Menu

Rady a dotazy k fóru

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod Califax » sob 01. zář 2007 20:25:59 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Pokud by měl zájem tak by se na to skvěle hodil Charly.Staré forum moderoval skvěle.A co dřívější modi, ty zůstanou.Já bych staré neaktivní mody jako Thorus, Dearon.Silivren a Naros rozhodně vyházel.Příde mi že tak trochu zapoměli že sou moderátoři.
Califax
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 01. zář 2007 20:27:18 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Califax píše:Pokud by měl zájem tak by se na to skvěle hodil Charly.Staré forum moderoval skvěle.A co dřívější modi, ty zůstanou.Já bych staré neaktivní mody jako Thorus, Dearon.Silivren a Naros rozhodně vyházel.Příde mi že tak trochu zapoměli že sou moderátoři.

můžu tě ujistit, že na toto téma jsme už ve vedení vedli a vedeme diskuse a padla v nich i tebou zmíněná jména :) nechej se překpvapit, jak to dopadne :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod mozkomorrr » ned 02. zář 2007 7:58:07 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Hele a plánuje se něco jako sekce veteránů se stejným složením nebo se bude znova čakat na půl roku + 1000 příspěvků? Nebo snad vůbec nebude?
Obrázek
mozkomorrr
Uživatel

Příspěvekod Daeron.Silivren » ned 02. zář 2007 9:46:20 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Tak třeba mi se více líbilo uspořádání věcí na stránce na starém fóru. Tak třeba že nick, avatar a údaje o uživateli byly vlevo. Bylo to víc přehlednější.
Wyrd bið ful aræd!

Obrázek
Daeron.Silivren
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 02. zář 2007 9:51:04 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Daeron.Silivren píše:Tak třeba mi se více líbilo uspořádání věcí na stránce na starém fóru. Tak třeba že nick, avatar a údaje o uživateli byly vlevo. Bylo to víc přehlednější.

a tohle je rada nebo dotaz k novému fóru? :roll:

odteďka budu všechny takové posty mazat...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Luke » ned 02. zář 2007 14:10:07 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Nejprve dotaz - Proč bylo opět někde vypnuto počítání postů ? Měl jsem zato, že to počítání bude v tomto fóru stejně mít význam pouze jen jako nepodstatná statistika, u které je vcelku jedno, kolik a kde uživatel postů "nahuntí". Potom (v takovém případě) by bylo úplně zbytečné někde počítání vypínat.
Naopak, takto to vypadá, jakoby počty postů opět měly mít nějaký podstatný význam. Pokud tomu tak je (bude), je třeba sdělit - jaký význam.
A pokud ne - proč se znovu vracíme ke starým chybám ? :???:

A k tomu "rada" - Takže neboť k tomu zatím nevidím jediný důvod (pokud ovšem vedení s tím nemá nějaký skrytý a vymakaný záměr, o kterém se teprve dozvíme), uvítal bych (doporučoval) zavčasu, aby buď bylo počítání postů zapnuto prostě všude a bez výjimky, nebo (nejlépe) úplně z fóra vypuštěno. :)
Luke
Mág Merlin

Příspěvekod kloudici » ned 02. zář 2007 14:42:15 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Taky bych ,,doporučovala" zrušit počítání postů úplně - když se neuvažuje o karma módu, ani přidělování zlaťáků, tak je to podle mně zbytečné (pak se budou muset předělat taky pravidla pro přijímání do skupin, pokud tady budou). Ale připouštím, že neznám záměry a koncepci nového fóra, takže se mohu mýlit.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » ned 02. zář 2007 14:52:18 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Luke píše:Nejprve dotaz ...

když je to "jen jako nepodstatná statistika, u které je vcelku jedno, kolik a kde uživatel postů nahuntí", tak proč se o ni tak zasazuješ? :)

s počtem postů nejsou zatím žádné konkrétní plány, což v poslední době nebyly ani na fóru starém, pokud vím...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Luke » ned 02. zář 2007 16:23:12 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
El Kamil píše:
Luke píše:Nejprve dotaz ...

když je to "jen jako nepodstatná statistika, u které je vcelku jedno, kolik a kde uživatel postů nahuntí", tak proč se o ni tak zasazuješ? :)

s počtem postů nejsou zatím žádné konkrétní plány, což v poslední době nebyly ani na fóru starém, pokud vím...

:lol: Byl by z Tebe dobrý politik. Když namísto toho, aby ses zamyslel nad odpovědí na moji otázku proč vlastně zapínat a vypínat a nastavovat rozdílné počítání postů v jednotlivých částech tohoto fóra (tak, jak tomu bylo na fóru starém, kde i Tebe naštvávaly "problémy" typu - "snížilo se mně číslo o 5 postů, dělejte s tím něco :wink: ) a pídil se po důvodech této věci a po logických dopadech na všechny účastníky, se ptáš, proč se na to vůbec ptám já ? :idea: :lol:
Přitom, proč se ptám je přece jasné - "štve mě, jakožto off topikáře, že si nebudu moct "nahuntit" móc postů v číslíčku ". :P :lol:

A teď vážně - už ve starém fóru jsem byl pro to, aby se počítání postů úplně vypnulo, protože jen vede ke zbytečnému "posthuntingu". Pro osvěžení Tvé paměti třeba zde : - click -
Takže v tom, prosím Tě, nehledej nic jiného, než to, že podle mě skutečně není žádného důvodu někde počítání vypínat, jinde ponechávat a oznamovat to na nástěnce uživatelům, kteří potom ani nevědí proč a nač se tak děje a jaký to má mít účel. :)
Luke
Mág Merlin

