Menu

Vzhled fóra 2015

Moderátoři: Správci Off topicu, Moderátoři GOTHICZ.NET fóra, Moderátoři RISEN.CZ fóra, Správci fanartu

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod sleeper » pon 06. dub 2015 17:14:23 » Re: Vzhled fóra 2015
Hmm, nový vzhľad? Nieje to zlé, ale... neviem no. Podľa mňa vrch fóra, rozhranie nepotrebovali vôbec zmeniť, boli super, naopak by som zmenil samotný vzhľad tlačítiek, pozadia apod... Takisto mi tropchu vadí lišta hore... Nápad dobrý, ale nejak ju nepotrebujem a zbytočne rozťahuje obraz. Dal by som ju "vyskakovaciu" keď na ňu člvoek prejde kurzorom, inčá skrytú. Môj názor, ale popravde mi to veľmi nesadlo...
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Van Hand » pon 06. dub 2015 19:02:22 » Re: Vzhled fóra 2015
Zobrazenie mojich príspevkov mi tu chýba najviac zatiaľ... Horná lišta mi tu zasa vôbec nechýba, nepotrebná podľa mňa a inak mi to pripomína skôr také päť korunové, lacné nett. stránky, ale to je len môj názor nič v zlom. Hnedá farba ostala dominantná hmm asi obľúbená čo? Verím, že sa to ešte zlepší, alebo sa vrátim k starému fóru ako viacerí z nás, ktorý si už zvykli a neradi si zvykajú na niečo nové...
Van Hand
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » pon 06. dub 2015 19:24:31 » Re: Vzhled fóra 2015
Dobrý, ale moc se mi nelíbí ta barva pozadí příspěvků, jestli víte co, myslím. :???:
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 06. dub 2015 19:39:54 » Re: Vzhled fóra 2015
Martin Putzer píše:Dobrý, ale moc se mi nelíbí ta barva pozadí příspěvků, jestli víte co, myslím. :???:

ta je pořád stejná, nebo niet? ty by jsi chtěl asi jinou, že?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod sleeper » pon 06. dub 2015 19:46:29 » Re: Vzhled fóra 2015
Ja osobne som používal Risen skin, jeho pozadi, farby aj tlačítka, vzhľad celkovo mi vyhovovali viac ako na Gothic skine... Práve ten podľa mňa potreboval zmenu... Pozadie je tmavé, mne by vyhovovalo viac svetlé ako na Risen skine. :wink:

Co sa obrázku na vrchu fóra týka, príde mi príliš vysoký, mne by tam viac sedel decentný obrázok (starý tábor, ruiny v tábore banditov...) a nižší.

Len moje názory, ale popravde mi táto zmena nesedí.

Ináč, prečo je v ponuke len Gothic fórum a 2015 fórum? Kam zmizol Risen skin?

PS: bolo by fajn, keby sa symbol domčeka (odkaz na hlavnú stránku fóra) zmenil opäť na "obsah" alebo "domů" alebo na "hlavní stránka", na mobile sa na ten symbol ťažko trafuje a musím si to vždy priblížiť...
sleeper
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » pon 06. dub 2015 21:47:47 » Re: Vzhled fóra 2015
Hodně mi chybí tlačítko zobrazení mých příspěvků, no a pak ten obrázek je taky strašnej, Risen byl teda lepší.. když už změnit tak něco hezčího než byl ten Risen.. na ostatní si zvyknu a jinak to vypadá docela fajn.. zase abych teda úplně neurazil, tak oceňuji tu práci která je na tom vynaložená, a až na tyhle dva nedostatky je to hezký :)
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod sleeper » úte 07. dub 2015 8:48:33 » Re: Vzhled fóra 2015
Ešte mi chýba jedna vec - názov topicu nad príspevkom. Keď si dám posledný príspevok, musím sa vždy vrátiť hore, aby som videl v akom som topicu (na mobile), čo je nepraktické...
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 9:14:14 » Re: Vzhled fóra 2015
Název příspěvku/topicu tam osobně mám, v malém provedení, hned za nickem a datumem odeslání nad příspěvkem. Spíše je možná chyba, že při odpovídání na příspěvek je pod formulářem náhled na předchozí příspěvky a ten je jiný (tj je tam název příspěvku napsán jinak - tak, jak byl původně.) To by se asi mělo sjednotit :).

