Menu

Top 10 uživatelů, kteří přispěli přínosem komunitě :)

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Tak, nevím jestli je to můj mylný postřeh, ale tak nějak mám v poslední době pocit, jako by už fórum nebylo jako dřív, myslím to v tom ohledu, že již tu není vidět taková aktivita jako dřív... Přitom je tolik zajímavých témat o čem ještě diskutovat, možná nikdo namítá, že již jsou témata vyčerpaná, ale to si nemyslím... Tak alespoň se snažím vymyslet téma, které by mohlo zaujmout, teď již k věci...

Napište Top svých 10 uživatelů, kteří podle Vás přinesli velký přínos komunitě, očíslujte je od jedničky do desítky, a u každého napiště proč... snad to alespoň někoho zaujme... :) Já osobně mám top čtyřku... El Kamila, Klaudici, Charlyho a Milhause, kteří vlastně založili tyto skvělé stránky, forum a dali tím základ nemalé české komunitě všech Gothic fanoušků :) a přidávám Grega a Václava, protože v mnohém pomohli tady na foru :) A samozřejmě za jejich nemalou tvorbu :) ... Tak piště :)
Naposledy upravil alexios dne pon 10. kvě 2010 21:19:07, celkově upraveno 1
alexios
Gothic Wiki Boss

Watty Watts, Eru, celý tým (modératoři, admini), alexios. To jsou snad ti nejdůležitější ;)
DominikDiver121 - Kevin
Kevin
Uživatel

10/10 El Kamil - sice to občas vypadá že se fláká, ale pro Gothicz.net udělal opravdu hodně hodně :)

9/10 kloudici & Keldorn - V sekci G3 nastolila spolu s Keldornem (který teď mimochodem hraje LOTR Online, zrádce jeden :twisted: ) opravdu pořádek, hodně věcí na webu je také z jejich tvorby...

9/10 Milhaus & Charly - Dva admini, kteří dokáží udělat pořádek. Milhaus navíc hodně přispěl do sekce módy.

8/10 tonyskate - okolo módů toho udělal pro Gothicz.net opravdu hodně.

7/10 Václav & VMC - Snaha o zlepšení fanartu

8/10 Paulie - nevím přesně co má na svědomí, ale určitě toho udělal opravdu dost :)

5/10 Krysak - A jeho almanachy

8/10 alexios - Za skvělé Gothic Lore

3/10 Luke & Šelma - sice se mi tady nechce popisovat, kdo co pro off-topic udělal, ale bez nich si ho nějak nedokážu představit :wink:

8/10 Warezz.K - spousta dobrých tutoriálů k módům

4/10 Jémák - asi si zaslouží víc, jenže já si nějak nepamatuji co všechno před moderováním Risen / G4 dělal :)

Kdo zde není nezoufejte. Časem tenhle post třeba editnu :wink: . :D
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Sakra Gregu :) tebe a Václava jsem zapoměl přidat do své top :) Dodneška jsi pamatuji na skvělou spolupráci s vámi :)
alexios
Gothic Wiki Boss

10/10 El Kamil, Tonyskate, Milhaus, Paulie, Charly, Keldorn, Kloudici,Stranger,Jémák,Martin3D,Stepus,Zero,Watty watts (i když zatím neoficiálně),Alexois, Greg a Václav.

-nemá cenu vybírat "od nejlepšího k nejhoršímu",všichni něco udělali pro Gothicz.net a proto taky všichni mají 10/10,bez nich by to tady nebylo takové,jaké je :wink:
Naposledy upravil Stone dne ned 20. čer 2010 13:18:20, celkově upraveno 1
Stone
Uživatel

El kamil, Greg, Milhous, Charly, Jemák, Kloudci, Kaldorn. To jsou pro mě lidi kterých si vážím a jejich příspěvků.
A samozřejmě já :lol: né dělam si srandu :twisted:
Obrázek
CholMa
Uživatel

