledy upravil El Kamil dne čtv 30. srp 2007 21:20:00, celkově upraveno 1
Důvod: mám hlad :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod R3l!3f_CZ » čtv 30. srp 2007 22:58:58 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
Mě úplně dostává ten rudě ozářený znak za ním :D To je SM na entou :lol:
R3l!3f_CZ
Uživatel

Příspěvekod Adieu » sob 01. zář 2007 3:45:48 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
Konečně fórum, které vypadá trochu jinak. Přesunutí avataru apod. napravo považuji za skvělé řešení už jen pro to, že je to něco nového. :D Ten celkový look je vůbec mnohem modernější.

Mám jedinou výtku - horní logo zabírá dobrou třetinu mého maličkého monitoru. Scrolling vážně nenávidím. Ale tuším, že proti ostatním fórům to kdovíjaký (pokud vůbec nějaký) rozdíl není, takže co.
Adieu
Nováček

Příspěvekod Raven » sob 01. zář 2007 6:49:18 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
Ale není to tak špatný. :D Bijou mě jenom do očí ty ikonky "citovat" atd.
Obrázek
Raven
Nováček

Příspěvekod mozkomorrr » sob 01. zář 2007 7:13:09 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
No já ten avatar hledal asi minutu než jsem si všiml že je napravo :D
Jo docela mě ruší že je tak veeeeelikánský to okno pro psaní příspěvků a taky to že nad každým příspěvkem svítí žlutě ten název topicu, to pak hledám kde je vlastně samotný text příspěvku. Ale jinak skin je to moooc pěknej, řekl bych že se i podobá paladinovi kterýho jsem doposud používal.... jo good job ;)
Jo a ještě že zustali smajlíci roll a twisted :roll: :twisted:
Obrázek
mozkomorrr
Uživatel

Příspěvekod Aenyl » sob 01. zář 2007 7:43:14 » Re: Gothicz skin - kritika, chyby
No, budu si muset zvykat. Ale první dojem je překvapení. Už se těším až tady budu jako na starým foru ;)
Aenyl
Uživatel

Další