Osobně bych spíše zmenšil ten název topicu úplně nahoře, ten je dle mě zbytečně velký (a celkově tudle lištu počínaje názvem fóra až po první příspěvek na stránce bych nějak zmenšil a zúžil). Trochu bych doladil spodní část (přijde mi strašně roztahaná) a hlavně změnil tlačítka, aby nebyla stále z toho původního silver stylu. Ale to už bylo tuším i v risen skinu, ze kterého tento vychází.
Naposledy upravil Milhaus dne úte 07. dub 2015 9:21:31, celkově upraveno 1
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod sleeper » úte 07. dub 2015 9:19:39 » Re: Vzhled fóra 2015
Aha, díky. :wink: Je to malé a nevidieť to dobre...
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 9:25:12 » Re: Vzhled fóra 2015
Ještě bych přesunul v liště nahoře část, která odkazuje na PM (a která i ukazuje počet nových zpráv) více doprava, nejlépe až za tlačítko "profil".

A možná by se daly sjednotit i barvy webu a fóra, tj ta tmavě šedá barva v pozadí na webu místo hnědé a barvy písma, velikost písma v horní liště, aby to prostě vypadalo stejně. Ale není to nutné.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » úte 07. dub 2015 17:18:38 » Re: Vzhled fóra 2015
sleeper píše:Takisto mi tropchu vadí lišta hore... Nápad dobrý, ale nejak ju nepotrebujem a zbytočne rozťahuje obraz.

Nechápu, jak to myslíš. Můžeš prosím poslat screen?

sleeper píše:Co sa obrázku na vrchu fóra týka, príde mi príliš vysoký, mne by tam viac sedel decentný obrázok (starý tábor, ruiny v tábore banditov...) a nižší.

Je vysoký stejně jako logo na webu, to bylo cílem tohoto vzhledu. Tj. aby web a vzhled fóra působily stejně. Zkusím ještě vymyslet jinou variantu obrázku :)

sleeper píše:bolo by fajn, keby sa symbol domčeka

Tohle by měl vyřešit mobilní design, ale ten nevím kde bude. Na titulní stránku se dostaneš i skrz klik na logo "gothic" v hlavičce.

Milhaus píše:hlavně změnil tlačítka, aby nebyla stále z toho původního silver stylu.

Můžeš prosím poslat screnshot, jaká tlačítka tam vidíš? :)

sleeper píše:Je to malé a nevidieť to dobre...

Síla zvyku :)

Milhaus píše:A možná by se daly sjednotit i barvy webu a fóra, tj ta tmavě šedá barva v pozadí na webu místo hnědé a barvy písma, velikost písma v horní liště, aby to prostě vypadalo stejně. Ale není to nutné.

Písmo horní lišty by mělo být stejné jak na fóru tak na webu. Můžeš poslat screenshot pokud to u tebe tak není? :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Dolero » úte 07. dub 2015 17:23:19 » Re: Vzhled fóra 2015
El Kamil píše:Je vysoký stejně jako logo na webu, to bylo cílem tohoto vzhledu. Tj. aby web a vzhled fóra působily stejně. Zkusím ještě vymyslet jinou variantu obrázku :)

Co zkusit dát do nastavení možnost si zvolit mezi více obrázky? :D

Jinak mně se nový vzhled teda líbí, ale chtělo by to ještě pár vylepšení a dodělávek...
Některé věci se o dost zlepšily, jiné zase působí zjednodušeně :)
Naposledy upravil Dolero dne úte 07. dub 2015 17:26:59, celkově upraveno 1
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 07. dub 2015 17:24:36 » Re: Vzhled fóra 2015
JJ to je v plánu, jen to nechci zase až moc komplikovat :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod sleeper » úte 07. dub 2015 17:54:13 » Re: Vzhled fóra 2015
Nemyslel som, že mi to deformuje obraz, to nie, ale "zavadzia mi to". Takto by mi to vyhovovalo (ako výsuvné lišty na webe). :wink:

Ináč, ja som rád že je nový dizajn, nechcem len kritizovať, akurát mi proste nesedí a zbytočne mení veci ktoré fungujú, zatiaľ čo samotné pozadie a farby, ktoré mi nesedia ostali tak. Môj názor. :wink:

Btw, čo sa mobilných verzí, osobne vždy prepínam na klasické, nesedia mi. Teda, ak nechceš aby fórum podporovalo TapaTalk, to by bolo fajn. :)
sleeper
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 07. dub 2015 18:00:43 » Re: Vzhled fóra 2015
Promiň, já tomu asi pořád nerozumím. Chápu to vysouvání, to jo, ale nerozumím, co myslíš tím "roztahováním obrazu"...
Obrázek Obrázek
El Kamil

PředchozíDalší