Když už tady tento topic je, tak bych se ráda zmínila o dvou lidech, na které jste všichni zapomněli (asi proto, že v "běžných tématech "nejsou moc často k vidění a do naší pracovní skupiny zase nevidí běžní uživatelé):
Martin3D a Wem. Mají za sebou obrovský kus práce na CZFModech, na RisenCZFModu (na kterém se ještě stále pracuje a bude vydán update s úpravami a opravami všech dialogů ve hře až se všechno zkontroluje), a na spoustě aktualizací pro web, především v sekcích G3 a G3A.
Klobouk dolů před jejich prací, kterou už odvedli a ještě odvedou. :)
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

A jo, já na ně zapomněl :oops: . Omlouvám se vám hoši :wink:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Pivl píše:6/10 Riki, Alexios a Krysak: Podílí se na alamanachách a jiných informacích o Gothicovi, zvlášť pak Lore, za které by asi alex zasloužil víc. :)

Greg píše:5/10 Krysak - A jeho almanachy

Sakra kluci, je mi ctí. :)

Jinak u mě Je na prvním místě El Kamil, Milhaus, Charly a celý moderátorský tým.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Určitě by se nemělo zapomenout na Garreta a Strangera, dva povídkaře, kteří obohatili web o desítky, snad i stovky, kvalitních stránek.

Větší ocenění by si zasloužil i Paulie. Jak tak koukám, tak ho spousta lidí nezná. Nejspíš to bude tím, že zas tolik fanarotvých dílek nestvořil. Pro FanArt dělal spoustu věcí, které nebyly vidět. Řídíl fanartovou komisy, upravil celou sekci na fóru a vůbec posunul fanart na vyšší úroveň bytí.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Lidé kterých si vážím

1. El kamil - Bez něho by nebyl Gothicz.net

2. Milhouz - dokáže ve všech směrech poradit, výborný administrátor.

3. Paulie - El kamilova pravá ruka

4. Charlie - Se svým banánometem ohromil asi každého :lol:

5. Riki - U ní mám ohromný respekt protože mě naučila, radila, komentovala mou práci ve Photofiltru a bez ní by jsem brzy s fanartem skončil a také mi vnukla sen stát se grafikem .

6. kloudici, Keldorn, Greg a Shairador - výborní moderátoři, kteří zajistili pořádek ve skoro všech tématech od spamu.

7. Kofi, Eridor, Lord Smoug, Argilos, Briarios, Dicht, Magnus - Skvělí lidé a výborní grafici, kteří díky založením svých skupin přispěli ohromnou dávkou skvělích díl do fanartu

8. Václav - bez něho by v sekci Fanartu vypukl chaos a neexistoval skvělí komix povstávaní spáče

9. Jemák - Výborný a jediný moderátor Risen.cz fóra

10. Ostatní lidé kteří přispívají svými příspěvky a aktivitou Gothicz.net fóru ( Nemyslím spamery ).
Obrázek
Ladik97
Uživatel

. Milhouz - dokáže ve všech směrech poradit, výborný administrátor...

...který se proslavil zejména tím, kterak zabil jistého uživatele, komolícího ho mu jméno : )
( Odpusť, ale nemohu se ovládnout : )

Mám rád všechny, vyjma spambotů. Nechce se mi to žebříčkovat, ale každopádně smekám před adminy.
Bonhart
Uživatel

El Kamil -Založil túto perfektnú komunitu.
Václav - náš fanartář
Alexios - Gothic Lore
Charly - Celkem se to dá. (Hlavně čistí fórum od spamu)
Paulie - Určitě pro fórum něco udělal.
Milhaus - Jeho dluhé příspěvky sou opravdu přínosné,
Krysak- Almanach G1,G2A
Keldorn, kloudici, Shaidarol a samozřejmě ostatní moderátoři Fóra. Dík vám :D .
A ještě Nespaméri.
Saladin
Uživatel

Nebudu to tu rozepisovat, ale u mě vždy v TOP uživatelích bude kdokoliv, kdo někdy něco pro fórum udělal.. Každý si to přeberte sám..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Podla mna vsetci.Hlavne ElCamil!!!
metius
Uživatel

Další