Menu

Top 10 uživatelů, kteří přispěli přínosem komunitě :)

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Nechápu jak to můžete porovnávat (maximálně pochopím tak El Kamila a Milhause). Podle mě přispěl každej (kdo tu vůbec něčím přispěl), úplně stejně, kromě výše zmíněných výjimek.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

nemáš pravdu, spousta lidí tu přispěla i něčím navíc než jen neustálým přívalem spamu a rýpáním do ostatních. A ano, všichni tito uživatelé, kteří udělali něco užitečného, např. někomu poradili, sepsali návod, udělali něco do fanartu, přeložili do češtiny, starají se o chod tohoto fóra a webu etc., ti všichni si zaslouží uznání.
Že to ty nechápeš nebo nevíš vůbec neznamená, že si ti dotyční ocenění za svou práci nezaslouží.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Tím neříkám, že si to uznání nezaslouží. Tím myslím, že kdyby jsme si to pak představili jenom s těma co tu přispěli, tak by tu zase chyběli ty co jsme zařadili dolejc, a opačně. Prostě si myslím, že ať už někdo přispěl víc nebo míň, tak si to bez něj moc nejde představit. Vím že tenhle příspěvek není moc srozumitelnej, ale snad mu rozumíš.

A mimochodem, už prosím nenarážej na můj rekord ve spamu. Já jsem tu sice nepřispěl skoro nijak (jestli ne vůbec), ale taky jsem zmiňoval do toho uznání jenom ty, co tu přispěli, tudíž ne sebe.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Předchozí