Příspěvekod El Kamil » ned 02. zář 2007 16:43:31 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
je pravda, že jsem na starém fóru byl pro zrušení počítání postů, nicméně nakonec myslím, že by bylo dobrý tu statistiku ponechat.. společně s novým systémem hodnocení, který snad brzo nahodím (ano, je to ten, co navrhoval milhaus), tato "nepodstatná statistika" menší význam mít bude...

proč jsem zrušil počítání postů v OT a soutěžích - ze stejného důvodu jako na starém fóru, topicy á lá "poznej ....", "hospoda u mrtvé harpyje" atp (vybral jsem jen z těch, co sou tady nové) jsou rájem posthunterů...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Luke » ned 02. zář 2007 19:15:51 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
El Kamil píše:proč jsem zrušil počítání postů v OT a soutěžích - ze stejného důvodu jako na starém fóru, topicy á lá "poznej ....", "hospoda u mrtvé harpyje" atp (vybral jsem jen z těch, co sou tady nové) jsou rájem posthunterů...

Ano, ale úplně stejným "rájem posthunterů" (ne-li ještě mnohem větším) mohou být a jsou například téměř veškeré obecné pokecy v sekcícch G1, G2. G2 TNOR i G3. Příklad za všechny : - click -.
Nechci se nikoho dotknout ani tvrdit, že je to nějak špatné téma (možná jsem ani nevybral nejkřiklavější a nejsprávnější příklad - ale padnul mně do oka) ani nikomu bránit nikde v diskusi, ale chci říct, že zrovna tamější pokec je na zcela srovnatelné "úrovni" s onou Tebou kritizovanou "hospodou" nebo s topicy á la "poznej ...", kde se uživatelé taky prostě baví.
A i kdyby měl mít v budoucnu počet postů byť je minimální vliv na cokoli v tomto fóru, tak by řadoví uživatelé neměli být žádným způsobem znevýhodňováni za svou účast a přispívání v sekci fóra off topic (a soutěže a hry). :D

Takže s Tebou nesouhlasím a myslím si, že neděláš dobře, když uvažuješ o tzv. "posthuntingu" takto (že v celém Off topicu je ráj posthunterů, zatímco nikde jinde tak být nemůže) a podle mě to fóru příliš neprospěje. Ale je to jen můj názor a to je tak všechno. Samozřejmě udělej (máš plné právo udělat), jak uznáš za vhodné. :)
Luke
Mág Merlin

Příspěvekod Tomas » pon 03. zář 2007 6:53:52 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
jinak , u nového fora u Off Topicu je jak tam je te ehm ukazatel nové /žádně nové příspěvky tak u nej je ještě neco co to je ? jestl ise můžu zeptat
Tomas
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 03. zář 2007 7:37:41 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
no. Z pohledu fóra se ukazuje, jestli byl do dané sekce napsán nový příspěvek. Pokud sekce obsahuje pod sekce a pokud je nový příspěvek v některé z podsekcí, ukáže se tam, že byl zapsán příspěvek nový (respektive nepřečtený) do sekce (tj obrázek s kuličkou :) ) To, ve které sekci/subforu je onen nový příspěvek se pak ukazuje pod názvem off topic, kde jsou vypsaná všechna subfóra dané sekce. Jsou tam takové bílé čtverečky (buď s modrým orámováním - tj. nic nového, nebo s červeným orámováním - nový příspěvek). Ty čtverečky jsou ještě s původního skinu.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Frujko » pon 03. zář 2007 13:15:02 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Luke píše:
El Kamil píše:proč jsem zrušil počítání postů v OT a soutěžích - ze stejného důvodu jako na starém fóru, topicy á lá "poznej ....", "hospoda u mrtvé harpyje" atp (vybral jsem jen z těch, co sou tady nové) jsou rájem posthunterů...

Ano, ale úplně stejným "rájem posthunterů" (ne-li ještě mnohem větším) mohou být a jsou například téměř veškeré obecné pokecy v sekcícch G1, G2. G2 TNOR i G3. Příklad za všechny : - click -.
Nechci se nikoho dotknout ani tvrdit, že je to nějak špatné téma (možná jsem ani nevybral nejkřiklavější a nejsprávnější příklad - ale padnul mně do oka) ani nikomu bránit nikde v diskusi, ale chci říct, že zrovna tamější pokec je na zcela srovnatelné "úrovni" s onou Tebou kritizovanou "hospodou" nebo s topicy á la "poznej ...", kde se uživatelé taky prostě baví.
A i kdyby měl mít v budoucnu počet postů byť je minimální vliv na cokoli v tomto fóru, tak by řadoví uživatelé neměli být žádným způsobem znevýhodňováni za svou účast a přispívání v sekci fóra off topic (a soutěže a hry). :D

Takže s Tebou nesouhlasím a myslím si, že neděláš dobře, když uvažuješ o tzv. "posthuntingu" takto (že v celém Off topicu je ráj posthunterů, zatímco nikde jinde tak být nemůže) a podle mě to fóru příliš neprospěje. Ale je to jen můj názor a to je tak všechno. Samozřejmě udělej (máš plné právo udělat), jak uznáš za vhodné. :)

¨No tak ale ted ses mě dotkl...
Ne, já to téma nezaložil proto, aby se v něm mohlo vyspamovat, ale proto že je to jedno z nejvíce chytlavých věcí z g1,....
Že se tam spamuje nepopírám...
Zároven nechápu, jakl někdo za 4 dny muže mít 130 příspěvku... Je to normální? :roll:
Obrázek
Frujko
Uživatel

Příspěvekod Sertr » pon 03. zář 2007 13:16:37 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
proč tu nejsou zlatý. Nepodporuje to ta nová verze ? Nebo proč a nejdou nějak vnitřně vložit nejsem myslim sám co mu tu eníez chyběj
Sertr
Uživatel

PředchozíDalší