Menu

Kniha přání a stížností Vol. II.

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod Velký lempl » pát 13. zář 2019 21:01:30 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Naklady na forum a web jsou v radu stovek, alespon tak to ma DF ktere je stabilnejsi. Ale Aeternitas uz pred x lety psal ze Kamil pouziva nejaky spatny a predrazeny hosting. To musi Kamil ukazat naklady.
Kazdopadne na druhou stranu ma i prijmy z reklam jinak by je sem nedal. :)
Jak uz jsem psal drive (bylo to cenzurovano) rad prispeji.

Jeste jedna vec, nechceme tady delat puc proti Kamilovy, spise by se Warezz stal spravcem aka IT podporou. Proste by delal to na co Kamil nema.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pát 13. zář 2019 21:21:44 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Emperor píše:Máš skutečně krásného avatara ...

Děkuji.

Emperor píše:vybral jsem si tě jako první kandidátku do druhého kola

Takto významného životního úspěchu jsem naposledy dosáhl, když si mě v 7. třídě do týmu vybral Pepík.

Emperor píše:k ústnímu pohovoru se dostav lehce oděna ...

Nějak, hmm, takto? : https://i.gyazo.com/75f72e3e864afc0c617 ... 024826.jpg

Vojta1122 píše:Avatar skvělej, ale ani ne z poloviny jako ten můj.

Sebechvála smrdí, viz. "Mám nejhezčího avatara a nejlepší podpis." :wink:

Vojta1122 píše:Podpis ne.

Neděkuji. Ale beru v potaz to, že ten Emperorův se těžko překonává - https://i.gyazo.com/bac0054e253887f6794 ... d50ac6.png

Vojta1122 píše:Rank klidně může být, zasloužíš si ho.

OK, až si nějaký po delším, tak ročním, přemýšlení vyberu, můžete mi jej přiřadit.
Naposledy upravil Dolero dne pát 13. zář 2019 21:31:32, celkově upraveno 1
Dolero
Templář

Příspěvekod Vojta1122 » pát 13. zář 2019 21:29:57 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Dolero píše:
Emperor píše:Podpis ne.

Neděkuji. Ale beru v potaz to, že ten Emperorův se těžko překonává - https://i.gyazo.com/bac0054e253887f6794 ... d50ac6.png

Emperor píše:Rank klidně může být, zasloužíš si ho.

OK, až si nějaký po delším, tak ročním, přemýšlení vyberu, můžete mi jej přiřadit.

Omlouvám se, ale tohle jsem řekl já, nikoli Emperor.

Ale já jsem nemluvil o ranku dle výběru. Já mluvil o ranku Temný mák.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Dolero » pát 13. zář 2019 21:32:19 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Chyba lávky, kopíroval jsem Emperorův quote :lol:

Temný Mák... Nebude to působit moc depresivně? :|
Dolero
Templář

Příspěvekod Vojta1122 » sob 14. zář 2019 7:27:38 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Depresivně to bude působit jen na nositele ranku. Pro ostatní to bude zdrojem pobavení.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Velký lempl » sob 14. zář 2019 8:02:14 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Blby je ze Kamil tu chodi jednou za uhersky rok, timhle tempem budeme cekat do vanoc nez se neco zacne dit :sad:
Mezitim uz forum nebude, dnes padlo asi 5x, zastavme to silenstvi. Dost tomu.
Obnovme velikost fora!!!!
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Warezz.K » ned 15. zář 2019 8:17:27 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Ehm teda já jsem si z toho na Discordu dělal už srandu, ale že se toho Kaiser chytne (počkej až budu v Plzni, platíš pivo :D ) tak to jsem netušil. Každopádně co mohu silně doporučit - změnte hosting. Osobně doporučuju WEDOS. Léta praxe a zkušeností. Mám tam 4 domény a jeden hosting a stojí 480kč na rok. Jinak si vše ostatní hostuji na svém serveru. Toť vše:)
Warezz.K
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » ned 15. zář 2019 8:27:17 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Tak tak, Kamil pouziva nejaky hosting na prd uz 5 let. Aeternitas to poznal hned.
Tady vidite ze i odbornici to vidi ze je to spatny. To zesmesnujte ale pravda je videt. Forum pada a prd.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 15. zář 2019 11:55:46 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Beowulf píše:... To zesmesnujte ale pravda je videt. ...

Zesměšněn byl tvůj návrh nahradit Kamila, ne fakt, že je problém s fórem ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Velký lempl » ned 15. zář 2019 14:39:13 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
A to je smesne ze volas po nahrazeni toho kdo uz leta zanedbava forum, je neaktivni a bud na to prdi nebo je lama? :)
Emperore jak psal helpo1, takhle toho Kamila k naprave nedokopete kdyz ho placate po zadech.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Warezz.K » ned 15. zář 2019 14:40:28 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Dělat support by mi prakticky nevadilo. Neboť na internetu jsem online prakticky nepřetržitě furt:) Však se tím živím na plný úvazek posledních 5 let. Musím se starat o poměrně velkou laboratoř zdravotnických služeb včetně serverů. Jedna site by mě nezabila :D A mimojiné už kdysi jsem tu býval adminem. Než se udělal WIPE a pak se už se mnou nepočítalo.
Warezz.K
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » ned 15. zář 2019 15:59:56 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Me je to uplne jasne, Kamil uz tehdy vedel ze ho nahradis Warezzi. Proto te zapudil. Vedel ze ho prerostes a to tak 30x
Nastal vek Warezze. Kamile sloz funkci!
Kamil je jak mravenec proti warezzovi. Proto ho driv vxhnal - bal se vetsiho samce!!!!!
Naposledy upravil Velký lempl dne ned 15. zář 2019 16:02:40, celkově upraveno 2
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Warezz.K » ned 15. zář 2019 16:01:52 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Beowulf píše:Kamil je jak mravenec proti warezzovi. Proto ho driv vxhnal - bal se vetsiho samce!!!!!

No zase to nepřehánějme :D :D
Warezz.K
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » ned 15. zář 2019 16:03:23 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Kamil muze tu byt dal vedouci ale technickou stranku veci at preda. Mi o to prosime.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 15. zář 2019 18:46:35 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Tak napiš Kamilovi PMku, třeba si čte maily ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

PředchozíDalší