Menu

Kniha přání a stížností Vol. II.

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Příspěvekod Velký lempl » čtv 21. lis 2019 18:55:50 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Kde bydlis v Americe :shock:
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 21. lis 2019 19:52:49 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Jo jo, nejbližší pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene ... ale mohl ses tehdy přihlásit z jinýho počítače a zeptat se ... každopádně věřím, že ban tobě udělený byl politováníhodné nedopatření a jménem všech moderátorů a administrátorů se omlouvám ...

když už jsme u vyřizování starých záležitostí, Kaisere, ten podpis máš z nějakého konkrétního důvodu?
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Velký lempl » čtv 21. lis 2019 20:22:29 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Je to problem? Muzu to smazat. Ja uz na to vzpominam s humorem tak aby i ostatni videli :)
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 21. lis 2019 20:24:51 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Není to problém ... jen ať se pokochají ...
Emperor

Příspěvekod Alltren » čtv 21. lis 2019 20:29:30 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Jen ještě bych rád do toho vložil menší postřeh (který jestli nedává smysl tak se rád poučím :D) a to ten, že jsem vždycky na základně svých znalostí (chabých) ohledně IP adres to bral tak, že pokud člověk žije v hustě obydlené oblasti tak sdílí svoji IP adresu s mnoha dalšími lidmi takže proto bych do toho úplně netahal to "kdo byl na tom počítači", protože se to mohlo týkat i někoho v sousedství... nebo se mýlím?
Alltren
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » čtv 21. lis 2019 20:32:35 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Tak na tohle forum se v Plzni jen tak clovek nedostane. Nemocnice, nekolik skol i stadion. Vsude ip ban. :D
Muzu za to ja :(
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 21. lis 2019 20:39:44 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Alltren píše:Jen ještě bych rád do toho vložil menší postřeh (který jestli nedává smysl tak se rád poučím :D) a to ten, že jsem vždycky na základně svých znalostí (chabých) ohledně IP adres to bral tak, že pokud člověk žije v hustě obydlené oblasti tak sdílí svoji IP adresu s mnoha dalšími lidmi takže proto bych do toho úplně netahal to "kdo byl na tom počítači", protože se to mohlo týkat i někoho v sousedství... nebo se mýlím?

já mám za to, že IP adresa se vztahuje jen na každý jednotlivý počítač ... ale taky nejsem kdovíjaký znalec přes IT ...
Emperor

Příspěvekod Velký lempl » čtv 21. lis 2019 20:43:46 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
To neee celej barak muze mit jednu ip
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Stone » čtv 21. lis 2019 20:58:00 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Emperor píše:Jo jo, nejbližší pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene ... ale mohl ses tehdy přihlásit z jinýho počítače a zeptat se

Jo hele, to mě upřímně fakt nenapadlo :) Jako já už jsem sem stejně nějakou dobu nechodil, ale šlo mi jen o ten princip. Zbavit se veterána jako já takovým způsobem :D
No každopádně vyřešeno, už to asi nemá cenu dál pitvat
Stone
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 22. lis 2019 11:15:13 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Velký lempl píše:Co muzu napsat. Jsem hroznej llazlazararovsky.
Je to jenom o tom se k tomu odhodlat. Ale ja se uz odhodlam. Proto, pokud bych to zitra nebo v nedelu nedokazal, navrhuji aby mi byl zmenen nick na velkeho lempla.

po projednání návrhu na velkém grémiu bylo žádosti vyhověno ...
Emperor

Předchozí