Menu

Rady a dotazy k fóru

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod Frujko » pon 03. zář 2007 13:18:04 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
R3l!3f_CZ píše:Takže abych předešel neustálému opakování těch samých otázek :
  • Skupiny jako Innosovci, Beliarovci, Adanosovci atd. budou (snad :D)....nějaký admin je musí pozakládat
  • Zlaťáky ani Karma mód nebudou, to je téměř jisté
  • Skiny jsou dostupné pouze 2, klasický subsilver a gothicz (implicitní), další v dohledné době pravděpodobně nebudou

Takže už se na to prosím neptejte, děkuji :twisted:

Jak je to těžké se podívat na stránku z5.. :roll:
Obrázek
Frujko
Uživatel

Příspěvekod Sertr » pon 03. zář 2007 13:31:06 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Mám pár dotazá a chtěl bych vědět odpověď
PROČ se zrušili zlaté i karmu?
JAK si změním skin ?
Sertr
Uživatel

Příspěvekod mozkomorrr » pon 03. zář 2007 13:44:18 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Plánuje někdo odpivídat na mou otázku s Veterány? Nebo se naní už dočista zapomělo v propadlišti dejin? :lol:
Obrázek
mozkomorrr
Uživatel

Příspěvekod R3l!3f_CZ » pon 03. zář 2007 14:59:10 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Zlaté byly i na předchozím fóru GFN (= k ničemu), takže není důvod je tu mít znovu. Karma mód byl v jistých ohledech také nepostačující, a proto se přechází na nový "odměnový" systém pomocí speciálních ranků (ještě není implementován).
Závěrem skin se dá změnit, stejně tak jako všechna možná nastavení, v Uživatelském panelu (vlevo, popř. vpravo nahoře) :)

"Veteráni" se budou pravděpodobně kompletně renovovat ("veteránem" - nebude se to tak pravděpodobně jmenovat - se stane ten, který přes všechny kladné ranky postoupí až k nejvyššímu = "veterán") :wink:
R3l!3f_CZ
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 03. zář 2007 15:00:57 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
já jsem se chtěl jenom zeptat, jestli by nešlo udělat nějakou tabulku, která vyskočí při obdržení PM.. nebo kdyby to šlo alespoň při tomto obdržení zvýraznit, třeba červeně.. a druhá vecička je, jestli by nešlo nějako zvýraznit nebo odlišit číslování stránek u topiců.. to číslo je na šedém podkladě a proto mi to splývá.. předem díky za zvážení :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod kloudici » pon 03. zář 2007 17:53:55 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Asi jsem lama, ale nezjistila jsem, jak můžu smazat ze soukromých zpráv konkrétní zprávu. Prosím o radu, děkuji
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Charly » pon 03. zář 2007 17:58:12 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Jémák píše:já jsem se chtěl jenom zeptat, jestli by nešlo udělat nějakou tabulku, která vyskočí při obdržení PM.. nebo kdyby to šlo alespoň při tomto obdržení zvýraznit, třeba červeně.. a druhá vecička je, jestli by nešlo nějako zvýraznit nebo odlišit číslování stránek u topiců.. to číslo je na šedém podkladě a proto mi to splývá.. předem díky za zvážení :wink:

Uživatelský panel -> Nastavení -> Zobrazit popup okno při nové soukromé zprávě -> "Ano"
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Milhaus » pon 03. zář 2007 19:56:08 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
kloudici píše:Asi jsem lama, ale nezjistila jsem, jak můžu smazat ze soukromých zpráv konkrétní zprávu. Prosím o radu, děkuji

normálka, označíš ty, které chceš smazat. Pak pod nimi je otevírací seznam s položkami:
Označit/odznačit
Odstranit

tak dáš to odstranit a pak klikneš na přejít, pak ano a je to.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » pon 03. zář 2007 23:09:33 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Díky. Nenapadlo mě, že mám kliknout na to ,,přejít" (odstranit tam není) :D
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » úte 04. zář 2007 11:26:38 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Charly píše:
Jémák píše:já jsem se chtěl jenom zeptat, jestli by nešlo udělat nějakou tabulku, která vyskočí při obdržení PM.. nebo kdyby to šlo alespoň při tomto obdržení zvýraznit, třeba červeně.. a druhá vecička je, jestli by nešlo nějako zvýraznit nebo odlišit číslování stránek u topiců.. to číslo je na šedém podkladě a proto mi to splývá.. předem díky za zvážení :wink:

Uživatelský panel -> Nastavení -> Zobrazit popup okno při nové soukromé zprávě -> "Ano"

super, děkuju :D a to zvýraznění číslování stránek u topiců by nějak udělat šlo?, vím, že to je taková blbost, ale mě to přijde, že by to bylo lepší..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod bazo » úte 04. zář 2007 17:30:49 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Já jsem se chtěl zeptat, proč už Lee není admin, dík.
bazo
Trvalý ban

Příspěvekod Tenk » úte 04. zář 2007 18:15:32 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Bude to znít blbě, ale:

El Kamile, když už tu je topic, který se zabívá Gothic 4, nechtělo by se Tobě nebo někomu z vedení založit i topic

Gothic Multiplayer

Mohlop by se tam diskutovat o tom jak se na to lidi těší a případně i polemizovat o tom jaké to bude

(tedy jestli od tvorby mulťáku neopusili)
A zase vím prd :D
Obrázek
Tenk
Uživatel

Příspěvekod NeverWinter » úte 04. zář 2007 20:48:40 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
Bude se nové forum přesouvat i s webem? gf.kamilkrasny.cz zní... divně :D
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
NeverWinter
Nováček

Příspěvekod Milhaus » stř 05. zář 2007 13:05:14 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
je to jen dočasný. Vždyť to máš i na webu v novinkách. To, že zatím web funguje je spíše náhoda. Správně už neměl několik dní fungovat, neboť měli zrušit starý hosting, ale zatím to neudělali. Až bude nový, pak se tam všechno přesune.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » stř 05. zář 2007 15:33:23 » Re: Rady a dotazy k novému fóru
bazo píše:Já jsem se chtěl zeptat, proč už Lee není admin, dík.

protože byl neaktivní na starém fóru.. stejně tak Thorus a Warezz

Tenk píše:Bude to znít blbě, ale:

El Kamile, když už tu je topic, který se zabívá Gothic 4, nechtělo by se Tobě nebo někomu z vedení založit i topic Gothic Multiplayer

pokud vím, tak MP se vyvíjí na G1 (jestli ještě), takže samostatná sekce o G MP není třeba (navíc to není oficiální počin vývojářů (PB nebo Spellbound)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

PředchozíDalší